fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  chelishiva

  Челишева Вікторія Євгеніївна

  Лікар ультразвукової діагностики

  • Досвід

   Провідний спеціаліст центру Челишева Вікторія Євгенівна, 18-річний об'ємний досвід у діагностиці, в тому числі, робота доктором УЗД відділення інтервенційної радіології Національного інституту раку, в центрі УЗД і інтервенційної сонографії КЛ “Феофанія”, дозволяє провести комплексний аналіз здоров'я пацієнта. Володіє більшістю сучасних методик обстеження, в тому числі у хворих терапевтичного і хірургічного профілю, у важкому стані. Проводить ультразвукове дослідження молочних залоз, щитовидної залози, м'яких тканин, органів брюшної порожнини, органів малого тазу у жінок і чоловіків (в т.ч. трансвагінальне і трансректальне дослідження), органів мошонки та ін. Є співавтором майстер-класів для спеціалістів по методиці виконання пункцій під контролем УЗД. Доктор з задоволенням ділиться своїми знаннями з колегами і пацієнтами, виступаючи лектором на конференціях і семінарах.
  • Навички

  • Освіта

   У 2001 році закінчила інтернатуру в Національному Інституті раку. 2002 рік - освоєна спеціалізація “Ультразвукова діагностика” в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. 2016 рік - підготовка надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях в навчально-тренувальному центрі “Науково-практичний центр профілактичної і клінічної медицини”, ТУ “Променева діагностика захворювань молочної залози” на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика. ПАЦ з ультразвукової діагностики на кафедрі променевої діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика і на основі результатів комп'ютерного контролю рекомендовано і присвоєна вища атестаційна категорія. ТУ “Доплерівські методи дослідження” на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика в 2018 році.
  • Наукова діяльність

  Відгуки

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   76 reviews
  Подяка

  Дуже вдячна Вікторії Євгеніївні за професійно та ретельно зроблене УЗД молочних залоз. До цього спеціаліста, до її знань та досвіду одразу виникає довіра. Дбайливе ставлення до пацієнта.

  Тепер на УЗД тільки до неї!

  Вікторіє Євгеніївно, щиро дякую Вам!

   by L_chechko@ukr.net on Мамологічний Центр
  Мамологічний Центр

  Дякую Вікторії за професіоналізм, турботу, уважне ставлення.

  Делала узи. Очень профессионально, качественно, с душой и открытым сердцем к пациенту. Все объяснили и успокоили.Большое спасибо!

  Очень профессионально, качественно, с душой к пациентам, объснили, успокоили. Большое спасибо!

   by Наталия on Мамологічний Центр
  Отношение и сервис

  Спасибо Виктории за профессиональный подход, за консультацию, слова поддержки!
  Очень ценю вовлеченность специалистов в свое дело и Виктория пример таковых.
  Спасибо!

  Page 1 of 16:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »