Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом
  УЗД-дослідження

  УЗД молочної залози

  УЗД молочних залоз – метод діагностики, в ході якого лікар оцінює структуру тканини і може виявити патологічні зміни на ранніх стадіях. Діагностика ультразвуком безболісна, безпечна, не вимагає спеціальної підготовки і не має протипоказань.

  Де краще зробити УЗД молочних залоз у Києві

  Якщо ви робите діагностику в Спеціалізованому мамологічному центрі, то можете розраховувати на те, що ми:

  Виявимо патологію до виникнення симптомів

  Для виконання УЗД грудей застосовується апарат SIEMENS (ACUSON) S3000 HELX (Німеччина). Сканер відноситься до обладнання експерт-класу. Система має ряд програм і режимів для виявлення осередків ущільнень від 2 мм. При цьому наявність імплантів, післяродових рубців або великий розмір грудей практично не впливають на точність ультразвукової діагностики.

  Поставимо діагноз за один візит

  Відвідавши мамологічний центр, ви можете за один візит вирішити всі проблемні питання. У нас виконують всі маніпуляції по діагностиці – від консультації мамолога до біопсії молочних залоз. Також працюють хірурги, онкологи і ендокринологи. Якщо потрібно, спеціалісти суміжних напрямів проведуть додаткове обстеження. Також зберуться на лікарський консиліум, щоб поставити вам точний діагноз, виходячи із результатів проведених досліджень, в тому числі УЗД молочних залоз.

  Роз’яснимо кожен пункт в діагностичному висновку

  У центрі працюють вузькопрофільні лікарі вищої категорії з медичним стажем від 10 років. Кожен з них є практикуючим спеціалістом і діагностує патології в молочній залозі на ранній стадії, зберігаючи красу і здоров’я жінки. Після закінчення візиту ви отримуєте не просто опис результатів обстеження, а висновок лікаря-експерта з рекомендаціями.

  Будемо консультувати стільки, скільки потрібно

  Консультації лікарів Спеціалізованого мамологічного центру відрізняються від тих, які ви отримуєте в державних поліклініках. У центрі комплексний прийом триває не менше години, а не 10 хвилин, до кабінету не заходять і не стукають інші, а спеціаліста не відволікають дзвінками на телефон. Лікар відповідає на ваші запитання, розповідає, що відбувається і що робити далі.

  Проведемо тільки необхідні маніпуляції

  Ми поважаємо вас, вашу думку і час. Спеціалісти центру не наполягають на проведенні будь-яких досліджень або здачі аналізів без згоди пацієнта. Якщо ви хочете тільки УЗД з консультацією лікаря, ми надамо лише ці послуги. Однак, якщо вже з’явилися симптоми, важливо швидко дізнатися характер прояву процесу. Часто для цього рекомендуємо пройти мамографію, біопсію або обстеження інших органів – малого тазу, черевної порожнини, щитовидної залози, проконсультуватися з іншими лікарями.

  Фото 1 - УЗД молочної залози

  Фото 1. УЗД молочних залоз. Апарат SIEMENS (ACUSON) S3000 HELX, який виявляє ущільнення розміром від 2 мм.

   

  Коли потрібно робити обстеження

  Якщо з’явилися больові відчуття в межах грудей, або ви травмували залозу.

  Якщо змінився розмір грудей без явних на те причин, або молочна залоза (її частина) набухла.

  Якщо із соска з’явилися виділення, які не пов’язані з вагітністю або лактацією.

  Якщо ви знайшли западину/втяження соска, зміни кольору або структури шкіри ареоли.

  Якщо ви руками намацали не болюче щільне утворення або ущільнену ділянку.

  Записатися на обстеження грудної залози

   Скільки коштує УЗД молочних залоз в клініках Києва

   Вартість огляду залежить від типу поліклініки, в якій ви проходите обстеження (приватна чи державна), якості апарату, який застосовується для діагностики, кваліфікації лікаря та інших факторів. Середні ціни по місту такі:

    

   Назва послугиЦіна
   Консультація лікаря-мамолога600 гривень
   Повторна консультація лікаря-мамолога500 гривень
   Мамографія однієї молочної залози в двох стандартних проекціях550 гривень
   Мамографія обох молочних залоз у двох стандартних проекціях700 гривень
   Запис відображень на CD-диск50 гривень
   Друк відображень на рентгенплівку (4 знімка)250 гривень

   З цінами на послуги Спеціалізованого мамологічного центру ознайомтесь на сторінці.

   Так, вартість послуг трохи вище середньої по місту, але ми гарантуємо якість діагностики. Для цього у нас є високоточне обладнання преміум-сегменту і вузькопрофільні лікарі зі стажем від 10 років в українських і зарубіжних клініках. Кожній пацієнтці діагностичного центру ми детально розповідаємо про результати досліджень, роз’яснюємо складні медичні терміни простою мовою і відповідаємо на питання. Плюс даємо рекомендації, до кого звертатися і які дослідження пройти, якщо необхідне більш глибоке дослідження. Ціна помилки надто висока.

   Фото 2 - УЗД молочної залози

   Фото 2. У Спеціалізованому мамологічному центрі ви можете пройти всі етапи обстеження

   Важливі нюанси, які потрібно знати

   Онкологія на початкових стадіях ніяк себе не проявляє. Ви не відчуваєте болю, не можете намацати новоутворення, не маєте симптомів. Тому проходити профілактичне обстеження потрібно не рідше, ніж раз на рік.

   Краще всього робити обстеження з 5 по 12 день менструального циклу. Дні потрібно відраховувати від моменту початку місячних. У цей період структура молочних залоз найбільше наближена до норми і проведення обстеження максимально комфортне.

   Важливо раз на місяць проводити самообстеження, щоб зафіксувати найменші зміни і вчасно звернутися за допомогою до спеціаліста.

   Якщо ви шукаєте місце, де пройти діагностику грудних залоз, звертайтеся в Спеціалізований мамологічний центр. Ми даємо гарантію результата, а наші лікарі вже отримали десятки позитивних відгуків від клієнтів. Щоб записатися на УЗД молочних залоз, залишайте заявку на сайті зараз або дзвоніть за номером 044 – 344 – 65 – 28.