fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Збільшення грудей

  Збільшення грудей

  Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика) – це популярна пластична операція, під час якої в молочні залози встановлюються імпланти. Для багатьох жінок це процедура, яка допомагає набути впевненості в собі, позбутися комплексів через маленькі груди, відчути себе привабливою та сексуальною.

  Якщо хочете зробити збільшення грудей, найкращі хірурги нашого спеціалізованого мамологічного центру готові надати молочним залозам бажаних форм та об’єму. Наші лікарі використовують сучасні імпланти та знаходять рішення для кожної пацієнтки індивідуально. У нашому медичному центрі добре розвинена пластична хірургія, при цьому ціни на збільшення грудей прийнятні. Якщо хочете отримати спокусливі форми, довіртеся кращим пластичним хірургам СМЦ.

  Показання до проведення операції

  Пластична операція зі збільшення грудей показана в таких випадках:

  • невеликий розмір грудей;
  • провисання та втрата об’єму залозистої тканини молочних залоз після вагітності та грудного вигодовування або внаслідок вікових змін;
  • асиметрія молочних залоз;
  • видалення частини грудних залоз за медичними показаннями (висічення великих доброякісних або злоякісних новоутворень).

  Іноді збільшення грудей імплантами потрібне при невдало проведеній раніше пластиці. Наші пластичні хірурги мають великий досвід, тому виконують операції без ускладнень. Вони завжди прислухаються до побажань пацієнток, тому жінки залишаються задоволені результатом і повторна пластика не потрібна.

  Підготовка до операції

  Якщо хочете зробити збільшення грудей, для початку потрібна консультація пластичного хірурга. Під час прийому він уважно вислухає ваші побажання та проведе огляд, щоб підібрати оптимальний варіант імплантів та їх розташування.

  Перед збільшенням молочних залоз наші пацієнтки обов’язково проходять комплексне медичне обстеження, яке дозволяє оцінити загальний стан здоров’я та виявити можливі протипоказання до операції. Детальні рекомендації щодо підготовки до хірургічного втручання дасть лікар під час консультації. Такий підхід дозволяє мінімізувати ризик розвитку будь-яких ускладнень.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Види та вибір імплантів

   Збільшення грудей силіконом у нашому медичному центрі проводиться із застосуванням безпечних ендопротезів від провідних виробників. Усі імпланти діляться кілька видів залежно від параметрів.

   1. Хірургічне збільшення грудей у ​​нашому центрі проводиться із застосуванням ендопротезів таких форм:
   2. Круглі. Забезпечують значне збільшення об’єму, у тому числі й у верхній частині, але надають молочним залозам кулясту форму.
   3. Краплевидні. Надають грудям природної форми, коли жінка стоїть. Забезпечується це завдяки тому, що найбільша проекція зосереджена в нижній частині протезів.
   4. Ергономічні. Мають круглу основу, але відрізняються тим, що змінюють форму залежно від положення жінки.

   Пластичне збільшення грудей може проводитися за допомогою імплантатів із гладкою або текстурованою поверхнею. Другий варіант кращий, оскільки з часом шорстка поверхня протеза краще поводиться з навколишніми тканинами.

   Збільшення грудей ендопротезуванням у нашому медичному центрі проводиться із застосуванням імплантів із біосумісним силіконовим гелем. Він забезпечує молочним залозам пружність та натуральність, не протікає при випадковому розриві оболонки, тому повністю безпечний для пацієнток.

   Якщо ви бажаєте зробити збільшення грудей під ключ у СМЦ, висококваліфіковані пластичні хірурги індивідуально підберуть для вас протези. Вони враховують низку факторів, у тому числі розмір грудей, ширину грудної клітки, ріст, стан залозистої тканини, розташування сосково-ареолярного комплексу та інші нюанси. Наші лікарі завжди беруть до уваги побажання пацієнтки, адже головне, щоб жінка залишилася задоволена результатом.

