fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  • Працюємо навіть в блекаут. Незламний Мамологічний Центр
  • Amulet Innovality
   Перший та ЄДИНИЙ в Україні мамограф AMULET Innovality — у Мамологічному центрі!
  • Экспертиза груди
   Змінюємо жіночі страхи на посмішку та здоров'я
  • Врачи маммологи
   Ми створюємо експертизу. В її основі - кращі спеціалісти і високоточна діагностика.
  • Врачи маммологи
   Працюємо виключно за провідними світовими методиками

  Мамологічний центр

  Спеціалізований мамологічний центр (Київ, проспект Валерія Лобановського, 17)


  У наш час гостро стоїть проблема захворювання грудей у жінок, молочних залоз зокрема. Небезпека підстерігає мам, які годують, а також інші групи ризику. Своєчасна діагностика, профілактичні заходи, лікування хвороб на ранніх стадіях принесуть позитивні наслідки. Необхідно консультуватися у кваліфікованих спеціалістів, проходити комплексне обстеження, вчасно вживати заходи. Якщо вам потрібен лікар-мамолог у Києві, тоді ми допоможемо у розв'язанні проблем зі здоров`ям молочних залоз. У нас можна пройти діагностику, вияснити причини болючих відчуттів, отримати комплексне лікування. Наші спеціалісти допоможуть знайти кращі способи пройти реабілітацію, уникнути прояв рецидивів, зробити високоякісну пластичну операцію, провести реконструкцію грудей.


  У нашій клініці зосереджені кращі спеціалісти по мамології


  Вам не доведеться шукати спеціалістів у різних лікувальних закладах. У нашому Спеціалізованому центрі мамології в Києві працюють лікарі різного профілю: мамологи-терапевти, пластичні хірурги, ендокринологи, УЗ-діагности, онкологи, рентгенологи, цитологи. Спеціалісти проводять діагностику і лікування захворювань молочних залоз. Ціна на приймання до мамолога, мамографію та інші послуги лікаря у нас одна з найдоступніших в Україні.


  Сучасні технології в обстеженні і лікуванні грудей, мамограма


  Якщо у вас є привід для хвилювання, чи ви бажаєте перевірити молочні залози для профілактики, зверніться до наших спеціалістів, компетентних в усіх напрямках мамології та готових відповісти на ваші питання. У нашому центрі в місті Києві виконують всі види УЗД, рентгенологічні та інвазивні методи діагностики, проводять ефективне і щадне індивідуальне лікування на основі сучасних світових протоколів.


  Ми можемо допомогти, якщо ви:  Для чого ми працюємо?


  Наша місія - вивести експертну медичну допомогу на рівень турботи про жіноче здоров`я. Наша мамологічна клініка застосовує найсучасніші медичні технології і клінічні протоколи для діагностики і лікування, надає спеціалізовану медичну допомогу і сервіс найвищої якості.


  Що для нас важливо?


  Наше завдання - дати розумне рішення в кожному окремо взятому випадку, вдосконалювати лікарську майстерність, а набуті знання і накопичений досвід направити на користь пацієнтів. Ми знаємо, що питання здоров`я власних грудей міцно пов`язані у жінки з хвилюванням втрати її краси. Тому прагнемо зняти всі страхи, поставитися до пацієнтів, як до своїх рідних і близьких, оточити кожного турботою та увагою.


  Як ми досягаємо задуманого?Наша мета - взяти краще із державної і приватної медицини, додати кваліфікацію, технології, сервіс, турботу про пацієнтів, відповідальність за результат. Тому ми обрали спеціалістів, люблячих свою справу, чий рівень дозволяє працювати з найскладнішими випадками.


  У нашому центрі проводять навчання для лікарів столиці, всієї України в цілому, розробляються протоколи та рекомендації, дають стандарти діагностики та лікування, мамографії. Ми застосовуємо технології, які довели свою ефективність, прагнемо підтримувати той рівень сервісу, яким би користувалися самі. На консультацію до нашого мамолога потрапити не складно, у нас більш доступний район Києва, ніж Троєщина і весь лівий берег. При цьому наша клініка запропонує доступні ціни мамографії, а також на огляд і відвідання кращих спеціалістів.


