fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Що ми лікуємо

  Знайшли “шишку” в грудях? Без паніки!

  Це сталося. Ви випадково знайшли у себе в грудях ущільнення. Ви нервуєте. Або взагалі в паніці. Або вирішили не звертати уваги. Ви шукаєте інформацію в інтернеті. Одразу вирішуєте – “це рак” і записуєтеся в онкологічну клініку. Або збираєтесь лікуватися у тих, хто обіцяє вилікувати все “чудо-травами”, компресами або іще будь-чим. Зупиніться. Не впадайте в крайнощі. Ми намагатимемося відповісти на питання, що вас турбують, розібратися в ситуації.

  Погляньте на цифри:

  • Кожна четверта жінка в Україні хоча б раз у житті знаходить у себе в грудях ущільнення.
  • 80% утворень виявляються доброякісними.
  • У 90% на першій стадії рак повністю виліковується.

  Але хто звертається на першій стадії?

  Це “суха” статистика. А як ми можемо допомогти саме Вам?

  Ми не перший рік займаємося діагностикою і лікуванням захворювань молочної залози і створили Спеціалізований мамологічний центр. Через це:

  Розуміємо ваш стан.

  Чого ви боїтесь, на що надієтесь, що намагаєтесь уникнути. Ми готові зняти страхи, пояснити зрозумілою мовою, підтримати і допомогти. У нас є для цього і досвід, і бажання.

  Розбираємося в ситуації.

  Як тільки ви приходите на прийом, починається процес діагностики. Вас обстежують згідно сучасних медичних протоколів, враховують супутні хвороби, призначають консультації суміжних спеціалістів.

  Ставимо діагноз.

  Щоб ви не ходили від одного лікаря до іншого тижнями, ми намагаємось за 1 -2 відвідання виконати всі необхідні дослідження і консультації і поставити точний діагноз, щоб, не втрачаючи часу, приступити до лікування.

  Пропонуємо щадне лікування – індивідуальне і ефективне рішення.

  Ми застосовуємо хірургічні методи виключно за показаннями. Якщо у вашій ситуації можливе медикаментозне лікування, ніхто не буде прагнути “видаляти все”. Наше завдання – знайти причину стану і усунути її, зберігаючи якість життя.

  Що це може бути?

  Ми проти “діагнозів по інтернету”. Тим не менше, ви однак будете шукати інформацію. Через це ми даємо в тексті короткий перелік захворювань молочних залоз, які ми лікуємо, їх симптомів і обстежень, що треба пройти, щоб поставити діагноз.

  Неважливо, скільки вам років. Ущільнення в грудях можуть з’явитися в будь-якому віці: і в 16, і в 80. У вагітних і годуючих. В менопаузі. З віком ризик, звичайно, вищий. Найголовніше – не зволікати з візитом і не займатися самолікуванням.

  Неважливо, скільки вам років. Ущільнення в грудях можуть з’явитися в будь-якому віці: і в 16, і в 80. У вагітних і годуючих..В менопаузі. З віком ризик, звичайно, вищий. Найголовніше – не зволікати з візитом і не займатися самолікуванням.

  Записатися на візит до центру