- Що ми лікуємо
- Консультація
- Діагностика
- Оперативне лікування
- Мамопластика (пластика грудей)
- Підтяжка грудей (мастопексія)
- Годуючим мамам
Показання до маммопластики
Будь-які пластичні операції на грудях проводяться виключно за бажанням пацієнта, для них не існує медичних показань. Приводом для виконання пластики може бути будь-який естетичний недолік грудей, що турбує вас, знижує самооцінку, заважає почуватися впевнено в інтимній атмосфері:
- Птоз – опущення грудей після вагітності та лактації або з віком;
- Надто великі, розтягнуті або асиметрично розміщені ареоли та соски;
- Малі груди;
- Дуже великі груди, що заважають, псують поставу;
- Асиметрія грудей;
- Вроджені вади розвитку молочних залоз;
- Дефекти грудей, які залишилися після травм;
- Естетичні недоліки грудей після видалення пухлин або повного видалення молочних залоз – мастектомії;
- Великі груди у чоловіків, що розростаються через гінекомастію.
З будь-якою з цих проблем ви можете звернутися до професіоналів своєї справи – пластичних хірургів СМЦ, і обов’язково буде знайдено найкраще рішення. Відчуйте по-новому радість життя, – без психологічних комплексів і страждань через естетичні недоліки, з підтягнутими контурами тіла та гармонійними пропорціями, які привертають увагу та викликають захоплення.
Протипоказання до маммопластики
Пластичні хірурги СМЦ ретельно перевіряють наявність можливих протипоказань до операції, щоб виключити випадки, коли вона може викликати негативні наслідки через стан здоров’я пацієнта. До них належать:
- Порушення згортання крові;
- Важкі форми захворювань внутрішніх органів;
- Цукровий діабет;
- Серцево-судинні патології;
- Онкопатології;
- Психічні захворювання;
- Мастит та інфекційні хвороби – потребують лише тимчасового відкладення операції до повного одужання.
Протипоказано робити маммопластику у віці до 18 років. Оптимальний варіант – це зачекати до 22 років – до моменту, коли процеси формування молочних залоз повністю завершаться. Надалі можна зробити операцію будь-коли, хоча у пацієнтів похилого віку частіше виявляються протипоказання, пов’язані з розвитком хронічних захворювань.
Маммопластика не перешкоджає функції молочних залоз, тому її не протипоказано проводити, якщо жінка у майбутньому планує народжувати дітей та вигодовувати їх грудьми. Проте, якщо зачаття планується у найближчий час, варто відкласти операцію до завершення лактації плюс ще 6-12 місяців – до стабілізації рівня жіночих статевих гормонів, які сильно впливають на структуру грудей.
Види маммопластики
У СМЦ проводяться всі види маммопластики, які на сьогоднішній день пропонує сучасна пластична хірургія:
- Аугментаційна маммопластика – встановлення імплантів для збільшення грудей;
- Ліпофілінг – збільшення грудей або усунення недоліків їх форми за допомогою власної жирової тканини;
- Мастопексія – підтяжка грудей з видаленням надлишку розтягнутої шкіри;
- Корекція вроджених вад розвитку;
- Пластика сосково-ареолярного комплексу;
- Редукційна маммопластика – зменшення грудей;
- Реконструкція грудей після мастектомії чи інших операцій або травм.
Інколи для досягнення красивої та симетричної форми грудей доводиться застосувати різні види пластики на лівій та правій грудях. Наприклад, встановити імплант замість видаленої молочної залози та зробити підтяжку з іншого боку.
Запис на огляд мамолога у центрі
Підготовка до маммопластики
На етапі підготовки до пластичної операції на грудях проводиться передопераційне обстеження. Потрібно здати низку аналізів та пройти консультації мамолога, анестезіолога та інших лікарів – за показаннями. Обов’язково призначається обстеження молочних залоз – УЗД або мамографія.
Перед операцією проводиться консультація з пластичним хірургом, під час якої приймається рішення про вибір:
- Виду мамопластики, оптимального методу пластичної хірургії, який дозволить удосконалити форму бюсту;
- Виду імплантів (вони бувають різної форми, розміру, мають різні наповнювачі та особливості поверхні), а також способу їх встановлення;
- Способу здійснення розрізу шкіри: периареолярний (по межі ареоли), субмаммарний (під грудьми у складці), аксилярний (під пахвою), вертикальний, якірний, Т-подібний – кожен з них підходить для певного виду маммопластики.
Щоб забезпечити швидше загоєння, варто на 1 місяць відмовитися (або принаймні значно зменшити) від тютюнопаління та вживання алкоголю, рекомендується вживати їжу, яка легко засвоюється. Якщо ви приймаєте ліки, попередьте про це лікаря.
Як проводиться пластика грудей?
Маммопластика проводиться натщесерце, під загальним наркозом. Розрізи шкіри виконуються по нанесеній заздалегідь розмітці. Хід операції залежить від того, які методи були обрані. Наприкінці хірургічного втручання пластичний хірург накладає косметичні шви, які будуть практично непомітними після загоєння, а також стерильну пов’язку. Після операції одягається компресійна білизна, яка забезпечить ідеальні умови для процесу відновлення та отримання бажаного результату.
