fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Зменшення грудей

  Не тільки маленькі, а й великі груди можуть стати причиною комплексів та психологічного дискомфорту. До того ж великі молочні залози мають значну вагу, а тому нерідко провокують біль у спині та шиї, порушення постави. Зменшення грудей (редукційна маммопластика) – оптимальне вирішення подібної проблеми. Пластична операція, в ході якої видаляються надлишки тканин і формується нова форма грудей, допомагає жінці повернути впевненість, позбутися комплексів і головне — зберегти здоров’я та гарне самопочуття.

  Зменшення грудей у ​​Києві можна зробити у спеціалізованому мамологічному центрі. Наші лікарі мають високий рівень професіоналізму, тому готові зробити операцію зі зменшення грудей без ускладнень, завдяки використанню сучасних технік, якісної анестезії та комплексному попередньому обстеженню. Вони добре володіють техніками, тому згодом рубці стають непомітними.

  Пластика зі зменшення грудей у ​​СМЦ – це шанс знову відчути себе привабливою, сексуальною, позбутися «важкої ноші», болю в спині та інших незручностей.

  Показання до проведення операції

  Хірургічне зменшення грудей проводиться за естетичними або медичними показаннями. Зменшення розміру грудей може бути потрібним у таких випадках:

  • об’єктивно великі молочні залози (гігантомастія);
  • збільшення грудей у ​​зв’язку зі зміною ваги або після вагітності та лактації;
  • постійні болі в спині та шиї, викривлення хребта;
  • регулярна поява попрілостей та подразнення під грудьми;
  • асиметричність молочних залоз;
  • психологічний дискомфорт, комплекси;
  • складнощі з вибором спідньої білизни та одягу;
  • обмеження фізичної активності;
  • птоз (опущення) молочних залоз у комбінації з їх збільшенням.

  Мамопластика (зменшення грудей) допомагає жінкам позбутися комплексів, набути впевненості у собі, а також усунути або попередити проблеми зі здоров’ям через великі молочні залози.

  Протипоказання до проведення операції

  Редукція грудей протипоказана за наявності таких патологій:

  • порушення згортання крові;
  • запальні процеси в області, що оперується;
  • гострі інфекції;
  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет та інші захворювання ендокринної системи;
  • патології серцево-судинної та дихальної системи;
  • загострення хронічних захворювань та ін.

  Не можна робити зменшення грудних залоз під час вагітності та в період лактації. Бажано, щоб з моменту завершення грудного вигодовування минуло не менше півроку. Якщо ситуація не є критичною, операцію краще робити після виконання плану з дітонародження, оскільки повноцінно годувати грудьми дитину після пластики можливості не буде.

  Також зменшення грудей (пластика) протипоказане для дівчат віком до 18 років, оскільки операція може проводитись виключно після завершення росту та формування молочних залоз.

  Підготовка до операції

  Щоб пластичне зменшення грудей пройшло без ускладнень, перед операцією проводиться попередня підготовка. У рамках підготовчого етапу в СМЦ обов’язково призначається комплексне медичне обстеження. У нас можна здати лабораторні аналізи, зробити ЕКГ, УЗД молочних залоз та пройти інші діагностичні процедури. Також у медичному центрі можна отримати консультації досвідчених вузькопрофільних фахівців: ендокринолога, мамолога та ін.

  Якщо запланована операція зі зменшення грудей, не менш важливо перед хірургічним втручанням дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. За 2 тижні припиніть прийом препаратів, що впливають на згортання крові.
  2. 5-7 днів дотримуйтеся правильного харчування, відмовтеся від вживання жирної та гострої їжі.
  3. Мінімум за 2 тижні відмовтеся від вживання алкоголю.
  4. За 8-10 годин до операції слід припинити вживання будь-якої їжі.

  Детально про те, як правильно підготуватись до операції, розповість пластичний хірург під час консультації.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Техніка проведення операції

   Редукційна маммопластика вважається однією з найскладніших операцій у пластичній хірургії. У ході хірургічного втручання необхідно не тільки змінити форму молочних залоз, а й положення сосково-ареолярного комплексу, зберігши при цьому його кровопостачання.

   Операція зі зменшення грудей проводиться під загальним наркозом. У нашому медичному центрі застосовується сучасна інгаляційна анестезія, після якої пацієнтки легко виходять з медикаментозного сну без ускладнень та побічних дій. Дозу наркозу досвідчений анестезіолог для кожної пацієнтки розраховує індивідуально.

