fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Ліпофілінг грудей

  Ліпофілінг грудей

  Ліпофілінг молочних залоз – це збільшення грудей за допомогою власного жиру. Такий метод є ідеальним рішенням для жінок, які бажають збільшити молочні залози, але не готові до кардинальних заходів – встановлення імплантів. До того ж у ході операції вдається скоригувати не лише форму грудей, а й позбутися зайвих жирових відкладень на животі у нижніх відділах.

  Ліпофілінг грудей у ​​Києві можна зробити у спеціалізованому мамологічному центрі. У нас працюють лікарі високої кваліфікації, які проводять пластичні операції будь-якої складності. Ми знайдемо ідеальне рішення для вас і відновимо вашу привабливість.

  Переваги ліпофілінгу

  Порівняно з іншими методиками пластичних операцій збільшення грудей ліпофілінгом налічує чимало переваг:

  1. Короткий реабілітаційний період через відсутність розрізів шкіри та сильного травмування тканин.
  2. Відсутність шрамів та рубців.
  3. Можливість проведення повторної операції через 4-6 місяців.
  4. Відсутність ризику виникнення алергічних реакцій та відторгнення, оскільки застосовується біологічний матеріал (жир) пацієнтки.
  5. Хороші естетичні результати, природний вигляд області, що коригується.
  6. Збереження чутливості сосків та здатності до лактації.

  Ліпофілінг грудей у ​​Києві та інших містах популярний ще й через подвійний ефект, адже під час операції одночасно коригується дві проблемні області – збільшуються молочні залози на 0,5-1 розміри та зменшуються жирові відкладення внизу живота.

  Показання до проведення операції

  Ліпофілінг (збільшення грудей) показаний у таких випадках:

  • невеликий розмір молочних залоз;
  • асиметрія грудей;
  • підтяжка грудей після вагітності та годування;
  • втрата пружності молочних залоз через вікові зміни;
  • відновлення молочної залози після видалення пухлини невеликих розмірів чи перенесення травм.

  Збільшення грудей підшкірним жиром для багатьох жінок – хороша можливість відкоригувати форму та розмір молочних залоз, щоб повернути впевненість у собі, підвищити самооцінку, стати привабливішою та сексуальнішою.

  Протипоказання до ліпофілінгу грудей

  Якщо необхідний ліпофілінг грудей, протипоказання до операції можуть бути такими:

  • злоякісні пухлини;
  • цукровий діабет та інші порушення роботи ендокринної системи;
  • загострення хронічних захворювань;
  • запальні процеси в області хірургічних маніпуляцій;
  • гострі інфекційні патології;
  • захворювання крові, у тому числі порушення згортання;
  • шкірні захворювання.

  Збільшення грудей своїм жиром під забороною під час вагітності та лактації. Після завершення грудного вигодовування має пройти щонайменше 6 місяців. Також операція не може проводитись за недостатньої кількості жирових відкладень у пацієнтки. Для ліпофілінгу грудей не використовується донорський жир.

  Підготовка до операції

  Збільшення грудей власним жиром починається із попередньої підготовки. Під час консультації пластичний хірург збирає анамнез, визначає донорські зони та проводить моделювання результатів пластики. Далі жінка проходить комплексне медичне обстеження та отримує консультацію мамолога, інших вузькопрофільних фахівців.

  У нашому медичному центрі для проведення діагностики використовується сучасне обладнання, яке допомагає виявити найменші відхилення у здоров’ї та виключити можливі протипоказання до операції.

  Якщо запланований ліпофілінг грудей, не менш важливо відмовитися від куріння та алкоголю, припинити прийом препаратів, що впливають на згортання крові. Також слід дотримуватися збалансованого раціону харчування та інших рекомендацій лікаря. За кілька годин до операції слід відмовитися від їжі та пиття.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Як проходить операція?

   Ліпофілінг грудей жиром проводиться у кілька етапів:

   1. Спочатку виконується ліпосакція, під час якої проводиться забір жирових клітин із живота для ліпофілінгу грудей. Процедура проводиться за допомогою спеціальної невеликої трубки із закругленим кінцем. Після маніпуляції на шкірі залишаються проколи розміром 2-3 мм.
   2. Далі проводиться очищення жирових клітин від крові та інших домішок за допомогою спеціальної технології. Жир обов’язково обробляється у центрифузі.
   3. Потім безпосередньо здійснюється збільшення грудей за допомогою жиру. Лікар вводить підготовлені клітини у молочні залози за допомогою тонкої голки. Жир вводиться лінійно невеликими порціями. Розрізи під час операції лікар не робить, що прискорює реабілітацію.

   Якщо хочете зробити ліпофілінг грудей, ціни в нашому медичному центрі на послугу прийнятні, тому отримати спокусливі форми може кожна жінка. Операція зі збільшення грудей своїм жиром у СМЦ проводиться під загальним наркозом. При цьому ми використовуємо сучасну інгаляційну анестезію, після якої пацієнтки легко виходять із медикаментозного сну, а ризик виникнення ускладнень практично відсутній.

   Відновлення та можливі ускладнення

   Якщо виконано збільшення грудей жировою тканиною, реабілітація проходить легко та займає короткий проміжок часу. Перші дні після операції можуть турбувати біль, тому при необхідності лікар прописує нестероїдні протизапальні препарати.

   Під час відновлення необхідно запобігти механічному впливу на молочні залози. Також варто відмовитися від відвідування лазні, сауни, солярію, візитів до басейну. На період реабілітації обмежте фізичні навантаження та обов’язково носіть компресійну білизну.

   Після ліпофілінгу грудних залоз дуже рідко виникають ускладнення та побічні дії. Іноді пацієнтки зустрічаюся з гематомами, набряком, запальними процесами, рідко утворюється ліпогранульома. Уникнути ускладнень можна, якщо звернутися до висококваліфікованого пластичного хірурга у спеціалізованому мамологічному центрі.

   Усі маніпуляції у нас проводяться в сучасних операційних блоках із застосуванням високотехнологічного обладнання. Якщо потрібно збільшення грудей жиром, ціна операції у нас доступна, проте остаточна вартість у кожному випадку розраховується персонально.

   Якщо ви хочете збільшити груди та відновити їх привабливі форми, записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга у СМЦ в Києві. Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. При особистому спілкуванні з лікарем ви зможете уточнити, скільки коштує ліпофілінг грудей саме у вашому випадку та поставити інші важливі запитання.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексіявід 55000 грн
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудейвід 46000 грн