Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Корекція рубців

  Після підтяжки або збільшення грудей іноді у жінок утворюються неестетичні шрами. І, хоча розрізи зазвичай розташовуються в малопомітних місцях, гіпертрофічні та келоїдні рубці здатні завдавати психологічного дискомфорту жінці. Корекція рубців після маммопластики – найкраще вирішення проблеми, спрямоване на усунення дефекту та збереження привабливості.

  Виконати таку процедуру пропонуємо у Спеціалізованому мамологічному центрі у Києві. Досвідчені пластичні хірурги віртуозно володіють техніками накладання швів та використовують сучасні матеріали, що дозволяє досягти бажаного естетичного результату.

  Показання до проведення процедури

  Корекція рубців після маммопластики потрібна у таких випадках:

  1. Гіпертрофія рубця. Випуклі рубці набувають яскраво-рожевого кольору, стають ширшими, а тому сильно помітні.
  2. Поява келоїдних рубців. Головна особливість келоїдних рубців не тільки в тому, що вони виступають над епідермісом, але ще й мають здатність стягувати шкіру, розростатися.
  3. При натисканні на рубці виникають болючі відчуття.

  Фото 1 - Корекція рубців

  Протипоказання до проведення процедури

  Видалення рубців після маммопластики не може проводитись за наявності наступних патологій:

  • декомпенсований цукровий діабет;
  • злоякісні пухлини, особливо при тяжкому перебігу;
  • гіпертонія та інші захворювання серцево-судинної системи;
  • порушення згортання крові;
  • гостра вірусна інфекція та ін.

  Корекція рубців також протипоказана при вагітності та грудному вигодовуванні.

  У нашому медичному центрі усі пацієнтки проходять комплексне обстеження перед процедурою. Вони здають лабораторні аналізи, проходять УЗД молочних залоз та інші діагностичні процедури, тому лікарі можуть виявити можливі протипоказання та запобігти ускладненням.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Методи видалення рубців після маммопластики

   Корекція рубців після маммопластики може проводитись різними методами:

   1. Лазерне шліфування. Потрібний курс процедур, у ході яких тканини рубця руйнуються лазером. Лазерне шліфування стимулює регенерацію нових тканин, але не підходить для видалення великих гіпертрофованих та келоїдних шрамів.
   2. Ін’єкційна методика. За допомогою тонкої голки в рубець вводиться спеціальний препарат, який сприяє розсмоктуванню тканин шраму. Методика не підходить для корекції великих рубців і якщо жінка звернулася пізно.
   3. Хірургічне видалення рубців. При корекції рубців найчастіше застосовується лінійне висічення тканин. При шрамах неправильної форми використовується N- або Z-пластика. У ході операції лікар може пересаджувати клапті шкіри з інших ділянок, щоб замінити рубцювання здоровими тканинами.

   Пластична операція з видалення рубців проводиться під місцевою або загальною анестезією. Тип знеболювання підбирається індивідуально для кожної пацієнтки залежно від вираженості проблеми, особливостей здоров’я та інших чинників. Тривалість хірургічного втручання залежить від обсягу та складності операції.

   Якщо потрібне видалення рубців після маммопластики, звертайтеся до Спеціалізованого мамологічного центру в Києві. Досвідчені лікарі в індивідуальному порядку підберуть оптимальну техніку корекції. Наші пластичні хірурги усувають навіть великі неестетичні рубці.

   Фото 2 - Корекція рубців

   Реабілітація після процедури та результати

   Після хірургічної корекції рубців важливо дотримуватися нескладних правил під час відновлювального періоду, щоб запобігти ускладненням. Необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

   1. Носіть спеціальну компресійну білизну.
   2. Не відвідуйте лазню, сауну, солярій. Не ходіть до басейну і не купайтеся у природних водоймах.
   3. Приймайте препарати, призначені лікарем.
   4. Обмежте фізичні навантаження. Протягом першого місяця під забороною фітнес.
   5. Дотримуйтесь інших рекомендацій лікаря.

   Після завершення реабілітації рубці виглядають як світлі малопомітні смуги, тому вдається досягти максимального естетичного результату.

   Корекція рубців після маммопластики в Києві у нашому медичному центрі проводиться досвідченими пластичними хірургами. Ціна процедури в кожному випадку розраховується індивідуально, при цьому ми намагаємось дотримуватися лояльної цінової політики, щоб зробити послуги доступними для кожної жінки.

   Записуйтесь на консультацію до лікаря, щоб дізнатися вартість корекції рубців та задати інші питання, які вас цікавлять.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Зменшення грудейвід 110000 грн
   Видалення грудних імплантатів (один)від 57000 грн
   Заміна грудних імплантів (один)від 68500 грн
   Корекція сосків (один)від 27500 грн
   Корекція ареол (одна)від 27500 грн
   Видалення гелю з грудей (однієї)від 77000 грн
   Корекція рубціввід 15500 грн
   Корекція тубулярних грудейвід 55000 грн