  Записатися на прийом до лікаря-мамолога можна по телефону або через інтернет, форма вказана нижче. Наша ціна послуг мамолога сподобається клієнтам. Мамологічне обстеження в нашій Спеціалізованій клініці (Київ) проведе лікар-мамолог вищої кваліфікації. Він точно поставить діагноз, якщо знадобиться мамографія, дасть направлення, буде проведена професійна консультація.


  4 причини звернутися в Спеціалізований мамологічний центр:

  Высокоточная диагностика и профилактические осмотры

  Високоточна діагностика

  Піклуєтесь про здоров’я грудей? Годуєте грудьми? Або є проблема і терміново необхідне ефективне лікування?

  Збережіть красу і здоров’я! Пройдіть консультацію лікаря-мамолога та інформативне обстеження в експертів, що понад 15 років спеціалізуються на здоров’ї молочних залоз. Наші мамологи скрупульозно обстежать і виявлять порушення роботи органів і систем на ранній стадії, до того, як розвинуться серйозні наслідки. Наявні передові технології допомагають спеціалістам УЗД і рентгенологам фіксувати підозрілі утворення від 0,2 мм.

  Читати повністю
  Пластика и реконструкция груди в Киеве

  Ідеальна природна краса

  У нашому центрі пластичні хірурги є досвідченими мамологами. Через це до питання хірургічної корекції грудей ми підходимо комплексно, вирішуємо будь-які питання, пов’язані з красою і здоров’ям молочних залоз.

  Додати об’єму? Підправити деталі? Виправити вроджені або вікові недосконалості, наслідки невдалих операцій на молочних залозах в минулому? Якою б не була причина звернення до нас, ми впевнені, що дамо вам кращий результат. Для нас пластика грудей – це не просто виконання побажання клієнта. Це комбінація досягнення ідеальних пропорцій, природного зовнішнього вигляду і “маскування” місць хірургічного втручання.

  Читати повністю
  Экспертиза в онкопатологии. Маммология Киев

  Експертиза в онкопатології

  Підозрюєте гірше або є сформована проблема? Без паніки! Рак – виліковний! Наша практика показує – 88 % виявлених нами утворень – доброякісні, в 32 % випадків ми заперечуємо негативний діагноз, поставлений пацієнтам раніше. На ранніх стадіях виліковуємо рак молочних залоз у 98 %, не застосовуючи агресивних методик.
  Перш за все, ми здійснюємо консультацію, експертну діагностику і повне обстеження за 1 – 2 відвідування, згідно з останніми рекомендаціям європейських і американських консенсусів по веденню злоякісних пухлин. Якщо негативний діагноз дійсно підтверджено, збираємо консиліум мінімум з 4 “вузьких” спеціалістів і відпрацьовуємо план ефективного лікування. Отримаєте надійну відповідь і компетентну допомогу максимально оперативно.

  Читати повністю
  Результативная послеоперационная реабилитация. Маммология Киев

  Післяопераційна реабілітація

  У своїй практиці ми завжди спираємося на більш щадні ефективні методи лікування. Однак, досвід показує, що будь-який метод лікування, а особливо хірургічне втручання, негативно впливає на організм людини. Тим більше, якщо лікування стосується онкологічної патології.

  Підходячи до проблем наших клієнтів тільки комплексно, ми пропонуємо результативні індивідуальні програми відновлення. Скористайтеся цією послугою від наших лікарів, отримаєте персональну програму реабілітації. Авторська програма, в залежності від причини звернення в центр, може включати рекомендації по комплексу фізичних вправ, курсу фізпроцедур, коригуванню харчування, підтримки харчовими добавками або лікарськими додатками, сеансів психологічної підтримки. Слідуйте рекомендаціям і допоможіть своєму організму поновитися в прискореному темпі, попередити ймовірність появи ускладнень!

  Читати повністю
  Відгуки наших пацієнтів
  Корисна інформація