fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Оперативне лікування

  Оперативне лікування раку молочної залози

  У своїй практиці наш Центр частіше всього стикається з онкологічними захворюваннями, які в останні роки все частіше зустрічаються як у юних дівчат, так і зрілих жінок. У більшості випадків нам вдається вчасно діагностувати хворобу і в результаті отримати відмінний ефект і здорового клієнта. Оперативне лікування включає в себе швидкодію лікарів: в максимально стислі терміни провести оперативне втручання і ефективну реабілітацію, лікування після операції під час раку молочної залози.

  Основними напрямками оперативного лікування в нашому Центрі є:

  1. Видалення жирової клітковини підпахвової зони – частина мастектомії, після проведення якої необхідно видаляти молочну залозу, лімфатичні вузли (можливі місця виникнення метастазів) і, в залежності від тяжкості захворювання, малу і / або велику грудну м’язу, щоб зрозуміти стадію їх ураження. Тобто, чи зачепила їх злоякісна хвороба і наскільки вона змогла поширитись по тілу. Оцінити ступінь їх ураження можливо тільки за допомогою операції.
  2. Мастектомія – операція по видаленню молочної залози. Якщо в ході повного обстеження виявляється, що неможливо позбутися злоякісного утворення іншими методами, тоді призначається мастектомія, в ході якої проходить повне видалення молочної залози, частини м’язової тканини навколо неї і лімфатичних вузлів, потенційно пропускаючих злоякісні клітини в організм (в результаті чого можуть з’явитися метастази по всьому тілу). Багато хто може сказати, що дана операція під час раку молочної залози дуже радикальна, але, якщо стоїть питання повного одужання, тоді складно йти на якісь компроміси.
  3. Операція по видаленню доброякісних пухлин (фіброаденом). Фіброаденома – це доброякісне утворення в молочній залозі, не несе в собі прямої небезпеки, але вимагає невідкладного видалення, так як її ріст і розвиток може швидко перетворитися в злоякісне. Діагностують її за допомогою простого УЗ-обстеження. В більшості своїй лікування фіброаденом проходить оперативним методом і тільки в виключних випадках під час дуже маленького розміру (до 5 – 8 мм), лікар може прописати препарати, що допомагають розсмоктуванню даного утворення.
  4. Секторальне видалення уражених тканин молочної залози – операція при підозрі на рак молочної залози по видаленню певної її частини. Після проведення біопсії нового утворення, лікарі роблять висновок про його злоякісність і, в залежності від цього, можуть призначати подібну операцію. Після закінчення видалення сектору залози, пацієнткам накладаються косметичні шви.
  5. Розтин гнійних запалень – під анестезією здійснюється спеціальний надріз, із якого забирається гній, ставляться дренажі, а сам вміст абсцеса відправляється на аналізи для визначення природи патології. В післяопераційний період призначаються спеціальні антибіотики.

  Всі вище перераховані процедури виконуються виключно на професійному сучасному обладнанні, що забезпечує позитивні результати під час лікування раку молочної залози (грудей). А наші спеціалісти з багаторічним досвідом проведення подібних операцій дадуть вам необхідну консультацію лікаря-мамолога, мамолога-онколога, проведуть обстеження і оперування під час раку грудей (при необхідності), потурбуються про ваше здоров’я під час реабілітації в післяопераційний період.

  Якщо у вас з’явилися підозри відносно здоров’я ваших грудей або при поверхневій пальпації ви виявили невизначені накопичення (частіше мають форму сфери), тоді вам необхідно негайно звернутися до спеціалістів для якнайшвидшого проведення обстеження і виявлення хвороби (якщо вона є) на перших рівнях її розвитку і забезпечення відповідного лікування. Для того, щоб убезпечити себе від розвитку небажаних патологій, необхідно обстежуватися у лікарів і проходити огляди, як мінімум 1 – 2 рази на рік. На жаль, дані хвороби з кожним роком “молодіють” і навіть юні дівчата схильні до утворення цих патологій, через це періодичне обстеження у лікаря збереже вам здоров’я.

  Запис на візит до центру