fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Підтяжка грудей з імплантами

  Підтяжка грудей з імплантами

  Підтяжка грудей з імплантами – це пластична операція, яка дозволяє позбутися провисання молочних залоз та збільшити їх розмір. Якщо ваші груди втратили привабливість та пружність після вагітності, схуднення або внаслідок вікових змін, звертайтеся до спеціалізованого мамологічного центру. Підтяжка грудей, збільшення та корекція їх форми у нас виконується досвідченими лікарями. Ви зможете повернути собі впевненість, привабливість та сексуальність.

  Показання до операції

  Збільшення та підтяжка грудей показана при будь-якому ступені мастоптозу. Опущення грудних залоз відбувається через втрату еластичності шкіри та послаблення м’язів. Часто молочні залози при птозі втрачають свій об’єм через зменшення залозистої тканини.

  Збільшення грудей з підтяжкою часто потрібне при мастоптозі, який виник з наступних причин:

  • вікові зміни;
  • вагітність та лактація;
  • коливання ваги (різке схуднення).

  Мастопексія з імплантами також може бути показана при асиметрії молочних залоз. Якщо потрібна підтяжка грудей з імплантами, ціна операції в нашому медичному центрі доступна для більшості жінок, тому не відмовляйте собі в задоволенні відчути себе знову сексуальною та привабливою.

  Протипоказання до операції

  Підтяжка та збільшення грудей проводиться під загальним наркозом, тому має низку протипоказань:

  • злоякісні пухлини;
  • порушення згортання крові;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • загострення хронічних патологій;
  • гіпертонія та інші хвороби серцево-судинної системи;
  • цукровий діабет та ін.

  Підтяжка грудей з імплантами також не може проводитись при плануванні вагітності, виношуванні дитини та в період лактації.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Як відбувається підтяжка грудей з імплантами?

   Незважаючи на те, що підтяжка грудей з імплантами проводиться за допомогою різних методик, послідовність етапів залишається незмінною:

   1. Передопераційна розмітка. Лікар наносить розмітку маркером, жінка при цьому перебуває в положенні стоячи.
   2. Анестезія. У нашому медичному центрі застосовується сучасний наркоз, після якого пацієнтки легко повертаються до свідомості.
   3. Надріз шкіри та формування кишені для імпланту. Розрізи наносяться за нанесеними лініями залежно від обраної техніки (периареолярна, вертикальна або якірна).
   4. Встановлення імпланту. Встановлюється протез зазвичай під грудний м’яз.
   5. Видалення зайвих тканин та зміна положення соска. Надлишки жирової та залозистої тканини видаляються, сосково-ареолярний комплекс піднімається вгору. При необхідності може змінюватися його розмір та форма.
   6. Накладання швів. Встановлюється дренаж та пошарово ушиваються тканини.

   Якщо хочете зробити збільшення та підтяжку грудей, ціна операції у нас прийнятна, хоча для кожної пацієнтки вона розраховується окремо.

   Реабілітація після підтяжки грудей та перші результати

   Щоб підтяжка та збільшення грудей пройшли без ускладнень, під час реабілітації необхідно дотримуватися нескладних рекомендацій:

   1. Не можна відвідувати лазню, сауну, солярій. Відмовтеся від візитів до басейну та купання у водоймах.
   2. Протягом перших двох тижнів після того, як зроблена підтяжка грудей та збільшення, не можна піднімати руки вгору та спати на животі, на боці.
   3. Необхідно відмовитися від фізичних навантажень та занять спортом.
   4. Важливо постійно носити компресійну білизну.

   Реабілітаційний період займає від 1-2 до 4-6 місяців залежно від техніки, що застосовується.

   Перші результати пластичної операції можна оцінити через 3-4 тижні, коли заживуть шви, але остаточної форми молочні залози набудуть через 4-6 місяців (після завершення реабілітаційного періоду).

   Мастопексія з ендопротезуванням – це можливість відновити підтягнуті груди та надати їм звабливі форми. У спеціалізованому мамологічному центрі у Києві працюють досвідчені пластичні хірурги, які ювелірно виконують свою роботу та попереджають ускладнення. Ми використовуємо безпечні протези від провідних виробників. Імпланти підбираються кожної жінки персонально.

   Якщо хочете зробити підтяжку та збільшення грудних залоз, записуйтесь на консультацію до нашого пластичного хірурга. Під час прийому ви зможете уточнити, скільки коштує підтяжка та збільшення грудей, оскільки вартість операції залежить від техніки, вибраних протезів та інших факторів.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексіявід 55000 грн
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудейвід 46000 грн