Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом
  Врач маммолог Челышева

  Челишева Вікторія Євгеніївна

  Лікар ультразвукової діагностики

  • Досвід

   Провідний спеціаліст центру Челишева Вікторія Євгенівна, 18-річний об'ємний досвід у діагностиці, в тому числі, робота доктором УЗД відділення інтервенційної радіології Національного інституту раку, в центрі УЗД і інтервенційної сонографії КЛ “Феофанія”, дозволяє провести комплексний аналіз здоров'я пацієнта. Володіє більшістю сучасних методик обстеження, в тому числі у хворих терапевтичного і хірургічного профілю, у важкому стані. Проводить ультразвукове дослідження молочних залоз, щитовидної залози, м'яких тканин, органів брюшної порожнини, органів малого тазу у жінок і чоловіків (в т.ч. трансвагінальне і трансректальне дослідження), органів мошонки та ін. Є співавтором майстер-класів для спеціалістів по методиці виконання пункцій під контролем УЗД. Доктор з задоволенням ділиться своїми знаннями з колегами і пацієнтами, виступаючи лектором на конференціях і семінарах.
  • Навички

  • Освіта

   У 2001 році закінчила інтернатуру в Національному Інституті раку. 2002 рік - освоєна спеціалізація “Ультразвукова діагностика” в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. 2016 рік - підготовка надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях в навчально-тренувальному центрі “Науково-практичний центр профілактичної і клінічної медицини”, ТУ “Променева діагностика захворювань молочної залози” на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика. ПАЦ з ультразвукової діагностики на кафедрі променевої діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика і на основі результатів комп'ютерного контролю рекомендовано і присвоєна вища атестаційна категорія. ТУ “Доплерівські методи дослідження” на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика в 2018 році.
  • Наукова діяльність

  Запись на визит в центр

   Відгуки

   Submit your review
   1
   2
   3
   4
   5
   Submit
        
   Cancel

   Create your own review

   Average rating:  
    75 reviews
   by L_chechko@ukr.net on Мамологічний Центр
   Мамологічний Центр

   Дякую Вікторії за професіоналізм, турботу, уважне ставлення.

   Делала узи. Очень профессионально, качественно, с душой и открытым сердцем к пациенту. Все объяснили и успокоили.Большое спасибо!

   Очень профессионально, качественно, с душой к пациентам, объснили, успокоили. Большое спасибо!

   Отношение и сервис

   Спасибо Виктории за профессиональный подход, за консультацию, слова поддержки!
   Очень ценю вовлеченность специалистов в свое дело и Виктория пример таковых.
   Спасибо!

   Дуже задоволена, що проходила діагностику в Мамологічному центрі. Зважаючи на тривожність кожної жінки щодо питань, з якими вони приходять в Центр, Вікторія Євгеніївна з самого початку окутує увагою і турботою. Протягом діагностування вона уважно та не поспішаючи все перевіряє, коментує все, що бачить, пояснюючи при цьому. Це дуже важливо! А ще вона дуже харизматична та приємна жінка) Я дуже задоволена, через рік прийду саме до неї. Дякую!)

   Page 1 of 15:
   «
    
    
   1
   2
   3
    
   »