Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Онкогінеколог

  Онкогінеколог

  Консультація онкогінеколога в спеціалізованому мамологічному центрі

  Попри поширену думку про те, що рак обов’язково супроводжується болем та вираженими симптомами, насправді онкологічні захворювання можуть довго розвиватися безсимптомно. І лише постійний контроль над станом жіночого здоров’я допомагає вчасно розпізнавати небезпечні патології. Поширеність раку шийки матки та інших пухлинних хвороб репродуктивної системи демонструє невтішну статистику – загроза реальна для кожної жінки, а до групи ризику з підвищеною схильністю до захворювання входить значна частка жіночого населення. Тому кожній жінці важливо знати, до якого висококваліфікованого лікаря можна звернутися для профілактики, діагностики та лікування. У Києві консультації онкогінеколога, якому можна впевнено довірити піклування про своє здоров’я, проводяться у Спеціалізованому мамологічному центрі.

  Коли необхідна консультація онкогінеколога?

  Ознаки пухлинних захворювань жіночих статевих органів важко відрізнити від прояву інших патологій, наприклад, від запалення або гормональних розладів. Запідозрити наявність злоякісного або доброякісного новоутворення та зрозуміти, що потрібно звернутися до гінеколога-онколога, можна за появою наступних симптомів:

  • Незвичні кров’янисті виділення – у середині менструального циклу, після статевого акту або навіть після настання менопаузи;
  • Зміна рясності та тривалості виділень під час чергових менструацій;
  • Зміни кольору або запаху вагінальних виділень;
  • Повна відсутність місячних або їх нерегулярність;
  • Дискомфорт в області малого тазу, тиск на оточуючі органи – сечовий міхур, кишківник, відчуття їх неповного спорожнення під час відвідування туалету;
  • Неприємні відчуття під час статевих актів;
  • Біль внизу живота;
  • Зміна кольору та характеру поверхні шкіри на зовнішніх статевих органах, що може супроводжуватися свербежем, болем, появою виразок;
  • Збільшення та болючість лімфовузлів в області паху;
  • А також симптоми, які додаються на занедбаних стадіях онкопатології – слабкість, блідість, втрата апетиту та ваги, тривале підвищення температури.

  Ці симптоми можуть супроводжувати різні захворювання, які лікує онкогінеколог:

  • Рак шийки матки;
  • Рак яєчників;
  • Рак вульви;
  • Фіброміома матки;
  • Гіперплазія шийки матки;
  • Ендометріоз;
  • Поліпи;
  • Крауроз вульви;
  • Лейкоплакія вульви та інші.

  Найдрібніші пухлини на початку свого розвитку, як вже було зазначено, симптомів не викликають. Проте їх вже можна виявити за допомогою сучасних методів досліджень, а прогноз їх лікування на цьому етапі – найбільш сприятливий, у багатьох випадках є можливість позбутися пухлини за допомогою органозберігаючих операцій. Для ранньої діагностики раку жіночих статевих органів проводиться онкоскринінг – регулярні профілактичні огляди.

  Зверніть увагу!

  Проходити скринінгові обстеження особливо важливо жінкам, що входять до групи ризику – якщо:

  1. Ваш вік – більше 30 років;
  2. Менструації у вас почалися раніше 12 років;
  3. Була часта зміна статевих партнерів;
  4. Є ознаки наявності ВПЛ – папіломи та кондиломи на статевих органах або інших ділянках тіла;
  5. Раніше вже були діагностовані захворювання, які відносяться до передракових станів (гіперплазія шийки матки, лейкоплакія піхви, крауроз вульви);
  6. Серед ваших родичів є жінки, у яких було діагностовано онкозахворювання репродуктивних органів.

  У онкогінеколога нашого центру можна дізнатися другу думку

  Якщо у вас діагностували онкологію (наприклад, рак шийки матки) при обстеженні в іншому медичному закладі, ви можете звернутися до Спеціалізованого мамологічного центру у Києві, щоб дізнатися думку нашого онкогінеколога щодо результатів діагностики та обраних методів лікування. Також у нас можна пройти обстеження із застосуванням якісного, високоточного обладнання та здати аналізи у надійній лабораторії.

  Як проходить консультація онкогінеколога?

  Запевняємо вас, що консультація гінеколога-онколога у Спеціалізованому мамологічному центрі проходить у сприятливій атмосфері, і лікар робить все необхідне, аби наші пацієнтки відчували себе максимально комфортно. Спочатку спеціаліст розпитує про наявні симптоми, особливості менструального циклу та статевого життя, перенесені у минулому захворювання, вагітності та пологи, наявність випадків онкозахворювань у родичів. Потрібно повідомити лікарю про препарати, які ви приймаєте, зокрема – гормональні засоби. Якщо ви взяли на прийом результати раніше проведених обстежень, онкогінеколог розгляне їх. Далі проводиться огляд на гінекологічному кріслі, бімануальне обстеження статевих органів, береться мазок для рідинної цитології. Подальша діагностика може проводитися із застосуванням:

  • УЗД органів малого тазу;
  • Кольпоскопії;
  • Біопсії;
  • Діагностичної лапароскопії;
  • Гістероскопії;
  • КТ;
  • МРТ.

  Можете бути впевненими: у Спеціалізованому мамологічному центрі при виникненні будь-яких підозр у онкогінеколога щодо наявності небезпечного захворювання у пацієнта діагноз буде встановлений тільки за результатами ретельної, комплексної діагностики.

  Як лікують онкогінекологічні захворювання?

  Жінки часто побоюються консультації онкогінеколога, вважаючи, що єдиний вихід при виявленні пухлини – це хірургічне видалення репродуктивних органів. Але за сучасними стандартами лікування далеко не завжди передбачає застосування таких радикальних методів, адже існує низка органозберігаючих операцій. Однак вони можливі лише за умови раннього виявлення раку, а для цього жінка має регулярно слідкувати за станом свого здоров’я. Якщо ж виявлене новоутворення виявиться доброякісним, його лікування взагалі може не потребувати операції. Але вибір оптимальних методів залишається за лікарями, які оцінюють ризики та зважують всі “за” та “проти” і турбуються, у першу чергу, про збереження та подовження тривалості життя пацієнтки, максимально можливе усунення загроз для нього.

  Хірургічне лікування онкопатологій найчастіше комбінується з іншими ефективними методами – хіміотерапією, радіотерапією, таргетною терапією, імунотерапією. Їх правильне поєднання дозволяє отримати найкращий результат і забезпечити найбільш сприятливий прогноз.

  Запис на консультацію гінеколога-онколога у Києві

  Консультація онкогінеколога у Києві у СМЦ потребує від вас мінімум витрат часу та проводиться за доступною ціною. Цей нескладний крок дозволить вам впевнитися у тому, що з вашим жіночим здоров’ям дійсно все гаразд, або забезпечить можливість отримати своєчасне та ефективне лікування, якщо воно виявиться необхідним.

  Наш досвідчений онколог-гінеколог закликає жінок до усвідомленого ставлення до загроз, які можуть вплинути на здоров’я та подальше життя. І радить використовувати на всі 100% можливості сучасної медицини для профілактики захворювань та їх небезпечних ускладнень.

  Чекаємо на вас у Спеціалізованому мамологічному центрі у Києві і пропонуємо записатися на консультацію до онкогінеколога будь-яким зручним способом – за телефоном, за допомогою сервісу зворотного дзвінка, онлайн-заявки або повідомлення у чаті.