   Операції зі зменшення молочних залоз проводяться із застосуванням якірного доступу, тобто пластичний хірург робить розріз навколо ареоли, потім йде вертикально вниз і вздовж підгрудної складки. Після висічення шкірних покривів лікар видаляє надлишки залозистої та жирової тканини, шкіри. На наступному етапі змінює положення сосково-ареолярного комплексу. При необхідності зменшує його в розмірах, змінює форму. Далі проводиться пошарове ушивання тканин із встановленням дренажу.

   Операція триває 2-4 години залежно від її обсягу.

   Якщо вам потрібне зменшення грудей, найкращі хірурги працюють у спеціалізованому мамологічному центрі у Києві. Наші фахівці мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи, тому можуть легко впоратися із завданням будь-якої складності. У ході операції вони не тільки зменшують розмір грудей, але й надають їм бажану форму, виконують підтяжку, змінюють розмір сосково-ареолярного комплексу, щоб досягти максимального результату. Якщо потрібна редукційна маммопластика, вартість операції у нашому медичному центрі доступна порівняно з іншими клініками.

   Реабілітація після зменшення грудей та перші результати

   Після операції 1-2 доби пацієнтка перебуває під цілодобовим наглядом медичного персоналу. Оскільки при зменшенні розміру грудей передбачене серйозне хірургічне втручання, після пластики жінку може турбувати біль. Щоб його усунути, лікар призначає знеболювальні препарати. Також можуть бути прописані антибіотики та інші медикаменти для запобігання ускладненням.

   Після того, як зроблено редукцію молочних залоз, реабілітація триває до 6 місяців. У цей період важливо дотримуватися низки обмежень та простих правил:

   1. Мінімум на 1 місяць відмовтеся від лазні, сауни та солярію. Під забороною відвідування басейнів та купання у водоймах.
   2. На 3-4 місяці варто обмежити фізичні навантаження та заняття спортом.
   3. Перші 2-3 тижні не можна піднімати руки вгору, щоб не розійшлися шви.
   4. Категорично не можна піднімати тяжкості.
   5. Перші 2-3 тижні слід спати на спині.
   6. Потрібно носити компресійну білизну, яка допоможе запобігти появі гематом та набряків, нормалізувати кровопостачання.

   Про інші обмеження та правила обов’язково розповість лікар після операції.

   Перші результати зменшення грудей можна оцінити через 1,5-2 місяці після операції, коли повністю зникне набряк, хоча остаточний ефект буде видно після завершення реабілітаційного періоду (через 6 місяців). Через півроку-рік рубці стануть світлими та практично непомітними. Усі пацієнтки відзначають не лише естетичний результат, а й покращення якості життя, зниження навантаження на хребет та інші «зручності».

   Якщо вас цікавить редукційна маммопластика, ціна може відрізнятися в різних клініках. Вартість операції в нашому медичному центрі є прийнятною, до того ж у нас працюють найкращі пластичні хірурги. У СМЦ всі операції виконуються в сучасних операційних блоках. Медичний центр оснащений інноваційним обладнанням для діагностики та лікування.

   Якщо необхідне зменшення розміру грудей, ціна пластики розраховується у кожному випадку окремо залежно від обсягу хірургічного втручання, необхідності підтяжки та інших факторів. До кожної пацієнтки наші лікарі використовують індивідуальний підхід. При визначенні техніки проведення операції, розміру та форми майбутніх грудей наші пластичні хірурги враховують не лише фізіологічні параметри пацієнтки, а й її побажання. Від нас жінки завжди йдуть задоволені результатом.

   Записуйтесь на консультацію до нашого пластичного хірурга за телефоном або через форму на сайті. Під час прийому ви зможете дізнатися, скільки коштує операція зі зменшення грудей у ​​вашому випадку та уточнити інші деталі.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Зменшення грудейвід 75000 грн
   Видалення грудних імплантатів (один)від 40000 грн
   Заміна грудних імплантів (один)від 44000 грн
   Корекція сосків (один)від 24000 грн
   Корекція ареол (одна)від 24000 грн
   Видалення гелю з грудей (однієї)від 53000 грн
   Корекція рубціввід 14000 грн
   Корекція тубулярних грудейвід 40000 грн