fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Заміна грудних імплантів

  Заміна грудних імплантів

  Реендопротезування грудей — це повторна пластична операція, під час якої проводиться заміна грудних імплантів. Зробити повторну маммопластику через ускладнення, незадоволеність результатом або з інших причин можна у спеціалізованому мамологічному центрі в Києві. У нас працюють найкращі пластичні хірурги, до яких приїжджають жінки з усієї України. Якщо вам потрібна заміна грудних імплантів, вартість операції розраховується в кожному випадку індивідуально залежно від обсягу та складності втручання.

  Показання до проведення операції

  Заміна імплантів молочних залоз проводиться за такими показаннями:

  • утворення капсулярної контрактури (поява товстої фіброзної оболонки навколо імпланту, що спричиняє біль, дискомфорт та естетичні дефекти);
  • необхідність корекції грудей після зміни ваги;
  • незадоволеність пацієнтки результатом (заміна може проводитись на протези більшого чи меншого розміру);
  • асиметрія молочних залоз;
  • мастоптоз;
  • розрив протезів внаслідок травми або ДТП;
  • поява подвійних складок та інших дефектів з віком;
  • зміщення чи переворот імпланта.

  Повторна маммопластика також може знадобитися при інфікуванні та розвитку запального процесу. У такому разі хірургічне втручання проводиться у кілька етапів. Спершу пластичний хірург видаляє ендопротези, потім проводиться лікування запалення, а після відновлення здоров’я встановлюються нові імпланти.

  Іноді реендопротезування грудей проводиться при тривалому використанні (більше 10 років) застарілих імплантів. У ході операції лікар змінює їх на сучасні та безпечні аналоги.

  Методи заміни грудних імплантів

  Якщо необхідна заміна грудних імплантів, здебільшого лікар робить розрізи по рубцях, що залишилися після попередньої операції. Зазвичай хірургічне втручання проводиться у такій послідовності:

  1. Пластичний хірург робить розрізи та витягує раніше встановлені протези. Якщо утворилася фіброзна оболонка, вона видаляється повністю або частково в залежності від ступеня розвитку, обсягу та інших нюансів.
  2. Далі лікар встановлює нові ендопротези.
  3. На останньому етапі накладає шви і в разі потреби встановлює дренаж.

  Метод проведення операції по заміні грудних імплантів визначається у кожному випадку індивідуально. При установці імплантів великих розмірів лікар розширює кишеню протеза. Також може бути потрібна підтяжка грудей або інші маніпуляції.

  Якщо необхідно замінити імпланти молочних залоз, ціна операції в нашому медичному центрі встановлена ​​на оптимальному рівні. При цьому у нас працюють висококваліфіковані пластичні хірурги з великим досвідом.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Реабілітація після заміни грудних імплантів та результати

   Щоб реендопротезування грудей пройшло без ускладнень, перші 1-2 доби жінка перебуває під наглядом медичного персоналу, а потім виписується додому. Під час реабілітації важливо носити компресійну білизну. Також слід відмовитися від фізичних навантажень, занять спортом та дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

   Якщо необхідно замінити імпланти грудей за естетичними або медичними показаннями, звертайтеся в спеціалізований мамологічний центр. Незважаючи на те, що вартість послуг у нас є доступною, всі операції проводяться в сучасних операційних блоках, оснащених інноваційним обладнанням. Наші лікарі добре володіють техніками пластичної хірургії та враховують побажання пацієнток, щоб повністю їх задовольнити.

   Записатися на консультацію можна по телефону або через форму на сайті.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Зменшення грудейвід 75000 грн
   Видалення грудних імплантатів (один)від 40000 грн
   Заміна грудних імплантів (один)від 44000 грн
   Корекція сосків (один)від 24000 грн
   Корекція ареол (одна)від 24000 грн
   Видалення гелю з грудей (однієї)від 53000 грн
   Корекція рубціввід 14000 грн
   Корекція тубулярних грудейвід 40000 грн