Реабілітація після маммопластики
Після мамопластики реабілітація має таке ж важливе значення, як і правильність виконання самої операції. Результат корекції грудей дуже залежить від того, наскільки точно дотримуються рекомендації, які дає пластичний хірург. Що варто знати про післяопераційний період?
- Перші 4-5 днів після маммопластики пацієнт знаходиться у стаціонарі, де наші спеціалісти дбають про його самопочуття, проводять перев’язки, контролюють процес відновлення.
- Дискомфортні відчуття, набряки прооперованої зони – це нормальні реакції організму, вони поступово минають, за необхідності проводиться знеболення, щоб пацієнт почував себе комфортно.
- Не хвилюйтеся, коли після операції груди будуть виглядати неприродно протягом перших тижнів: після зменшення набряку та остаточної фіксації імплантів проявляється очікувана приваблива форма та бажаний розмір бюсту.
- Слід утриматися від фізичних навантажень, відновити активність та заняття спортом можна тоді, коли порекомендує лікар.
- Протягом перших 2-3 тижнів спати можна лише на спині, далі дозволяється на боці, а на животі – через 1-2 місяці, коли тканини загояться, а імплант надійно зафіксується у них.
- Не можна відвідувати басейни, сауни, плавати у відкритих водоймах.
- Варто утриматися від прийняття ванни, оптимальний варіант – теплий (не гарячий) душ.
- У перші 10 днів після операції уникайте статевого життя.
- Компресійну білизну спочатку слід носити цілодобово (крім часу проведення гігієнічних процедур), потім – протягом дня, знімаючи на період сну.
- Не варто засмагати (ультрафіолетові промені роблять більш помітними косметичні шви).
- Будь-які питання, що виникнуть у вас, ви зможете задати своєму пластичному хірургу. Підтримка професіоналів допоможе пройти період реабілітації без проблем.
Маммопластика: до та після
Ми розуміємо, що один з найважливіших аргументів при виборі клініки пластичної хірургії – це ознайомлення з результатами раніше проведених операцій у інших пацієнтів. Тому пропонуємо вам переглянути фото до та після пластики грудей, які допоможуть переконатися у майстерності пластичних хірургів СМЦ.
Маммопластика у Києві
З-поміж багатьох пропозицій послуг пластичної хірургії з корекції грудей пропонуємо вам обрати найкращий варіант – зробити маммопластику у СМЦ, оскільки наш центр має суттєві переваги:
- Це єдиний в Україні профільний мамологічний центр, який забезпечує на найвищому рівні не тільки проведення пластичних операцій, але й піклування про здоров’я молочних залоз.
- Всі види досліджень для передопераційної підготовки проводяться у нас, тому ми гарантуємо їх високу точність та швидке виконання.
- Ми пропонуємо широкий спектр пластичних операцій на грудях, вміло обираємо, застосовуємо та при необхідності – комбінуємо методи пластичної хірургії для отримання блискучого результату.
- Надаємо вичерпну інформацію про види імплантів та пропоновані методи пластики для кращого розуміння запланованої операції та очікуваного результату.
- Встановлюємо найякісніші імпланти.
- Ставимося з розумінням до кожного побажання пацієнта.
- Проводимо пластику в операційних блоках з високотехнологічним медичним оснащенням.
- Забезпечуємо затишну атмосферу та комфорт у стаціонарі, завжди поруч з пацієнтом та готові надати всю необхідну допомогу.
- Завжди зі світлом, незважаючи на обставини, та маємо укриття.
Зменшення грудей, корекція ареол та сосків, силіконові груди – ціни на будь-які послуги пластичної хірургії у нашому центрі зважені та прозорі, вас приємно здивує співвідношення вартості та якості сервісу.
Ваші груди не такі, якими ви хотіли б їх бачити? Це легко виправити! Зверніться до пластичних хірургів СМЦ, якщо твердо вирішили зробити маммопластику або ще сумніваєтеся: під час консультації ви отримаєте відповіді на всі запитання і зможете прийняти рішення. Записатися на прийом можна за телефоном, у чаті на сайті або за допомогою онлайн-заявки.
Вартість мамопластики
Ціна пластики грудей розраховується в кожному випадку індивідуально в залежності від типу операції, імплантів, бажаних результатів та інших чинників. Вартість окремих послуг наведена в прайс-листі нашого мамологічного центру. Дізнатися точну ціну операції можна під час консультації у лікаря.
Записатися на консультацію до хірурга
Пластичні операції грудей в нашому центрі роблять провідні хірурги з великим досвідом. До нас приїжджають пацієнтки з усієї України. У клініці можна пройти комплексне обстеження перед операцією.
Якщо ви хочете зробити підтяжку або збільшення грудей, записатися на прийом до лікаря можна по телефону або через онлайн-форму на сайті.