Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом

  Галішина Ганна Олександрівна

  Сертифікований лікар-рентгенолог і лікар УЗД, дійсний член ESR і EUSEBI, АРУ і УАФУД.

  • Досвід

   Працювала з 2005 по 2017 рік у Київському міському клінічному онкологічному центрі у відділенні променевої діагностики, де отримала унікальний досвід по діагностиці раку молочних залоз. З 2017 року працює в Спеціалізованому мамологічному центрі. За цей час створила ефективну структуру діагностичної служби, яка відповідає європейським стандартам “One day step”, розробила механізм навчання рентгенологів для мамології, ввела методику протоколювання результатів дослідження і визначення індикаторів якості наданої послуги, технологію комплексної експертної оцінки результатів дослідження інших медичних закладів. Це дає можливість створити повноцінний план обстежень для постановки правильного діагнозу. Також спеціальні методики в мамографії.

   УЗД молочних залоз, в тому числі ABUS і еластографія, та інших органів і систем.

   Інтервенційні маніпуляції з ультразвуковою і стереотаксичною навігацією (діагностичні і діапевтичні).

   Експертна оцінка досліджень, виконаних в інших клініках.

  • Навички

   Мамографія, в тому числі спеціальні методики.

   УЗД молочних залоз, в тому числі ABUS і еластографія, та інших органів і систем.

   Інтервенційні маніпуляції з ультразвуковою і стереотаксичною навігацією (діагностичні і діапевтичні).

   Експертна оцінка досліджень, виконаних в інших клініках.

  • Освіта

   2007 - 2008 - НМАПО ім. П.Л.Шупика. Спеціалізація по рентгенології і УЗД.

   2005 - 2007 - НМУ ім. О.О.Богомольця. Інтернатура по радіології.

   1999 - 2005 - НМУ ім. О.О.Богомольця.

  • Наукова діяльність

   Автор лекцій для слухачів ТУ “Клінічна мамологія” кафедри онкології НМУ ім. О.О.Богомольця, доповідей і наукових статей.

   Запропонувала методику проведення тренінгу по пункційним біопсіям утворень з ультразвуковою навігацією іглина біосимулярних об’єктах.

  Відгуки

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   101 reviews
  Позитивные впечатления

  Была первый раз в Центре. Хорошие впечатления, начиная от администратора и кончая врачом-ренгенологом Гилишиной Анной Александровной. Сразу видно, что врач-профессионал, мастер своего дела. С большим удовольствием ответила на все мои вопросы. Через два года обязательно приду к Вам на маммографию. Пусть успехи Вашей клиники приумножаются.

  Делала УЗИ молочных желез, очень довольна атмосферой в клинике и непосредственно, в кабинете у Галишиной Анны-доктор очень внимательный, вежливый, аккуратный; я не чувствовала никакого дискомфорта. Персонал на ресепшен вежливый, дружелюбный. Спасибо огромное!

  Прекрасный доктор,внимательная,аккуратная,позитивная. Посмотрела,рассказала,и дала рекомендацию.Рекомендую всем друзьям и знакомым.

  Отличный сервис

  Была в клинике 21.01.2020 года. Была не записана на прием предварительно, т.к. не знала что нужно. Мне пошли на встречу, сделали маммограмму в этот же день. Обращались со мной оч аккуратно во время процедуры. Мне не было больно, все прошло отлично. Врач Галишина Анна дала подробное описание, диск со снимками и доступным языком рассказала о результатах. Впечатление оч положительные. Буду обращаться к вам еще. Спасибо!

  Хорошая клиника. Прекрасный доктор

  Обслуживание в клинике хорошое. Доктор Анна Александровна понравилась,положительная. Спасибо за консультацию.

  Page 1 of 21:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »