- Пластична хірургія
Обов'язкове поле
Мініабдомінопластика
Мініабдомінопластика живота – це пластична операція для усунення обвислої шкіри на животі. Експерти Спеціалізованого мамологічного центру (СМЦ) готові запропонувати вам такий метод удосконалення тіла, якщо ви швидко схудли або народили дитину та маєте неприємний естетичний дефект.
Відмінності від абдомінопластики
Міні-пластика живота, як і класична абдомінопластика, дозволяє зробити живіт підтягнутим, фігуру – більш привабливою. Однак ця операція є менш інвазивню, масштаб хірургічного втручання – менший. Коригується не вся поверхня живота, а його нижня частина, здійснюється єдиний та більш короткий розріз трохи вище лобка. Цей метод пластики не дозволяє усунути дряблість шкіри та розходження (діастаз) м’язів над пупком. Однак якщо у пацієнта естетичний дефект зосереджений нижче пупка, мініабдомінопластика є оптимальним видом корекції, при якому втручання буде мінімальним, а результат – задовільним для пацієнта.
Показання та протипоказання до мініабдомінопластики
Мініабдомінопластика у Києві, у Спеціалізованому мамологічному центрі, проводиться пацієнтам, у яких:
- Шкіра нижньої частини живота обвисла внаслідок втрати зайвої ваги;
- Шкіра нижче пупка розтягнута після виношування дитини;
- Виникли розтяжки (стрії);
- Спостерігається дряблість шкірного покриву у цій проблемній ділянці;
- Є зайві жирові відкладення на нижній частині живота;
- З’явився діастаз м’язів нижньої частини живота.
Існують й інші причини проведення мініабдомінопластики. Зокрема, спеціалісти Кафедри хірургії Медичного центру Каліфорнійського університету у Девісі, Сакраменто (США) описують успішне використання лоскуту шкіри, взятої з області живота, для пересадки до ділянок, що піддалися масштабним опікам. Лікарі наголошують, що донорські тканини з цієї зони є повношаровими та забезпечують високий рівень приживлення навіть на тих частинах тіла, де важлива рухливість.
Не можна робити мініабдомінопластику, якщо є абсолютні або відносні протипоказання:
- Вагітність та лактація;
- Інфекційні захворювання;
- Онкопатології;
- Проблеми з коагуляцією крові;
- Важкі патології внутрішніх органів;
- Деякі неврологічні порушення;
- Вік до 18 років.
Підготовка до операції міні-абдомінопластики
Виникло бажання покращити зовнішній вигляд живота, шукаєте інформацію про мініабдомінопластику, відгуки інших пацієнтів? Єдиний спосіб отримати вичерпну консультацію, з урахуванням саме ваших побажань та індивідуальних анатомічних особливостей – це записатися на прийом до пластичного хірурга СМЦ. Наш експерт огляне вас, вислухає ваші скарги щодо естетичного дефекту та визначить кращий метод для досягнення блискучого результату – порадить зробити класичну абдомінопластику або мініабдомінопластику. Увага також приділяється питанню вашої поточної ваги тіла: якщо вона вже стабілізувалася, операцію проводити можна. Після з’ясування всіх деталей запланованої мініабдомінопластики визначається точна ціна. Надалі потрібно буде:
- Пройти передопераційне обстеження;
- Обмежити тютюнопаління;
- Відмовитися від вживання алкогольних напоїв та солодощів;
- Обговорити з лікарем тимчасове припинення прийому деяких ліків, зокрема антикоагулянтів.
Етапи проведення мініабдомінопластики
Перед мініабдомінопластикою на ділянку, що піддається корекції, наноситься розмітка. Згідно з нею будуть здійснюватися розрізи шкіри для видалення зайвих тканин. Операція проводиться під загальним наркозом або з регіонарною анестезією.
Пластичний хірург здійснює розрізи шкірного покриву, видаляє ділянку шкіри у необхідному обсязі, за потреби вилучає підшкірну жирову клітковину, щоб зробити живіт плоским. Проводиться підтяжка, накладаються шви, на кілька днів встановлюється дренаж.
Оцінити результати мініабдомінопластики, різницю до і після операції можна буде після зникнення набряків, приблизно через місяць. Завдяки такій корекції, у вас зникнуть складки внизу живота, він стане підтягнутим, набуде привабливого рельєфу. Якщо раніше був діастаз, ця проблема буде вирішена. Шов від хірургічного втручання практично непомітний за рахунок свого місця розташування та майстерного виконання операції фахівцями Спеціалізованого мамологічного центру.
Пропонуємо ознайомитися з результатами мініабдомінопластики на фото, а також записатися на консультацію до пластичного хірурга у СМЦ, щоб якомога швидше позбутися недоліків зовнішності, які турбують вас. Зателефонуйте нам, зверніться до адміністраторів у чаті або за допомогою форми запису на прийом.
Часті питання про мініабдомінопластику
Чи можна поєднувати інші пластичні операції з мініабдомінопластикою?
Так, мініабдомінопластика може проводитися у комплексі з ліпосакцією, ліпофілінгом, мамопластикою, інтимною пластикою. Можливість поєднання різних видів корекції тіла визначається пластичним хірургом у кожному окремому випадку індивідуально.
Що не можна робити після мініабдомінопластики?
Під час реабілітації після мініабдомінопластики не можна піддаватися фізичним навантаженням, змочувати шви у перші 5 днів після операції, приймати гарячий душ або ванну, відвідувати сауну, лазню. Спати можна лише на спині, у напівсидячому положенні.
Чи можна вагітніти після мініабдомінопластики?
Вагітність після мініабдомінопластики не протипоказана. Однак слід дотримуватися важливої рекомендації: планувати вагітність не менш ніж через 6-12 місяців після пластичної операції, а також консультуватися з цього приводу з пластичним хірургом та гінекологом, які визначать оптимальний термін з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.
Які можуть бути ускладнення?
Після мініабдомінопластики можливі такі ускладнення, як розходження швів, гематома, інфікування, серома, утворення рубців, некроз тканин. Щоб знизити ризик таких наслідків до мінімуму, потрібно звертатися до висококваліфікованих пластичних хірургів – експертів Спеціалізованого мамологічного центру у Києві.