fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Діагностика

  Діагностика раку молочних залоз

  Рання діагностика раку молочних залоз та інших грудних захворювань

  Ви завжди турбувалися про своє здоров’я, але вас насторожила якась інформація і ви зайшли сюди дізнатися про первинну діагностику. Або ви тут через ущільнення в грудях, яке знайшли самі, можливо, вже були на мамографії чи УЗД молочних залоз і маєте встановлений попередній діагноз. Чи ви поки на початку шляху і по різним причинам підозрюєте гірше. Ви читаєте статті, шукаєте відповіді на форумах і все ж розгублені.

  У кожної нашої пацієнтки – своя історія, побоювання, біль, надія. Наше завдання – пояснити, допомогти подолати сумніви і визначитися з діагнозом.

  Кому довірити діагноз здоров’я молочної залози, раку або інших захворювань?

  Ми спеціалізуємося на мамології, розуміємо всі тонкощі цієї сфери, відслідковуємо причинно-наслідкові зв’язки, на відміну від клінік широкого профілю.

  Ми підібрали команду провідних професіоналів України, діагностів-експертів, мамологів з практичним досвідом в онкомамології, спеціалістів з рідкісною спеціалізацією – по реконструктивній естетичній хірургії, онкологічній дерматології та іншим спеціальностям.

  Ми гарантуємо якість діагностики і дорожимо репутацією – і нашого молодого експертного центру, і лікарів, які у нас приймають. Через це відповідаємо на питання, чи дійсно є привід для хвилювання, який діагноз і що робити далі. Якщо нічого не знаходимо, прямо про це говоримо.

  Ми надаємо незалежну експертну думку, якщо підозрюють пухлину – готові надати експертизу висновку, підтвердити або заперечити сумніви, скласти продуманий алгоритм дії на основі рекомендацій доказової медицини.

  Ми боремося за здоров’я пацієнтки – і досягаємо максимального результату, підбираючи оптимальне щадне лікування, застосовуємо всі доступні ресурси і методи, діємо швидко і професійно, прислухаємося до думки і побажань.

  Які методи діагностики здоров’я грудей, неопухолевих і онкологічних захворювань молочної залози ми пропонуємо?

  УЗД – оперативний, безболісний, нешкідливий метод дослідження. На УЗ-відображеннях, які видає наш апарат експертного класу, видно осередки від 1 – 2 міліметрів. УЗД триває близько 30 хвилин, результат ви одержуєте відразу. Якщо знайшли зміни, ми зазвичай досліджуємо їх відразу, під час УЗ-діагностики з застосуванням режиму еластографії – технології раннього виявлення патологічних утворень, і призначаємо детальне обстеження.

  Мамографія – рентгенівське дослідження молочних залоз. За допомогою цифрового рентгенапарата ми бачимо зміни в тканинах розмірами від 0,3 мм, в тому числі, які не дають ніяких симптомів. Мамографія незамінна в діагностиці передопухолевих станів і ранніх стадій. Тривалість – 15 хвилин. Висновок доведеться почекати близько півгодини.

  Біопсія – (вона ж пункція), маніпуляція, коли з “підозрілої” ділянки беруть зразки клітин для наступного аналізу. Технічно виглядає як ін’єкція,триває декілька хвилин. Відчуття мінімальні. Наші цитологи з великим досвідом дослідження цитологічних препаратів видають висновок, які клітини виявлено, і від лікаря-мамолога, який вас лікує, отримуєте рекомендації, що робити далі.

  Цитологія – діагностичний метод, коли лікар аналізує під мікроскопом матеріал, одержаний під час біопсії. У висновку лікар вказує, чи знайдені в препараті змінені клітини.

  Гістологія – видалення під час біопсії або операції тканини певним чином фіксують, фарбують і досліджують під мікроскопом. Гістологія – один із найбільш важливих етапів діагностики онкологічних захворювань молочної залози жінки. Він дозволяє із 100 % впевненістю дізнатися, яке це новоутворення. Результати готові зазвичай за 10 робочих днів.

  Імуногістохімія – виявлення особливих білкових пухлин (антигенів) за допомогою спеціальних реакцій з антитілами. В підсумку ми не тільки встановлюємо різновидність пухлини, а й оцінюємо ступінь її злоякісності, здатність до росту і поширення, залежність від гормонів, чутливість до хіміотерапії. На імуногістохімію необхідно від 7 до 10 робочих днів.

  Також при необхідності ми можемо провести МРТ, КТ і ПЕТ КТ на базі партнерських клінік.

  Чим у діагностиці раку та інших захворювань грудей допоможе попередня консультація нашого мамолога?

  На первинному прийомі з’ясовують:

  • Що турбує, яка причина візиту до нас. Не соромтесь згадати про будь-яке, навіть незначне відхилення. Вчасно помічена, на перший погляд незначна деталь, може виявитись ключовою.
  • Як протікає захворювання – коли ви його виявили, як змінюється ситуація, чи обстежувались раніше і які результати. Дуже важливий момент –виявити чинники ризику, спадковість, супутні чинники ендокринної і гінекологічної сфери.

  Коли підозрювати рак молочної залози на ранній стадії, що дає диференціальна діагностика та інші методи

  Закликаємо: будьте уважні до себе, не ігноруйте насторожуючі ознаки.

  Ви виявили ущільнення. Воно неболюче, щільне, нерухоме. Не дивлячись на те, що 8 із 10 утворень виявляються доброякісними, обстежуватися необхідно. На дотик не можна сказати, що це таке.

  Ви помітили асиметрію в розмірі, змінилась форма:

  Вас турбують зміни на шкірі – ділянки набряку, почервоніння, втягування, шелушіння,”мармуровості” шкіри:

  Могут быть и другие признаки – боли в области уплотнения, ранки на коже, увеличенные лимфоузлы.

  Чому варто звертатися відразу? На початковій стадії:

  У 90 % випадків захворювання повністю виліковуються. Менше об’єм, травматичність хірургічного втручання.

  • Коротший час відновлення, якщо необхідна операція.
  • Більшість повертаються до активного життя одразу після курсу лікування.
  • Менше на порядок витрат на лікування.

  Не бійтесь звернутися до спеціаліста, якщо вас уже щось турбує. У наших силах поставити правильний діагноз і призначити оптимальне лікування. Слідкуйте за своїм здоров’ям, приходьте на профілактичний огляд, знижуйте ризики за допомогою правильного харчування, фізичних навантажень, відмови від шкідливих звичок. Любіть себе – це банально, однак працює.

  Записатися на візит до центру