Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  УЗД-дослідження

  Де краще зробити УЗД молочних залоз у Києві

  Якщо ти любиш себе, цінуєш свої груди – значить, не експерементуєш і не зраджуєш собі, а довіряєш лише експертам в мамології.

  Спеціалізований мамологічний центр – це заклад, в якому зосереджені інноваційне обладнання і найкращі лікарі – професіонали своєї справи. Діагностика в СМЦ передбачає максимально інформативне обстеження. Ви можете розраховувати на те, що ми:

  Виявимо патологію до виникнення симптомів

  Ми проводимо УЗД із обов’язковим застосуванням доплерографії та еластографії для кожної пацієнтки. Оцінючи роботу судини та особливості змін в тканинах, вдається діагностувати захворювання на початкових стадіях.

  Для виконання УЗД грудей застосовується апарат SIEMENS (ACUSON) S3000 HELX (Німеччина) та Toshiba (Canon) Aplio i800 (Японія). Сканери належать до обладнання експерт-класу. Системи мають ряд програм і режимів для виявлення осередків ущільнень від 2 мм. При цьому, наявність імплантів, післяродових рубців або великий розмір грудей – практично не впливають на точність ультразвукової діагностики.

  У нас представлений найбільший вибір УЗ-датчиків для обстеження молочних залоз. Таким чином вдається провести детальне обстеження у випадках найбільшого рівня складності.

  Поставимо діагноз за один візит

  У мамологічному центрі ви можете за один візит вирішити проблемні питання. Ми виконуємо усі діагностичні маніпуляції – від консультації мамолога до біопсії молочних залоз. Також працюють хірурги, онкологи і ендокринологи. За потреби, спеціалісти суміжних напрямів проведуть додаткове обстеження.

  Також у нашому Центрі ми проводимо лікарські консиліуми, щоб уточнити діагноз, виходячи із результатів проведених досліджень, в тому числі УЗД молочних залоз.

  Роз’яснимо кожен пункт в діагностичному висновку

  У центрі щорічно проводять понад 10 000 УЗ обстежень – ви точно можете довірити своє здоров’я нашим експертам. У Центрі працюють вузькопрофільнілікарі вищої категоріїз медичним стажем від 10 років. Кожен з них є практикуючим спеціалістом і діагностує патології молочної залози на ранній стадії, зберігаючи красу і здоров’я жінки. По завершенню візиту ви отримуєте не просто опис результатів обстеження, а висновок лікаря-експерта з рекомендаціями.

  Будемо консультувати стільки, скільки потрібно

  Консультації лікарів Спеціалізованого мамологічного центру відрізняються від тих, які ви отримуєте в державних поліклініках. У центрі комплексний прийом триває не менше години, а не 10 хвилин. До кабінету не заходять і не стукають інші, а спеціаліста не відволікають дзвінками на телефон. Лікар відповідає на ваші запитання, розповідає, що відбувається і що робити далі.

  Проведемо тільки необхідні маніпуляції

  Ми поважаємо вас, вашу думку і час. Спеціалісти центру не наполягають на проведенні будь-яких досліджень або здачі аналізів без згоди пацієнта. Якщо ви хочете тільки УЗД з консультацією лікаря, ми надамо лише ці послуги. Однак, якщо вже з’явилися симптоми, важливо якнайшвидше дізнатися характер процесу. Часто для цього рекомендуємо пройти мамографію, біопсію або обстеження інших органів – малого тазу, черевної порожнини, щитовидної залози, або ж проконсультуватися з іншими лікарями.

  Пройди обстеження і будь здоровою!

  Телефонуй 044-594-70-75, 068-862-62-00

  Фото 1 - УЗД молочної залози в СМЦ

  Фото 1. УЗД молочних залоз. Апарат SIEMENS (ACUSON) S3000 HELX, який виявляє ущільнення розміром від 2 мм.

  Фото 2 - УЗД молочної залози в СМЦ

  Фото 2. УЗД молочних залоз. Апарат Toshiba (Canon) Aplio i800, який виявляє ущільнення розміром від 2 мм.

   

   

  Коли потрібно робити обстеження

  Якщо з’явилися больові відчуття в межах грудей, або ви травмували залозу.

  Якщо змінився розмір грудей без явних на те причин, або молочна залоза (її частина) набухла.

  Якщо із соска з’явилися виділення, які не пов’язані з вагітністю або лактацією.

  Якщо ви знайшли западину/втяження соска, зміни кольору або структури шкіри ареоли.

  Якщо ви руками намацали не болюче щільне утворення або ущільнену ділянку.

  Записатися на обстеження грудної залози

   Скільки коштує УЗД молочних залоз в клініках Києва

   Вартість огляду залежить від типу поліклініки, в якій ви проходите обстеження (приватна чи державна), якості апарату, який застосовується для діагностики, кваліфікації лікаря та інших факторів. Середні ціни по місту такі:

    

   Назва послугиЦіна
   Консультація лікаря-мамолога600 гривень
   Повторна консультація лікаря-мамолога500 гривень
   Мамографія однієї молочної залози в двох стандартних проекціях550 гривень
   Мамографія обох молочних залоз у двох стандартних проекціях700 гривень
   Запис відображень на CD-диск50 гривень
   Друк відображень на рентгенплівку (4 знімка)250 гривень

   З цінами на послуги Спеціалізованого мамологічного центру ознайомтесь на сторінці.

   Так, вартість послуг трохи вище середньої по місту, але ми гарантуємо якість діагностики. Для цього у нас є високоточне обладнання преміум-сегменту і вузькопрофільні лікарі зі стажем від 10 років в українських і зарубіжних клініках. Кожній пацієнтці діагностичного центру ми детально розповідаємо про результати досліджень, роз’яснюємо складні медичні терміни простою мовою і відповідаємо на питання. Плюс даємо рекомендації, до кого звертатися і які дослідження пройти, якщо необхідне більш глибоке дослідження. Ціна помилки надто висока.

   Фото 3 - УЗД молочної залози в СМЦ

   Фото 2. У Спеціалізованому мамологічному центрі ви можете пройти всі етапи обстеження

   Важливі нюанси, які потрібно знати

   Онкологія на початкових стадіях ніяк себе не проявляє. Ви не відчуваєте болю, не можете намацати новоутворення, не маєте симптомів. Тому проходити профілактичне обстеження потрібно не рідше, ніж раз на рік.

   Краще всього робити обстеження з 5 по 12 день менструального циклу. Дні потрібно відраховувати від моменту початку місячних. У цей період структура молочних залоз найбільше наближена до норми і проведення обстеження максимально комфортне.

   Важливо раз на місяць проводити самообстеження, щоб зафіксувати найменші зміни і вчасно звернутися за допомогою до спеціаліста.

   Якщо ви шукаєте місце, де пройти діагностику грудних залоз, звертайтеся в Спеціалізований мамологічний центр. Ми даємо гарантію результата, а наші лікарі вже отримали десятки позитивних відгуків від клієнтів. Щоб записатися на УЗД молочних залоз, залишайте заявку на сайті зараз або дзвоніть за номером 044 – 344 – 65 – 28.