fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Хіміотерапевт

  Лікар – хіміотерапевт

  Хіміотерапія – один із найбільш успішних методів лікування раку молочної залози, що ефективно скорочує можливість рецидивів.

   

  Плюс методу в тому, що дія препаратів відбувається не на окрему ділянку, як під час променевої терапії, а й дозволяє впливати на ракові клітини, незалежно від їх локалізації (метастази і вторинні пухлини), припиняючи або сповільнюючи їх ріст. Однак, в деяких випадках в даній властивості хіміотерапії немає необхідності.

  Саме через це хороший хіміотерапевт в Києві під час лікування раку молочної залози багато в чому визначає успішний хід лікування. Ми під час відпрацювання оптимальної схеми збираємо обов’язковий міждисциплінарний консиліум. До нього входять лікарі-хіміотерапевти, онкологи-хірурги, променеві терапевти, радіологи, гістологи. Кожен окремий випадок обговорюється і по ньому виноситься консолідоване рішення. Лікування хіміотерапевт підбирає індивідуально, враховуючи загальний стан пацієнта, результати обстежень (гістологічне дослідження, УЗД молочних залоз і лімфатичних вузлів, мамографія, КТ – комп’ютерна томографія, лабораторні аналізи та інше).

  Лікар – хіміотерапевт

  Консультація хіміотерапевта в нашому центрі

  Хіміотерапія в лікуванні раку молочної залози може застосовуватись як підготовчий етап перед операцією (неоад’ювантна хіміотерапія), як ефективний самостійний медикаментозний спосіб боротьби з раком молочної залози, а також в якості попередження рецидивів і метастазування в післяопераційний період . Ефективне визначення мети даної терапії і рівня впливу на організм пацієнта – це основні задачі, які здійснює хороший хіміотерапевт (Київ).

  Ми застосовуємо новітні стандарти хіміотерапії в чіткій відповідності з протоколами лікування хворих на рак молочної залози, розроблені провідними міжнародними науковими онкологічними спільнотами ESMO, ASCO, NCCN.

  Велике значення під час вибору нашої тактики хіміотерапії мають результати імуногістохімічного дослідження (FISH-тест), яке допомагає хіміотерапевту селективно підібрати групу фармацевтичних хіміотерапевтичних препаратів найбільш чутливих до конкретного виду пухлини, що в результаті забезпечує максимально успішне лікування.

  В хіміотерапевтичному лікуванні раку молочної залози ми також можемо застосовувати і антигормональне лікування препаратами, які блокують негативну дію жіночих гормонів на грудні залози.

  Кожного разу хіміотерапевт має великий успішний досвід лікування патології грудей, слідкує за міжнародними дослідженнями і науковою діяльністю в онкології, а також активно проводить власну наукову діяльність.

  Хіміотерапевти Спеціалізованого мамологічного центру залюбки беруть участь в освітніх заходах для своїх колег з усієї України, діляться своїм досвідом та знаннями. У нашій практиці лікування ми застосовуємо максимально ефективні і оптимальні для бюджету пацієнта медикаменти, посилаючись на власний досвід і зберігаючи лікарську об’єктивність до якості медикамента, не лобіюючи будь-який бренд.

  Спеціалізована мамологічна клініка

  Нашими консультантами по хіміотерапії є одні з провідних спеціалістів України із Національного Інституту раку

  к.м.н. Лялькін Сергій Анатолійович

  Безумовно, консультація хіміотерапевта і наступний лікарський консиліум – це тільки перші кроки до успішного одужання. Ми з власного досвіду знаємо, наскільки тягісний психологічний стан пацієнта, що знаходиться в процесі лікування раку молочної залози. І ми постаралися створити в Спеціалізованому мамологічному центрі доброзичливу атмосферу, де в умовах денного стаціонару пацієнтка, виділяючи 2 – 3 години на візит до центру, може отримати якісний сеанс хіміотерапевтичного лікування в комфортних умовах. Наш персонал тактовно працює над пом’якшенням стресу і дискомфорту, створюючи тим самим відчуття справжньої медичної турботи.

  Запис на візит до центру