Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамографія

  Мамографія – найбільш точний спосіб обстеження здоров’я грудей для жінок віком від 40 років. Така діагностика дозволяє виявити онкологію на ранніх стадіях – в середньому за 15 – 25 місяців до того, як з’являться перші симптоми або можна буде пропальпувати зміни в молочній залозі. Якщо є показання, скринінгову цифрову мамографію треба робити один раз на два роки.

  Що вас стримує, якщо треба робити мамографію молочних залоз

  Я боюсь почути діагноз “онкологія”

  За даними Американської спільноти раку, на ранній стадії 99 % пацієнтів з онкологією молочної залози мають п’ятирічне виживання. На пізніх стадіях раку показники виживання становлять 24 %. Якщо ви робите вибір “краще не знати”, це тільки ускладнює ситуацію, адже хвороба спочатку прогресує безсимптомно. Регулярно проходячи обстеження, ви будете знати, що здорові, або дізнаєтесь про хворобу на ранній стадії і збережете жіноче здоров’я.

  Я не хочу просто так опромінюватися

  Допустима річна доза радіації – до 10 мзв, променеве навантаження під час звичайної мамографії – 0,2 мзв, тобто в 50 разів менше. Мамографія є безпечною до того часу, поки ви проходите її у відповідних закладах, сертифікованих регулюючими органами. В Спеціалізованому мамологічному центрі ми притримуємося встановлених стандартів проведення процедури. За допомогою апарата FUJIFILM AMULET Innovality, який ми використовуємо для мамографії (Київ), обстеження проходить швидко і з низьким променевим навантаженням. Це значить, що наші пацієнтки мають короткий контакт з наднизькою дозою опромінення.

  Ціна мамографії висока, у мене не вистачить грошей

  Якщо ви хочете зекономити гроші на лікуванні, проходьте профілактичні огляди. У 2024 році ціна мамографії на профільному обладнанні – ніщо в порівнянні із втратою здоров’я. Також ми в Спеціалізованому мамологічному центрі не нав’язуємо ніяких додаткових діагностик пацієнтам і робимо тільки ті процедури, які ви хочете пройти.

  Я читала, що мамографія заборонена при імплантах

  Існує безпідставна думка, що імпланти “перекривають” відображення, і проведення якісної діагностики ускладнене. Наш мамограф автоматично визначає ступінь компресії (тиску) молочної залози. Також ми користуємось спеціальними підкладками, що виключає можливість травматизму. Якщо у вас є імпланти, попередьте про це спеціаліста. Досвідчені рентгенологи знають, як обережно стискати груди для покращення видимості, зберігаючи імпланти.

  Я думаю, що це боляче і травматично

  Під час дослідження молочна залоза притискається компресійною платою, щоб відображення вийшло більш чітким. При цьому пацієнтка може відчувати дискомфорт. Якщо з’являється біль, може відбутись пошкодження залозистої тканини. Під час кваліфікованого дослідження у нас такий ризик виключений.

  Фото 1 - Мамографія

  Фото 1. Мамограф FUJIFILM AMULET Innovality.

  Де зробити мамографію грудей в Києві

  Мамографію молочних залоз можна зробити в Спеціалізованому мамологічному центрі. Ми маємо 6 головних переваг.

   

  Лікарі-практики вищої категорії

  Наші лікарі-рентгенологи спеціалізуються на мамографії. За більше 10 років роботи вони описали 12 000+ знімків. Спеціалісти центру точно можуть відрізнити, де патологія, а де норма. І відгуки про лікарів підтверджують їх експертність.

  Профільні спеціалісти

  Ми — єдиний центр в Києві, який спеціалізується на захворюваннях молочної залози. Після процедури вас консультує мамолог. Він ставить діагноз, дає рекомендації і відповідає на питання.

  Обладнання експерт-класу

  Для діагностики застосовуємо FUJIFILM AMULET Innovality (Японія). Апарат виконує цифрову обробку знімків і допомагає виявити і оцінити утворення від 0,2 мм на стадії, коли ніяких симптомів ще немає.

  Знімки з високою якістю

  Якщо ви захочете проконсультуватися в іншого спеціаліста або в зарубіжній клініці, якість знімків дозволяє зробити це. При необхідності ми також даємо диск з записом дослідження в форматі DICOM.

  Діагностика за показаннями

  При необхідності замінюємо або доповнюємо УЗД й іншими дослідженнями. Ми визначаємо доречність кожного дослідження і не робимо мамографію без вагомих на те причин.

  Атмосфера спокою

  Доброзичлива атмосфера центру допомагає побороти страхи. Наших спеціалістів відрізняє чутливість і делікатність: ми розуміємо, що ви хвилюєтесь.

  Запис на обстеження грудної залози

   Перевірте, чи належите ви до групи ризику

   Обстеження у мамолога необхідно проходити кожній повнолітній жінці один раз на рік. Додаткова діагностика в форматі скринінгової мамографії призначається, якщо:

   • вам більше 40 років;
   • у вашому сімейному анамнезі (у мами, сестри, дочки, бабусі або тітки) був рак молочної залози чи яєчників;
   • ви хворіли мастопатією (доброякісні зміни / утворення в грудях);
   • у вас є серйозні хвороби по гінекології, проблеми із щитовидною залозою або печінкою.

   Фото 2 - Мамографія

   Фото 2. Головне в лікуванні захворювання грудей – діагностувати хворобу на ранньому етапі.

   Лікар призначив мамографію грудей. Ваші дії

   Прийдіть в призначений час в діагностичний центр. Розкажіть лікарю, як себе почуваєте і що турбує. Після виконання мамографії одержіть диск з записом результатів обстеження в форматі DICOM. Вислухайте лікаря, задайте йому питання, що цікавлять, якщо залишились незрозумілі моменти.

   Оберіть кращий момент для обстеження. Кращий варіант – з 5 по 12 день циклу, починаючи з першого дня останньої менструації. Тоді структура грудей максимально наближена до норми, залози найменш чутливі до болю.

   Використовуйте мінімум косметики по догляду і парфумів або зовсім відмовтеся від них, коли йдете на обстеження молочних залоз. Залишки тальку з антиперспіранту і деяких парфумних з’єднань вносять погрішності в зображення, через це можуть дати помилкові результати.

   Візьміть з собою попередні мамограми (знімки рентгену грудей), результати УЗД і МРТ, якщо робили їх не в нашому Спеціалізованому мамологічному центрі. Це допоможе лікарю порівняти теперішні і попередні результати і прослідкувати динаміку змін в молочних залозах.

   Зручно одягніться. Процедура проводиться на голе тіло, треба буде роздягатися до поясу. Через це оберіть одяг, який можна легко зняти і відчувати себе комфортно під час діагностики.

   Якщо бажаєте зробити мамографію в Києві, чекаємо в нашому профільному центрі.

   Залишайте заявку на сайті або дзвоніть за номером 044 – 344 – 65 – 28, щоб записатися.

   Скільки коштує мамографія, ви також можете дізнатися у менеджера або подивитись у відповідному розділі сайту.