fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Онкомаркери

  Онкомаркери раку молочної залози

  Сучасні лабораторні дослідження крові на онкомаркери допомагають лікарям мамологам і онкологам проводити широкі скринінгові дослідження, виявляти рак молочних залоз, рак яєчників та інших онкозахворювань на ранніх стадіях. Це, в свою чергу, дає шанс пацієнтам повністю позбутися онкопатології, розпочавши лікування на ранній стадії.

  Тому, в Спеціалізованому мамологічному центрі кожне комплексне профілактичне обстеження обов’язково включає в скринінг дослідження крові на наявність маркерів опухолевих клітин.

  Онкомаркери під час раку молочної залози

  Онкомаркери, ціна яких вказана на нашому сайті, з успіхом застосовує сучасна лабораторна діагностика. В нормі може бути невеликий вміст онкомаркерів у крові. При наявності патології, навіть на ранніх етапах – концентрація зростає в рази, що дає привід онкологам почати глибоке дослідження організму, яке буде відрізнятися від звичайного скринінгу.

  Що показує онкомаркер молочної залози, норма якого складає до 30?

  • Перше, на що вказує – це доброякісність чи недоброякісність новоутворення. Це вирішальний показник, на основі якого будуватиметься подальше лікування.
  • Служить для можливості підтвердження або заперечення наявності опухолевих процесів в організмі.
  • Служить своєрідним контролем захворювання, яке діагностується, після закінчення його лікування. Тобто, з його допомогою можна вчасно визначити і виявити рецидив (якщо такий виникає).

  Онкомаркер молочної залози допомагає також встановити відповідь організму на специфічне лікування раку, що проводиться, відсліджуючи в динаміці концентрацію в крові.

  Як проводиться даний аналіз? Від початку вимагається певна підготовка, що включає в себе ряд вимог, які дає ваш лікар. Як правило, даний аналіз проводиться зранку натщесерце (через 8 годин після останнього вживання їжі). Онкомаркер береться з вени, після чого проба передається в нашу лабораторію, де спеціалісти, застосовуючи інноваційне сучасне обладнання, досліджують його і визначають рівень онкомаркеру. Після цього результати передаються лікарю, який на їх основі може зробити заключення з приводу діагнозу або ж призначити додаткові дослідження для отримання більш детальної інформації.

  Мамологічний центр

  В Спеціалізованому мамологічному центрі ми проводимо дослідження крові на онкомаркери, беремо кров з вени в умовах маніпуляційного кабінету. Обов’язково потрібно повідомити медпрацівнику, чи вживаєте ви гормональні контрацептиви, чи були у вас в анамнезі операції, стан організму по відношенню до місячних циклів, чи були патології жіночої статевої сфери. Концентрація онкомаркерів у крові також залежить від віку досліджуваної. При бажанні, можна здати кров на аналіз і визначити рівень в крові інших видів онкомаркерів.

  Висновки за результатами досліджень у Спеціалізованому мамологічному центрі (Київ) і необхідність додаткових методів дообстеження молочних залоз і всього організму робить тільки лікар-онколог. Щоб записатися на прийом до нашого спеціаліста , ви можете подзвонити нам за номерами телефонів, вказаними на сайті в розділі “Контакти”, а також заповнити спеціальну форму, яку ви можете знайти на кожній сторінці з послугою, що вас цікавить. Пам’ятайте, що для встановлення кінцевого діагнозу, онкомаркер на рак молочної залози є невід’ємною частиною комплексного обстеження, і тільки так мамолог зможе призначити найбільш оптимальне лікування.

  Запис на візит до центру