fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамолог-онколог

  В Спеціалізованому мамологічному центрі ви маєте можливість отримати консультацію у кращих онкологів.

  Як проявляється на ранніх і пізніх стадіях рак грудей?

  На ранній стадії симптомів може і не бути, новоутворення діагностують тільки на мамографії або УЗД. Однак, якщо виявили хоча б одну із цих ознак, насторожтесь:

  • З’явилося ущільнення – нерухоме і щільне на дотик, частіше безболісне.
  • На шкірі грудей помітні зміни: стягнутість, почервоніння, ранки, припухлість, “мармуровий” малюнок, ділянки, які нагадують “лимонну шкірку””.
  • Збільшені лімфовузли в підпахвовій і підключичній ділянках.

  Підозрілі будь-які зміни:

  • ущільнення;
  • деформація;
  • втягнення соска;
  • кров’янисті виділення з нього, особливо, якщо вам за 50, при тому, що все здається добре.

  Якщо у вас немає можливості на постійній основі відвідувати вашого лікаря або онколога, тоді ви можете самостійно за допомогою пальпації перевірити ваші груди на наявність певних ущільнень або змін в молочній залозі.

  До кого йти, якщо виникла підозра під час обстеження на рак?

  Ваш основний спеціаліст – досвідчений мамолог-онколог. Лікар-онколог виконує первинний огляд, визначає необхідність додаткових досліджень, ставить діагноз і призначає лікування, оцінює його ефективність, спостерігає пацієнтку після закінчення курсу.

  Незалежно від того, звертаєтесь ви вперше або вже лікувалися і з’явилася підозра на рецидив раку, необхідні наступні кроки.

  Прийом мамолога-онколога в Києві

  Лікар розпитує вас про симптоми, які турбують, діях, які ви робили, спадковість та інші чинники ризику, захворювання гінекологічної сфери, ендокринної системи. Важливо все, що допоможе встановити діагноз. Далі – огляд. Він оцінює симетричність молочних залоз, колір шкіри, її температуру, уважно оцінює будь-які зміни на ній. Потім – пальпація з метою виявити межі ущільнення, визначити його властивості – щільність, болючість, зв’язок з оточуючими тканинами і шкірою. В кінці огляду лікар перевіряє регіонарні лімфовузли.

  Додаткові методи

  Без них кращий лікар-онколог (Київ) не буде впевнений на 100 % в діагнозі. Тому не відмовляйтеся, якщо вам пропонують зробити мамографію, УЗД, пункцію і біопсію, КТ або ПЕТ КТ. Це не спосіб нажитися на вас. Це можливість точно і оперативно встановити, що за утворення знаходиться у ваших грудях, наскільки поширився процес, яке лікування буде оптимальним.

  Консультація онколога (Київ) проводиться незалежно від того, вперше чи ні ви прийшли до нашого спеціаліста. Головне завдання лікаря під час консультації – ознайомлення з історією хвороби, огляд отриманих аналізів і їх результатів, завдяки чому він зможе поставити найбільш точний діагноз. Після цього онколог призначає лікування, враховуючи ваші фізіологічні особливості, тяжкість захворювання або профілактичні процедури.

  Важливо! Візьміть з собою медичну “історію” – амбулаторну карту, заключення, диски з записами КТ, виписки із стаціонару. Все це допоможе нам проаналізувати ситуацію.

  Записатися на візит до центру