fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Гормональна панель

  Гормональна панель

  В Спеціалізованому мамологічному центрі дослідження гормональної панелі крові займає важливе місце, оскільки допомагає визначити наявність патології в гормонально активних органах. Захворювання гормонально активних органів, як правило, має не тільки загальний негативний вплив на організм, але й викликає прояв патології в органах-цілях, якими є молочні залози. Тобто, починати лікувати патологію молочної залози, не розібравшись з функціонуванням яєчників, щитовидної залози, наднирників, гіпофізу, в чому допомагає гормональна панель, ціна якої вказана на сайті, не має сенсу. Це тільки затягує процес одужання і прирікає жінку на постійні митарства в пошуках цілющого засобу, який позбавить її від страждань.

  • Окремий напрямок в роботі ендокринолога Спеціалізованого мамологічного центру – нормалізація маси ваги з урахуванням гормональних порушень і змін обміну речовин. Цей напрямок довів свою ефективність під час лікування патології в молочних залозах і наявності супутнього гормонального дисбалансу в організмі.
  • Дефіцит/надлишкова маса тіла часто є зовнішнім проявом порушень в роботі щитовидної залози, гіпофізу, наднирників, яєчників. В таких випадках, не розібравшись і не усунувши причини проблеми, будь-які обмеження, дієти не ефективні і значно поглиблюють основне ендокринне захворювання.
  • Жирова тканина – повноцінний ендокринний орган. Гормони, ціна аналізу яких вказана на нашому сайті, жирової тканини -Адипокіни беруть участь у формуванні харчової поведінки, регулюють рівень метаболізму, чутливість до інсуліну, здійснюють прямий вплив на систему згортання крові, імунну систему, артеріальний тиск і рівень холестерину.
  • В майбутньому, коли страждають вуглеводи, жировий, білковий види обміну речовин, метаболічні порушення призводять до розвитку цукрового діабету, атеросклерозу і подагри. У чоловіків метаболічний процес супроводжується високим рівнем тестостерону, еректильною дисфункцією, ризиком серцевосудинних проблем.
  • Фермент жирової тканини Ароматаза перетворює андрогени в естрогени. Враховуючи таку здатність жирової тканини, унормування маси тіла є першою рекомендацією в комплексному лікуванні порушень менструального циклу у жінок і порушень сперматогенезу у чоловіків. З віком роль жирової тканини в продукуванні естрогенів стає визначальною. У жінок ризик розвитку раку молочної залози в клімактеричному періоді збільшується на 11 % з кожними набраними 5 кілограмами ваги в репродуктивний період..

  Запис на візит до центру

   Через це, важливою основою правильного комплексного лікування першопричин, які приводять до розвитку патологій молочних залоз, є програма нормалізації маси тіла.

   В Спеціалізованому мамологічному центрі (Київ) розроблено такий комплексний підхід до лікування, який має на увазі спостереження і консультацію у мамолога, ендокринолога, аналіз крові на гормони, ціна якого є на нашому сайті, поновлення гормонального балансу, метаболічних показників і, як наслідок, нормалізацію маси тіла

   Програма включає аналіз харчової поведінки (дописи у харчовому щоденнику обов’язкові), проведення гормональних досліджень, індивідуальний план харчування (не плутати з дієтою), які враховують порушення обміну речовин. Це гарантує максимальний результат у лікуванні патології молочних залоз.