fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Паліативне лікування

  Паліативне лікування: нам не все одно, як ви себе почуваєте

  А ви з таким зустрічалися? Коли ви відчуваєте себе ніби в “вакуумі” – позитивних емоцій все менше, близькі та друзі відводять очі, не знають, що сказати, бояться зайвий раз доторкнутися… Ми не можемо змінити ставлення інших людей. Однак у наших силах зробити життя наших пацієнток гідним і комфортним, незалежно від діагнозу, надати не тільки медичну, а й психологічну підтримку, позбавити тяжких симптомів і думок. Нам – не байдужий ваш стан.

  Що ви знаєте про паліативне лікування?

  Для багатьох неможливість повністю вилікуватися від раку навіть згадка про необхідність паліативу звучить, як вирок. Інформація про дійсно ефективне лікування на пізніх стадіях є, але її критично мало. Багато хто плутає паліативне лікування, коли опухолевий процес реально стримати, з симптоматичною терапією, коли йде просто боротьба з ознаками хвороби.

  Насправді, не варто опускати руки і відмовлятися від боротьби. Надія є, і навіть з 4 стадією можна жити роками. І жити гідно, без болю, залишатися активним, знаходячись в нормальному фізичному і психологічному стані.

  Паліативне лікування для онкохворих. Що це і чому його не варто боятися

  Воно покликане стримувати ріст пухлини, її поширення і дати шанс на нормальне життя на пізніх стадіях хвороби. Коли ваш лікар говорить, що необхідне паліативне лікування, він не відмовляється від вас. За нашими спостереженнями і даними клінічних досліджень, паліативна терапія, розпочата своєчасно, покращує стан на 60 – 80 % з числа тих, хто скористався нею.

  Яка ж глобальна мета паліативної терапії?

  ● досягнути тимчасової ремісії,
  ● стабілізувати процес,
  ● затримати його прогресування,
  ● попередити ускладнення.

  Кому потрібне паліативне лікування з приводу раку?

  Якщо:

  ● повне одужання неможливе,
  ● у пацієнтки теж є бажання продовжити боротьбу з опухолевим процесом,
  ● фізичний і психологічний комфорт хворої – в пріоритеті.

  Наше завдання:

  ● зменшити розміри новоутворення,
  ● призупинити його подальший ріст,
  ● зменшити об’єм і попередити поширення пухлини,
  ● продовжити життя і забезпечити хороше самопочуття. Без болю та інших важких відчуттів.

  Почему стоит обратиться в специализированный маммологический центр?

  Чому варто звернутися в Спеціалізований мамологічний центр?

  Психологічна допомога і небайдуже ставлення. Ми розуміємо, що ви відчуваєте, і готові підтримати в цей непростий період. Не впадайте у відчай, зменшіть тривогу і страхи, налагодьте спілкування, знизьте “напруження пристрастей” і негативних емоцій – це реально. Через це ми говоримо на зрозумілій вам і вашим близьким мові,стримуючись від категоричності та прогнозів.

  Охайність під час проведення медичних маніпуляцій. Ми знаємо, що вони лякають і викликають дискомфорт, коли самопочуття і так “не дуже”. В наших силах позбавити вас від додаткових неприємних відчуттів і побічних ефектів лікування, виконуючи процедури максимально бережливо.

  Вузька спеціалізація в мамології. Ми володіємо досвідом, знаннями і можливостями в лікуванні пізніх стадій раку молочної залози і супутніх захворювань, орієнтуємося на найновіші досягнення світової науки і застосовуємо їх у повсякденній роботі. Для вас складаємо індивідуальний план лікування і враховуємо всі нюанси.

  Паліативна допомога – із одних рук. Ваше завдання – зберегти сили для боротьби з хворобою і не витрачати їх даремно. З нами вам не треба шукати спеціаліста, щоб отримати необхідну консультацію або процедуру. Навіть якщо проблеми рідкісні і специфічні, у нашому штаті немає потрібного лікаря, ми шукаємо і знаходимо тих, кому довіряємо.

  Методики паліативної допомоги, що застосовуються в онкології:

  1.Хірургічні

  Спектр вторгнень, що виконують наші хірурги-онкологи, різноманітний: від сануючих операцій, щоб зменшити кількість змінених клітин і їх вплив на організм, до зупинки кровотеч, допомоги при тромбозах і ураженні інших органів.

  2.Радіологічні

  Променева терапія зменшує розміри осередку, виконується як підготовчий етап перед операцією, ефективно бореться з болями під час поширення процесу на кістки. Дози опромінення менші, ніж під час радикального лікування, як і вияв побічних ефектів.

  3.Медикаментозні

  Направлені і на стримування росту пухлини, і на підтримку організму в цілому, і для усунення симптомів. Під час раку ми широко застосовуємо паліативну хіміотерапію, також гормонотерапію, ефективно боремося з болем, забезпечуємо підтримку роботи внутрішніх органів.

  Ніхто не знає, чому виникає рак, які реальні можливості організму в боротьбі з ним. Навіть якщо ситуація здається безнадійною, необхідність паліативного лікування – не привід опускати руки і здаватися. Ми переконані, що і на пізніх стадіях необхідно прагнути забезпечити комфортне і повноцінне життя. Знань та досвіду у нас достатньо. Давайте боротися разом.

  Запис на візит до центру