   Можливе розташування імплантів

   Якщо проводиться операція зі збільшення грудей, розташування протеза може бути наступним:

   1. Під молочною залозою. У такому разі лікар не торкається грудного м’язу, що важливо для жінок, які займаються спортом, але цей варіант підходить лише за наявності достатньої кількості власних тканин.
   2. Під фасцією. При такому варіанті операції зі збільшення грудей імпланти розміщуються під тонким шаром тканини, яка покриває грудний м’яз. Завдяки цьому забезпечується краща фіксація.
   3. Під грудним м’язом. Це оптимальний варіант, якщо потрібне збільшення маленьких грудей пацієнтці з худорлявою статурою. Протез поміщається частково або повністю під великий грудний м’яз.
   4. Під шкірою після онкологічних операцій.

   Складно однозначно сказати, скільки коштує операція зі збільшення грудей, оскільки на ціну впливає не тільки вибір протезів, але і їх розташування, яке для кожної жінки визначається персонально. Якщо потрібне збільшення грудей імплантами, ціна операції у нашому медичному центрі нижча, ніж в інших клініках України.

   Види хірургічного доступу при пластиці грудей

   Пластична операція зі збільшення молочних залоз може проводитися різними способами. Наші пластичні хірурги використовують такі доступи:

   1. Аксилярний. Розріз виконується в пахвовій западині. Усі маніпуляції лікар виконує за допомогою ендоскопічного обладнання. Головна перевага методу полягає в тому, що в області молочних залоз немає рубця, але цей доступ вважається більш травматичним.
   2. Периареолярний. Розріз виконується за контуром ареоли, тому після загоєння рубець стає практично непомітним. Операція зі збільшення грудей периареолярним способом застосовується для жінок, які народили, оскільки після пластики за певних обставин можуть виникати складнощі з грудним вигодовуванням.
   3. Через підгрудну складку. При використанні цього методу імплант може бути встановлений у будь-якому положенні через хороший доступ. При цьому молочна залоза повністю зберігає свої функції. Недоліком вважається наявність рубця у підгрудній складці. Хоча наші пластичні хірурги завжди ювелірно виконують роботу, тому згодом рубець висвітлюється та стає непомітним.

   Якщо ви не знаєте, де зробити збільшення грудей, звертайтеся в спеціалізований мамологічний центр. Наші лікарі використовують індивідуальний підхід до кожної пацієнтки та професійно виконують операції будь-якої складності. Якщо хочете зробити збільшення грудних залоз, вартість пластики розраховується у кожному випадку окремо під час консультації. На формування ціни впливає тип імплантів, метод операції та інші фактори.

   Реабілітація після збільшення грудей та перші результати

   Збільшення молочних залоз у жінок у нашому медичному центрі зазвичай проходить без ускладнень та побічних ефектів. Під час реабілітаційного періоду важливо суворо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Особливо важливо обмежити фізичні навантаження та заняття спортом, відмовитися від відвідування сауни, лазні та басейну. Необхідно в період відновлення носити компресійну білизну (спеціальний бюстгальтер), щоб запобігти появі гематом та набряків, забезпечити нормальне кровопостачання. Перші 2-3 тижні також слід приймати препарати, призначені лікарем. Повна реабілітація триває до 6 місяців.

   Перші результати збільшення грудей можна оцінити через 3-4 тижні, коли повністю зникає набряклість, а ось остаточний результат буде помітним через півроку, коли навколо імплантів утвориться повноцінна фіброзна капсула.

   Якщо ви ще не вирішили, де зробити операцію зі збільшення грудей, приходьте в спеціалізований мамологічний центр у Києві. До нас звертаються пацієнтки з усієї України. Високотехнологічне обладнання дозволяє професійно провести діагностику та оперативне втручання.

   Якщо вас цікавить, скільки коштує операція зі збільшення грудей, записуйтесь на консультацію до нашого лікаря. Вартість збільшення грудей залежить від виду імплантів, обраного доступу та розташування протезів, тому в кожному випадку розраховується індивідуально.

   У нас доступне збільшення грудей у ​​кредит та розстрочку. Не відмовляйте собі в задоволенні відновити жіночні форми, сексуальність та привабливість. Записатися на консультацію можна по телефону або через онлайн-форму на сайті. Під час консультації ви зможете уточнити, скільки коштує збільшення грудей у ​​вашому випадку, а також поставити інші питання.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексіявід 55000 грн
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудейвід 46000 грн