Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом
  • Перший та ЄДИНИЙ в Україні мамограф AMULET Innovality — у Мамологічному центрі!
  • expertiza
   Змінюємо жіночі страхи на посмішку та здоров'я
  • Ми створюємо експертизу. В її основі - кращі спеціалісти і високоточна діагностика.
  • Працюємо виключно за провідними світовими методиками

  Текст

  Высокоточная диагностика и профилактические осмотры

  Високоточна діагностика

  Піклуєтесь про здоров’я грудей? Годуєте грудьми? Або є проблема і терміново необхідне ефективне лікування?

  Збережіть красу і здоров’я! Пройдіть консультацію лікаря-мамолога та інформативне обстеження в експертів, що понад 15 років спеціалізуються на здоров’ї молочних залоз. Наші мамологи скрупульозно обстежать і виявлять порушення роботи органів і систем на ранній стадії, до того, як розвинуться серйозні наслідки. Наявні передові технології допомагають спеціалістам УЗД і рентгенологам фіксувати підозрілі утворення від 0,2 мм.

  Читати повністю
  Пластика и реконструкция груди в Киеве

  Ідеальна природна краса

  У нашому центрі пластичні хірурги є досвідченими мамологами. Через це до питання хірургічної корекції грудей ми підходимо комплексно, вирішуємо будь-які питання, пов’язані з красою і здоров’ям молочних залоз.

  Додати об’єму? Підправити деталі? Виправити вроджені або вікові недосконалості, наслідки невдалих операцій на молочних залозах в минулому? Якою б не була причина звернення до нас, ми впевнені, що дамо вам кращий результат. Для нас пластика грудей – це не просто виконання побажання клієнта. Це комбінація досягнення ідеальних пропорцій, природного зовнішнього вигляду і “маскування” місць хірургічного втручання.

  Читати повністю
  Экспертиза в онкопатологии. Маммология Киев

  Експертиза в онкопатології

  Підозрюєте гірше або є сформована проблема? Без паніки! Рак – виліковний! Наша практика показує – 88 % виявлених нами утворень – доброякісні, в 32 % випадків ми заперечуємо негативний діагноз, поставлений пацієнтам раніше. На ранніх стадіях виліковуємо рак молочних залоз у 98 %, не застосовуючи агресивних методик.
  Перш за все, ми здійснюємо консультацію, експертну діагностику і повне обстеження за 1 – 2 відвідування, згідно з останніми рекомендаціям європейських і американських консенсусів по веденню злоякісних пухлин. Якщо негативний діагноз дійсно підтверджено, збираємо консиліум мінімум з 4 “вузьких” спеціалістів і відпрацьовуємо план ефективного лікування. Отримаєте надійну відповідь і компетентну допомогу максимально оперативно.

  Читати повністю
  Результативная послеоперационная реабилитация. Маммология Киев

  Післяопераційна реабілітація

  У своїй практиці ми завжди спираємося на більш щадні ефективні методи лікування. Однак, досвід показує, що будь-який метод лікування, а особливо хірургічне втручання, негативно впливає на організм людини. Тим більше, якщо лікування стосується онкологічної патології.

  Підходячи до проблем наших клієнтів тільки комплексно, ми пропонуємо результативні індивідуальні програми відновлення. Скористайтеся цією послугою від наших лікарів, отримаєте персональну програму реабілітації. Авторська програма, в залежності від причини звернення в центр, може включати рекомендації по комплексу фізичних вправ, курсу фізпроцедур, коригуванню харчування, підтримки харчовими добавками або лікарськими додатками, сеансів психологічної підтримки. Слідуйте рекомендаціям і допоможіть своєму організму поновитися в прискореному темпі, попередити ймовірність появи ускладнень!

  Читати повністю
  Відгуки наших пацієнтів
  Корисна інформація