fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Підтяжка грудей (мастопексія)

  Підтяжка грудей (мастопексія)

  Підтяжка грудей (мастопексія) – популярна серед жінок пластична операція. Для представниць прекрасної статі молочні залози є предметом гордості, сексуальності, привабливості. Однак після вагітності та лактації або з віком вони втрачають свою форму та пружність. Проблему легко вирішує пластична хірургія, підтяжка грудей може бути виконана при будь-якому ступеню обвисання та різних естетичних дефектах. Після хірургічного втручання молочні залози набувають пружності та правильної красивої форми.

  Якщо вам потрібна операція з підтяжки грудей, ціни в спеціалізованому мамологічному центрі на послуги демократичні. У нас працюють досвідчені лікарі, котрі шукають індивідуальне рішення для кожної жінки. Пацієнтки можуть на місці пройти комплексне обстеження на сучасному обладнанні та отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів.

  Показання до операції

  Хірургічна корекція грудей дозволяє позбутися естетичних дефектів, що виникають внаслідок опущення молочних залоз після вагітності та грудного вигодовування, через вікові та вроджені зміни або різке схуднення. Підтяжка грудних залоз проводиться за такими показаннями:

  • молочні залози втратили колишню форму та пружність;
  • поява асиметрії (одна молочна залоза більша за іншу або сильніше провисла);
  • соски розташовуються нижче за субмамарну складку;
  • обвисання грудей;
  • утворилися розтяжки.

  Мастопексія може проводитися при будь-якій стадії птозу (опущення молочних залоз).

  Підтяжку грудей у ​​Києві ви можете зробити у спеціалізованому центрі мамології. У нас працюють досвідчені пластичні хірурги, які можуть усунути будь-які естетичні дефекти молочних залоз. Наші пацієнтки завжди залишаються задоволені результатами та повертають впевненість у собі. Скільки коштує корекція грудей, однозначно сказати складно, оскільки ціна залежить від багатьох факторів, проте послуга в нашому медичному центрі доступна більшості жінок.

  Протипоказання до операції

  Хірургічна підтяжка грудей протипоказана у таких випадках:

  • при злоякісних пухлинах;
  • при порушенні згортання та інших захворюваннях крові;
  • при нирковій та печінковій недостатності;
  • при психічних патологіях у тяжкій формі;
  • при імунодефіциті;
  • при цукровому діабеті;
  • при вагітності та лактації.

  Операцію не варто робити відразу після завершення грудного вигодовування. Потрібно, щоб минуло хоча б 3-4 місяці, а краще півроку. До тимчасових протипоказань відносяться інфекційні захворювання та загострення хронічних патологій. У такому разі хірургічне втручання слід відкласти, доки здоров’я не відновиться.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Техніки підтяжки грудей

   Мамопластика (підтяжка грудей) у нашому медичному центрі виконується за допомогою різних технік:

   1. Периареолярна мастопексія. Щадна методика, яка підходить для власниць невеликих молочних залоз і застосовується при 1-й стадії птозу. Суть техніки полягає в тому, що навколо ареоли лікар робить надріз, видаляє зайві тканини та піднімає сосок.
   2. Вертикальна мастопексія. Корекція грудей за допомогою цієї методики проводиться при другому ступені обвисання, оскільки допомагає позбавитися виражених дефектів. Пластичний хірург робить розріз навколо ареоли та вниз. У ході операції лікар видаляє надлишки тканин, надає молочним залозам правильної форми та змінює положення сосків.
   3. Якірна (Т-подібна) мастопексія. Найскладніша техніка, після якої потрібна тривала реабілітація, але вона дозволяє позбавитися будь-яких естетичних дефектів незалежно від ступеня птозу. Лікар робить розріз навколо соска, опускає його вниз і виконує вздовж субмамарної складки. Далі проводиться корекція молочних залоз шляхом видалення зайвих тканин, змінюється положення сосків.

   У спеціалізованому мамологічному центрі пластика (підтяжка) грудей може виконуватися з установкою імплантів або без них. Вибір методики залежить від розміру молочних залоз та побажань пацієнтки. Якщо груди занадто великі і провисають під власною вагою, лікар може порекомендувати зробити підтяжку в комплексі зі зменшенням, внаслідок чого вони отримають акуратну та привабливу ​​форму.

   Техніка підтяжки молочних залоз після вагітності та лактації підбирається лікарем персонально для кожної пацієнтки. До уваги береться ступінь птозу, розмір грудей, бажаний результат та інші фактори.

