fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Лікар-мамолог

  Мамолог – лікар, який займається діагностикою і лікуванням захворювань молочних залоз. Відвідувати його жінкам рекомендується не рідше одного разу на рік. Мамолог обстежує груди на наявність злоякісних новоутворень і попередніх йому процесів, виявляє онкологію на ранній стадії, коли шанс на одужання складає 99 %.

  4 причини, через які жінки обирають Спеціалізований мамологічний центр

  1. Це єдиний центр у Києві, який спеціалізується на хворобах молочної залози. Ми не беремося за все на світі, а є експертами вузького профілю. Виконуємо всі маніпуляції по діагностиці – від консультації мамолога до біопсії молочних залоз. Наші лікарі знають, де норма, а де ні.
  2. Під час лікування хворих керуємось локальними протоколами, розробленими на основі українського протоколу по лікуванню раку молочної залози. Також застосовуємо напрацювання NCCN (Національної мережі по застосуванню знань в області онкології США), ASCO (Американської спільноти клінічної онкології) і ESMO (Європейської спільноти медичної онкології). Це дає можливість розробляти ефективні плани лікування.
  3. Для діагностики та лікування хвороб молочної залози застосовуємо техніку експертного класу. Наприклад, для виконання УЗД – Siemens Acuson S2000, а для мамографії – Siemens mammomat 3000 Nova. За допомогою апаратів виявляємо утворення в грудях розміром від 0,2 мм задовго до прояву перших симптомів.
  4. Ми любимо свою справу і робимо її якісно. Кожна пацієнтка отримує оптимальний і дієвий план допомоги. Якщо в ситуації можливе медикаментозне лікування на противагу операційному – воно буде знайдено. Адже наша мета не тільки усунути причину, але й зберегти якість життя і здоров’я.

  Фото 1 - Лікар-мамолог

  Фото 1. Спеціалізований мамологічний центр – це лікарі-практики вищої категорії, німецьке обладнання експерт-класу і турбота про пацієнтів.

  Чому ми говоримо, що у нас кращі мамологи в Києві

  Під час огляду лікарі пояснюють і відповідають на питання.

  Лікарі розуміють, що ви хвилюєтесь і нервуєте, через це створюють спокійну і комфортну обстановку.

  Щорічно наші спеціалісти проводять більше 15 тисяч оглядів, тому знають, які особливості дійсно є приводом для хвилювання.

  Лікарі-мамологи постійно беруть участь в навчальних програмах профільних організацій за кордоном.

  Наші спеціалісти – практики з досвідом роботи більше 10 років, в тому числі за кордоном.

  В нашому центрі працює 14 докторів, 11 із них – лікарі вищої категорії.

  Записатися на прийом до мамолога

   Коли потрібно звертатися до мамолога

   Лікаря-мамолога потрібно відвідувати жінкам та дівчатам понад 18 років мінімум один раз на рік для профілактичного огляду (це коли нічого не турбує і скарг немає).

   Записатись на прийом потрібно відразу, якщо у вас з’явилися насторожуючі симптоми: ущільнення в молочній залозі, виділення із сосків, больові відчуття і т.п.

   Крім щорічного профогляду і при відмінному самопочутті, отримати консультацію хорошого мамолога потрібно:

   • на етапі планування вагітності;
   • перед лікуванням безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій;
   • плануючи мамопластику (пластична операція на грудях);
   • перед початком вживання гормональних ліків;
   • через 3 місяці після закінчення годування грудьми.

   Фото 2 - Лікар-мамолог

   Фото 2. Жінкам потрібно відвідувати мамолога раз на рік.

   Як проходить консультація лікаря-мамолога

   (uk translation)

   Висновок

   За результатами пальпації і апаратної діагностики лікар ставить діагноз. Якщо все добре і ви здорові, лікар покаже, як робити самоогляд і відповість на питання. Якщо буде виявлено патологію, складе детальний план дій на найближчий час.

   (uk translation)

   Огляд

   Спеціаліст проводить візуальний і тактильний огляд (пальпація – прощупування) молочних залоз, перевіряє стан ореол, чи є виділення із сосків, досліджує стан розміщення поряд лімфатичних вузлів. Якщо потрібно, рекомендує спеціальні додаткові обстеження (УЗД, мамографія, аспіраційна біопсія).

   (uk translation)

   Збір інформації

   Ви розповідаєте лікарю про скарги і підозри, перенесених хворобах (анамнез). Він проводить профілактичний огляд і додатково розпитує про відчуття в грудях в різні періоди циклу, часу доби, в моменти спокою та підвищеної фізичної активності (наприклад, на заняттях в фітнес-залі). Обов’язково лікар запитує про те, чи хворіли на рак найближчі кровні родичі (мама, сестра, тітка, дочка).

   Як записатися до мамолога в Києві і скільки коштує прийом

   З цінами Спеціалізованого мамологічного центру ознайомтесь за посиланням. Ви можете замовити тільки консультацію або пройти комплексне профілактичне обстеження. В будь-якому із випадків ви отримаєте медичну допомогу експертного рівня, максимум уваги і відповіді на питання, що вас цікавлять.

   Щоб записатися, залишайте заявку на сайті або дзвоніть по телефону 044 – 344 – 65 – 28. Мамологічна клініка знаходиться в Солом’янському районі Києва, але ми раді проконсультувати клієнтів з інших міст і країн.