fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Для іногородніх

  Наше обслуговування і комфорт для клієнтів з інших міст і країн

  Спеціалізований мамологічний центр – перший медичний центр в Україні, що здійснює насправді комплексний підхід у питаннях краси і здоров’я молочних залоз. Ми дуже цінуємо не тільки наших клієнтів, але й нашу професійну репутацію, через це вдосконалюємо наші послуги і методи лікування постійно. Переконайтеся в цьому самі.

  Більшість клієнтів з інших міст і країн стояли перед питаннями: “А чи правильний діагноз мені поставили?”, “Де зробити красиву пластику грудей, конфіденційно і без тривалої реабілітації?”, “Де мені знайти краще лікування?”, “Чи вистачить заощаджень?”

  Ми допомогли їм в:

  • експертизі (верифікації) поставлених раніше діагнозів;
  • пластичній хірургії;
  • медикаментозному і хірургічному лікуванні доброякісних патологій молочної залози;
  • медикаментозному і хірургічному лікуванні онкопатології.

  Комфорт прийому іногородніх пацієнтів

  Для комфорту жителів з інших міст і країн ми готові підібрати гнучкий графік відвідування центру. Розуміючи вашу обмеженість в часі, пропонуємо повідомити під час дзвінка зручні часові межі, і оператори Контакт-центру завжди можуть підібрати зручний день і час для візиту.

  У випадку проведення хірургічних маніпуляцій, персональний менеджер супроводить вас не тільки в процесі узгодження, розміщення і проведення процедури, але й потурбується про комфортне розміщення ваших супроводжуючих в готелі поруч з центром в межах оптимального для вас бюджету.

  Якщо ви звертаєтеся до нас по питаннях:

  Чому до нас звертаються за експертизою (верифікацією) поставлених раніше діагнозів

  Наша якісна і точна діагностика – це сукупність:

  • високочутливої техніки експерт-класу, яка дозволяє відслідкувати зміни в структурі тканин молочної залози від 0,3 мм і провести більш глибоке дослідження, якщо це необхідно;
  • практичного застосування передових знань медичної науки в області мамології, отриманих в ході обміну досвідом з нашими зарубіжними і вітчизняними колегами;
  • і, безумовно, основа – кваліфіковані спеціалісти з більш, ніж 15-річним досвідом дослідження і діагностики патологій саме в мамології. Їх практичні знання і щорічне обстеження більше 6 500 пацієнтів у кожного, дозволяють якісно оцінити дані, зібраний анамнез і детально вивчити саме ті нюанси, які дійсно є приводом для хвилювання.

  Наша команда розуміє той страх і одночасно надію, з якою звертаються до нас пацієнти. Саме через це – високий поріг відповідальності спонукає нас бути кращими в своєму напрямку.

  Ми спростовуємо близько 32 % поставлених раніше діагнозів.
  Ми підтверджуємо, що більше 88 % виявлених патологій – це різні форми доброякісних патологій.
  Ми знаємо, що 98 % із виявлених нами злоякісних патологій на ранніх стадіях нам вдалося вилікувати щадними методами.
  Ми контролюємо якість своєї експертизи, вибірково відправляємо результати обстежень і заключення для контролю якості нашим колегам з Німеччини і Чехії.

  Чому до нас звертаються за пластичною корекцією естетичних недоліків грудей і доброякісних патологій

  Комплексність нашого підходу і досвід в будь-яких питаннях, пов’язаних з молочними залозами, дозволяє нам гарантувати нашим клієнтам якісний результат після процедури. Ми ретельно вивчаємо побажання клієнта і властивості його організму (структуру грудної клітини, тургор та еластичність шкіри, структуру м’язів). Це дозволяє нам не просто “сліпо” виконувати побажання клієнта, а досягти максимального естетичного ефекту і природності, які зберігаються у пацієнта надовго.

