fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Реконструкція грудей

  Реконструкція грудей

  При злоякісних пухлинах молочної залози здебільшого застосовується радикальне хірургічне лікування, під час якого частково чи повністю видаляється орган жіночої сексуальності та привабливості. Завдяки розвитку пластичної хірургії відновити груди після раку стало можливим. Реконструкція молочної залози після мастектомії в Україні проводиться різними способами, тому кожна жінка отримує шанс повернути собі впевненість та привабливість.

  Реконструкція грудей у ​​Києві проводиться у спеціалізованому мамологічному центрі, де працюють пластичні хірурги з величезним досвідом. Звертайтеся до нас, якщо хочете відновити жіночність та привабливість після хірургічного лікування онкології.

  Показання до реконструкції грудей

  Операція з відновлення грудей після мастектомії проводиться за такими показаннями:

  • помітна асиметрія грудей;
  • поява змін в кістково-м’язовій системі через нерівномірний розподіл навантаження при видаленні однієї молочної залози;
  • психологічний дискомфорт через повну або часткову мастектомію.

  Пластика грудей після видалення молочної залози дозволяє повернути жінці впевненість у собі, позбутися комплексів та психологічного дискомфорту, знову відчути себе привабливою та спокусливою.

  Протипоказання

  Відновлення грудей після видалення не може проводитись у таких випадках:

  • при рецидиві онкології;
  • при цукровому діабеті;
  • при порушенні згортання крові;
  • при серйозних захворюваннях серця, печінки, нирок;
  • при тяжких психічних порушеннях;
  • при системних захворюваннях аутоімунного характеру;
  • при гострих інфекційних патологіях;
  • при хронічних захворюваннях у гострій стадії.

  Мамопластика після мастектомії також не проводиться при призначенні променевої терапії після хірургічного лікування. У нашому медичному центрі пацієнтки проходять комплексне обстеження, яке допомагає виявити можливі протипоказання до операції та запобігти небажаним наслідкам.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Методи відновлення грудей

   Реконструкція грудей у ​​нашому медичному центрі проводиться такими способами:

   1. Використання імплантів та експандерів. Ендопротезування молочних залоз після мастектомії дозволяє повернути симетричність і привабливість грудей шляхом правильного підбору протезів. При недостатній кількості грудних м’язів для формування кишені, в яку поміщається імплант, лікар спочатку ставить експандер. Він виконує функції розширювача шкіри та рубцевих тканин. Його поступово наповнюють фізрозчином та збільшують об’єм. Коли шкіра та підшкірні тканини досить розтягнуті, проводиться протезування молочної залози після мастектомії.
   2. Ліпофілінг. Пластика грудей після раку рідко проводиться з використанням власного жиру пацієнтки. Зумовлено це тим, що після онкології у жінок рідко буває достатня кількість жирових тканин та присутні виражені зміни в області оперованих тканин. Перевагою є мінімальний ризик появи ускладнень і хороша переносимість втручання.

   Існує також клаптева реконструкція грудей. Цей метод застосовується у випадках, коли при мастектомії була видалена частина грудного м’яза. Реконструктивна хірургія молочної залози в такому разі передбачає пересадку клаптя шкіри та інших тканин, взятих з іншої ділянки тіла (живота, сідниць, спини). Техніка травматичніша і вимагає тривалої реабілітації, тому в нашій клініці не виконується.

   Якщо потрібна пластика грудей після онкології, наші лікарі в індивідуальному порядку підбирають техніку проведення операції з огляду на особливості пацієнтки та масштаби попереднього хірургічного втручання.

   Реконструкція молочної залози після мастектомії в Києві нашими пластичними хірургами виконується з використанням сучасних методів та якісних матеріалів. Завдяки величезному досвіду лікарям вдається повернути жінці спокусливі форми у будь-якій ситуації. Якщо потрібна пластика грудей після мастектомії, ціна операції залежить від використовуваної техніки, індивідуальних особливостей пацієнтки та інших факторів, тому розраховується в кожному випадку окремо. Однак ми дотримуємося лояльної цінової політики, щоб зробити процедуру доступною для будь-якої жінки.

   Реабілітація після операції та можливі побічні ефекти

   Перші 1-3 доби після операції пацієнтка перебуває у стаціонарі під цілодобовим наглядом медичного персоналу. Реабілітація триває до 4-6 місяців залежно від індивідуальних особливостей організму та інших факторів.

   Щоб відновлення грудей після мастектомії пройшло без ускладнень, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

   1. До повного загоєння тканин категорично заборонено відвідувати лазню та сауну. Під забороною басейн та солярій.
   2. Необхідно носити компресійну білизну для відновлення кровопостачання та попередження накопичення рідини.
   3. Якщо встановлені імпланти після видалення молочної залози, протягом 2-3 тижнів не можна спати на боці та животі.
   4. Під забороною фізичні навантаження та заняття спортом протягом 2 місяців.

   Щоб прискорити загоєння тканин та запобігти ускладненням, лікар може призначити прийом антибіотиків та інших препаратів. Важливо суворо дотримуватися всіх рекомендацій пластичного хірурга.

   Після хірургічного втручання іноді виникають побічні ефекти: кровотечі, інфікування, скупчення серозної рідини, гематоми, утворення гіпертрофічних або келоїдних рубців. Причина ускладнень найчастіше криється у зміні тканин на фоні хіміо- та променевої терапії, а також недотриманні рекомендацій хірурга під час реабілітаційного періоду.

   Проте ризик розвитку ускладнень зводиться до мінімуму, якщо реконструкція грудей проводиться досвідченими пластичними хірургами. Наші лікарі мають великий досвід і з турботою ставляться до кожної пацієнтки. Усі операції проводяться в сучасних операційних блоках із високотехнологічним обладнанням.

   Якщо потрібна реконструкція грудей після мастектомії, ціна операції у нашому медичному центрі встановлена ​​на оптимальному рівні. Записуйтесь на первинну консультацію до нашого пластичного хірурга, щоб дізнатися точну вартість реконструкції грудей у ​​вашому випадку, а також отримати відповіді на інші питання, що вас цікавлять.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексіявід 55000 грн
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудейвід 46000 грн