fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Видалення гелю з грудей

  Видалення гелю з грудей

  Раніше в пластичній хірургії для збільшення грудей використовувався поліакриламідний гель, що не розсмоктується. Процедура була популярна серед жінок, але згодом з’ясувалося, що синтетичний препарат має здатність мігрувати до інших частин тіла, деформуючи тканини та викликаючи інші ускладнення.

  Видалення гелю з грудей – єдине правильне рішення, яке допомагає усунути чи попередити побічні ефекти. Якщо вам необхідно видалити біогель з молочних залоз, звертайтеся до спеціалізованого мамологічного центру в Києві. Завдяки сучасному оснащенню клініки та великому досвіду нашим пластичним хірургам вдається ювелірно проводити операції будь-якої складності та повертати жінкам впевненість у власній привабливості.

  Показання до проведення операції

  Видалення гелю з грудей обов’язково проводиться за наявності таких ускладнень:

  • поліакриламідний синдром (зміщення біогелю за межі молочних залоз, утворення ущільнень та вузликів, поява неоднорідної структури залозистої тканини);
  • пігментація шкірних покривів, поява виразок та інших дефектів в результаті впливу біогелю;
  • розвиток запального процесу, скупчення гною;
  • асиметрія, нерівномірне збільшення молочних залоз;
  • деформація грудей.

  Видалення гелю з грудей також може бути виконане за бажанням пацієнтки навіть за відсутності ускладнень. Біогель в організмі вважається міною сповільненої дії, оскільки будь-якої хвилини може почати мігрувати або викликати серйозні ускладнення.

  Протипоказання до проведення операції

  Хірургічне втручання не проводиться за наявності таких протипоказань:

  • цукровий діабет;
  • вагітність;
  • період лактації;
  • недостатнє згортання крові;
  • злоякісні пухлини та ін.

  У нашому медичному центрі перед операцією кожна пацієнтка обов’язково проходить комплексне обстеження, в ході якого вдається виявити можливі протипоказання для хірургічного втручання та цим мінімізувати ризик розвитку небажаних наслідків.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Як видаляється гель із молочних залоз?

   Перед операцією пацієнтці робиться не лише УЗД молочних залоз, а й МРТ грудної клітини. Пластичному хірургу вдається точно визначити локалізацію біогелю, що допомагає вибрати правильну тактику операції. Хірургічне втручання проводиться під загальним наркозом.

   Якщо гель спровокував розвиток запалення, після операції проводиться консервативне лікування антибіотиками та іншими препаратами, а через 4-6 місяців виконується пластика у вибраний спосіб.

   Реабілітація після видалення гелю та результати

   Після операції з видалення гелю з молочних залоз 1-3 доби жінка перебуває у стаціонарі, а потім може відправитись додому. Реабілітація триває від 2 до 6 місяців, залежно від обсягу хірургічного втручання. При запаленні на перев’язки необхідно приходити тривалий час.

   Щоб прискорити загоєння тканин, необхідно дотримуватися низки рекомендацій та обмежень. Важливо протягом 1 місяця носити компресійну білизну, а також уникати будь-яких фізичних навантажень, включаючи заняття фітнесом. Необхідно відмовитися від візитів до сауни, лазні та солярій. Не можна ходити в басейн та приймати гарячу ванну. Докладніше про всі обмеження розповість лікар після операції.

   Якщо потрібне видалення гелю з грудей, звертайтеся до спеціалізованого мамологічного центру в Києві. Досвідчені пластичні хірурги зможуть акуратно видалити біогель, а також зробити підтяжку або інший вид пластики і повернути вашим грудям привабливі форми. Вартість операції в кожному випадку визначається персонально, проте ми пропонуємо демократичні ціни на всі послуги.

   Щоб записатися на консультацію до пластичного хірурга, залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Зменшення грудейвід 75000 грн
   Видалення грудних імплантатів (один)від 40000 грн
   Заміна грудних імплантів (один)від 44000 грн
   Корекція сосків (один)від 24000 грн
   Корекція ареол (одна)від 24000 грн
   Видалення гелю з грудей (однієї)від 53000 грн
   Корекція рубціввід 14000 грн
   Корекція тубулярних грудейвід 40000 грн