  Операції аугментаційної мамопластики (збільшення об’єму грудей) складають 60 % від інших. Поза даною проблемою ми ідеально вирішуємо й більш складні завдання:

  • зменшення об’єму молочних залоз;
  • корекція наслідків невдалих попередніх операцій на молочній залозі;
  • видалення “мігруючого” рідкого силікону;
  • заміна невдалих імплантів;
  • коригування вродженої або набутої різниці форм, об’єму, розташування та форми сосків і ареол;
  • якісне ліпомоделювання форми з збереженням ефекту;
  • реконструкція грудей власними тканинами або за допомогою імплантів;
  • профілактична мастектомія (видалення тканин молочної залози при наявності більше 60 % підтвердженої ймовірності розвитку злоякісної патології) зі збереженням форми молочної залози.

  До нас звертаються, оскільки ми даємо гарантію результату, непомітність хірургічного втручання і ретельно підходимо до питання пластичної хірургічної корекції, мінімалізуючи можливість прояву небажаних побічних ефектів.

  Ми зберігаємо обов’язковий постійний супровід клієнтів терміном 1 рік з моменту проведення пластичної операції і періодичний супровід кожні 3 роки.

  Ми є офіційними партнерами провідних світових виробників імплантів Allergan, Mentor, Polytech. Наші клієнти, звертаючись до нас, отримують вартість імплантів за ціною виробника і повний перелік гарантій: пожиттєвий іменний гарантійний паспорт на імпланти, гарантію безкоштовної заміни імплантів у випадку непередбачуваних ситуацій (0,03 % випадків форс-мажору від загальної кількості встановлених імплантів).

  Чому до нас звертаються при підозрі або виявленні онкопатології грудей

  Частина наших клієнтів вимушена звернутися до нас з дуже непростого приводу -підозра або лікування раку. Це психологічно складний момент, під час якого пацієнт проходить 3 етапи: шок від поставленого діагнозу, його заперечення, а після – його прийняття. Нашою практикою доведено – одним із ключових моментів в успішному лікуванні онкопатології є час. Інколи, не надаючи відповідної психологічної підтримки пацієнтці в період примирення з діагнозом, і лікарі, і пацієнт втрачають цей важливий ресурс. Ми відшліфували свій сервіс таким чином, щоб пацієнт відчув підтримку, комфорт і нашу впевненість в успішному лікуванні.

  Наш центр є науково-практичною базою, яка об’єднує не тільки лікарів з вражаючим досвідом лікування онкопатології, але й практиків, які ведуть активну наукову і викладацьку діяльність. З нами ви можете бути впевнені, що отримуєте підтримку від лікарів, компетентних в передових методах і технологіях. Якщо в схемі лікування присутня необхідність проведення складної і мало поширеної апаратної процедури, нам її допомагають зробити вузькоспеціалізовані центри, яким ми довіряємо. Таким чином, нам вдається зберегти для пацієнта оптимальну вартість послуг і гарантувати високу якість комплексного лікування.

  При показаннях для проведення оперативних втручань, основою нашої хірургічної команди є онкохірург і пластичний хірург. Це наш стандарт органозберігаючих операцій під час лікування раку молочної залози, який має можливість дати пацієнту максимальний результат.

  З будь-яким зверненням в напрямку онкопатології ми починаємо працювати з ретельного аналізу результатів обстежень, які вже маємо, збору анамнеза і проведення нашої експертної діагностики. Оскільки в 32 випадків ми заперечуємо негативний діагноз, поставлений пацієнту раніше, перш за все, ми проводимо експертизу обстежень, які вже маємо. Якщо є необхідність, проводимо додаткові обстеження, згідно останніх рекомендацій європейських і американських консенсусів по веденню злоякісних пухлин. Якщо негативний діагноз дійсно підтверджено, збираємо консиліум мінімум з 4-х профільних спеціалістів і відпрацьовуємо план ефективного лікування. Ви отримуєте надійну відповідь і компетентну допомогу. Діяти ми починаємо оперативно і не залишаємо пацієнта один на один з питаннями.

  Записатися на візит до центру