Специализированный Маммологический Центр

    Запис на візит до центру






    Запис на прийом
    При підозрі на рак грудей

    Підозра на рак молочної залози: як не упустити час?

    Що ви знаєте про таку хворобу, як рак молочної залози?

    • Те, що його успішно діагностують на ранньому етапі розвитку захворювання.
    • Те, що на початковій стадії його реально повністю вилікувати практично у всіх.
    • Те, що деяких його факторів ризику можна уникнути.

    Все це вірно.

    Тільки якщо не “тягнути” час, приходити до мамолога раз на рік, не відкладати УЗД чи мамографію, не втрачати свідомість від страху і паніки, якщо призначена пункція і цитологія.

    • Нормально, що ви боїтесь.
    • Природно, що ви сумніваєтесь.
    • Зрозуміло, що ви не хочете змінювати ритм свого життя.

    Але всі ці почуття, які ви відчуваєте – не привід забути про себе. З цим в різний час стикається багато жінок. Ваше завдання – бути здоровою.

    Ми тут, щоб пояснити лякаюче простими словами. Заспокоїти і позбавити від страху і сумнівів. В складних випадках розібратися в ситуації разом з колегами. Визначитися з точним діагнозом і знайти оптимальне рішення в вашій ситуації.

    Спеціалізований мамологічний центр – це:

    Команда провідних спеціалістів кращих клінік країни

    У нас працюють спеціалісти-цитологи, лікарі УЗД, онкодерматологи, онкохірурги, хіміотерапевти, радіологи. Кожен – визнаний професіонал, що відбувся всвоєму напрямку, досвід – не менше 12 – 15 років. Вони працюють щоденно зі складними випадками, і це заслуговує довіри.

    Все в одній клініці

    У нас всі діагностичні процедури виконуються на місці. Виключення – КТ і ПЕТ КТ, які виконуються в наших партнерських клініках. Ми гарантуємо точність і акуратність при проведенні кожної процедури.

    Чіткий алгоритм дій

    Ніяких “ходінь по колу”, черг на консультації і аналізи, втрати дорогоцінних днів. Ми визначаємося з діагнозом за одне, максимум, два відвідування, зрозуміло пояснюючи суть проблеми.

    Є ознаки, що на 100 % підтверджують рак молочної залози?

    За допомогою огляду, мамографії, УЗД роблять попередні висновки. Остаточний діагноз встановлюють за даними цитологічного матеріалу, взятого під час пункції і гістології новоутворення, отриманого під час трепан-біопсії.

    Цитологія показує:

    • Чи знайдені у взятому матеріалі злоякісні клітини. Тільки в однієї з восьми жінок ущільнення в грудях вимагає рішучих і негайних дій.

    Гістологія показує:

    • Яка це пухлина
    • Наскільки вона злоякісна
    • Чи залежна від гормонів
    • Як швидко здатна поширюватись
    • Чутливість до певних препаратів

    Що провокує рак молочної залози та онкологію?

    Щороку по всьому світу проводяться сотні клінічних досліджень по факторах ризику.

    На сьогодні відомі наступні:

    • Спадковість – ймовірність захворіти вища у тих, у кого хворіла дочка, сестра, бабуся, і носії генів BRCA1 і BRCA2.
    • Вікові – частіше хворіють після 40. Чим старша жінка, тим вищий ризик. В 40 років він складає 0,5 %. У 80 – вже 7 %.
    • Репродуктивні – коли росте рівень естрогену. Початок місячних до 12, клімакс після 55, частіше хворіють ті, хто не народжував і не годував грудьми, ті, хто робив аборти і вживав контрацептиви, ті, хто народив першу дитину після 30.
    • Гормональні – коли порушується гормональний баланс. Ожиріння, діабет 2 типу, гіпотиреоз – привід ретельно слідкувати за собою.
    • Спосіб життя. Паління, вживання алкоголю, хронічний стрес, надлишок тваринного жиру в їжі, недосипання – все це впливає на гормональний фон, імунну систему і підвищує ризик.

    Все дуже індивідуально. Навіть якщо хворіли всі ваші родичі, ви народили в 40 і не годували грудьми, маєте ще декілька факторів ризику, не факт, що ви захворієте. А те, що ви ведете “зразковий” спосіб життя не означає, що ви не зіткнетеся з цим захворюванням. Точної причини, чому воно розвивається, поки не знають. “Чарівної таблетки” теж немає. За статистикою, шанс захворіти нижчий у тих, хто вперше завагітнів до 30, годував грудьми хоча б рік, не мав абортів, підтримував нормальну вагу, уникав стресів, регулярно приходить до мамолога на профогляди.

    Що робити, якщо виявлена онкологія і підтверджено рак молочної залози?

    По-перше, не панікувати. Про ранні стадії ми вже говорили.

    По-друге, обрати лікаря, якому можна довіряти і виконувати його рекомендації.

    По-третє, не покидати лікування. Якщо сумніваєтеся, проконсультуйтесь в інших спеціалістів, отримайте “іншу думку”.

    По-четверте, регулярно приходити на огляди після того, як курс закінчено, щоб не пропустити рецидив.

    Ми займаємося повним циклом допомоги, застосовуємо в практиці кращі світові методики, проводимо всі необхідні обстеження і забезпечуємо персоніфікований підхід у лікуванні кожної пацієнтки. Наше завдання – не просто максимально оперативно вилікувати, а підібрати найбільш ефективні і щадні рішення, враховуючи індивідуальні особливості.

    Як проявляється рецидив раку молочної залози?

    Рецидив – коли на місці видаленої пухлини вона знову з’являється через якийсь час після закінчення лікування. Виникне він чи ні залежить від стадії процесу, гістологічної різновидності, рівня злоякісності, гормонозалежності новоутворення, віку.

    Лікар призначає регулярні огляди і діагностичні процедури, як і під час першої діагностики: УЗД, мамографію, пункцію з цитологією, КТ, ПЕТ КТ та інші в залежності від ситуації.

    Чому виникають рецидиви?

    Через те, що клітини після операції, хіміотерапії, опромінення залишилися в крові та лімфі і поширилися. Доведено, що часто рецидивують утворення, діагностовані на пізніх стадіях, гормонозалежні, і якщо у пацієнтки є супутні захворювання.

    Якщо ви тільки підозрюєте гірше, або діагноз вже поставлений, не робіть помилок. Не потрібно шукати екстрасенсів. Не шукайте народні засоби. Не ходіть до знахарок.

    Не втрачайте час – просто запишіться на прийом і отримайте достовірну інформацію, звернувшись до кваліфікованих спеціалістів.

    Запис на візит до центру