   Підготовка до операції

   У спеціалізованому мамологічному центрі пластична операція з підтяжки грудей проводиться після комплексного медичного обстеження, під час якого вдається виявити можливі протипоказання.

   Якщо заплановано підтяжку грудних залоз, спочатку потрібно пройти такі дослідження:

   • ЕКГ;
   • ФЛГ;
   • лабораторні аналізи, включаючи коагулограму та дослідження крові на інфекційні захворювання;
   • УЗД молочних залоз та ін.

   Щоб операційна підтяжка грудей пройшла без ускладнень, на підготовчому етапі слід дотримуватися таких рекомендацій:

   1. За 2 тижні слід припинити прийом аспірину та інших препаратів, що розріджують кров.
   2. За 14 днів слід відмовитись від оральних контрацептивів.
   3. За місяць розпочати прийом вітамінно-мінеральних комплексів для запобігання анемії.
   4. За 1 місяць варто відмовитись від куріння або максимально зменшити кількість сигарет.
   5. Останній прийом їжі має бути за 12 годин. За 4 години до операції необхідно відмовитися від вживання рідини.

   Особливості проведення операції

   Мастопексія молочних залоз проводиться під загальним наркозом, тому пацієнтка не відчуває болю або неприємних відчуттів під час операції. У СМЦ використовуються сучасні безпечні види анестезії, тому пацієнтки легко виходять із медикаментозного сну без галюцинацій та інших ускладнень. Хірургічне втручання триває від 40 хвилин до 4-5 годин залежно від застосовуваної техніки та обсягу операції.

   Перед процедурою лікар наносить на груди розмітку, яка надалі служить орієнтиром для ліній розрізів. Також пластичний хірург відзначає проблемні місця. Після того, як настає дія анестезії, лікар виконує розрізи шкіри та видаляє надлишки тканин.

   Хід операції залежить від обраної техніки та бажаного результату. Якщо заплановано встановлення імплантів, фахівець формує спеціальну кишеню для них. Якщо підтяжка грудей виконується без імплантів, лікар проводить моделювання паренхіми молочних залоз, надає їм правильної форми, потім змінює розташування сосків і накладає шви так, щоб сформувався непомітний рубець. У деяких випадках разом із мастопексією проводиться зменшення грудей. У такому разі лікар видаляє надлишки шкірної та жирової тканини, а потім моделює молочні залози.

   Ціна підтяжки грудей у ​​нашому медичному центрі є прийнятною для більшості жінок, а всі операції проводять пластичні хірурги з великим досвідом роботи. Вони досконало володіють різними техніками мастопексії, а тому допоможуть позбавити будь-яких естетичних дефектів молочних залоз. Корекція грудей у ​​Києві в СМЦ виконується у сучасних операційних, оснащених інноваційним обладнанням.

   Реабілітація після підтяжки грудей

   Багатьох наших пацієнток турбує питання, скільки коштує підтяжка грудей і як проходить операція. Але не менш важливо знати нюанси реабілітаційного періоду. У стаціонарі потрібно перебувати від 1 до 3 днів, а повне відновлення займає до 4-6 місяців.

   Протягом 1 місяця після того, як зроблена підтяжка молочних залоз (мастопексія), важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

   1. Носіть компресійну білизну, щоб забезпечити нормальний кровообіг у грудних залозах.
   2. Не спіть на животі.
   3. Відмовтеся від відвідування сауни, басейну. Не купайтеся у водоймах.
   4. Не піднімайте тяжкості. Виключіть навантаження на грудні м’язи та плечовий пояс.
   5. Утримайтеся від інтимних стосунків.
   6. Не вживайте алкоголь, відмовтеся від паління.
   7. Приймайте препарати, призначені лікарем.
   8. Дотримуйтесь правил особистої гігієни.

   Дотримання нескладних правил дозволить запобігти ускладненням.

   Корекція грудей (підтяжка) – це можливість позбутися птозу та отримати бажану форму молочних залоз, впевненість у своїй привабливості та сексуальності. Якщо ви бажаєте зробити підтяжку грудей, ціна операції в СМЦ є демократичною і доступна всім жінкам. Хірургічні втручання проводять досвідчені фахівці, що забезпечує їх ефективність та безпеку.

   Вартість підтяжки грудей залежить від техніки виконання, використовуваної анестезії, тривалості госпіталізації та інших факторів.

   Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам, щоб записатися на консультацію до лікаря. Під час прийому ви зможете уточнити, скільки коштує мастопексія у вашому випадку, та отримати вичерпні відповіді на будь-які запитання.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексія
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудей