fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Підтяжка грудей після пологів та лактації

  Підтяжка грудей після пологів та лактації

  Зміни гормонального фону під час вагітності, ваги та лактація відбиваються на стані молочних залоз. Часто жінки після пологів та ГВ зустрічаються з мастоптозом (опущенням грудних залоз), зменшенням грудних залоз, через що відчувають психологічний дискомфорт та проблеми в інтимних стосунках, втрачають впевненість у власній привабливості. Хірургічна підтяжка грудей після пологів дозволяє повернути молочним залозам округлі форми та пружність.

  Якщо вам необхідна пластика грудей після грудного вигодовування, звертайтеся до спеціалізованого мамологічного центру в Києві. У нас працюють висококваліфіковані пластичні хірурги, які ювелірно проводять операції будь-якої складності без ризику ускладнень та побічних ефектів. Якщо потрібна корекція грудей після пологів, ціна операції у нас доступна для більшості жінок. Не відмовляйте собі в задоволенні повернути пружні та красиві груди.

  Показання до операції

  Підтяжка грудей після пологів та годування проводиться за такими показаннями:

  • мастоптоз (опущення молочних залоз);
  • асиметрія грудних залоз;
  • провисання та втрата обсягу залозистої тканини;
  • значне збільшення розміру;
  • розтяжки на грудях;
  • інші естетичні дефекти.

  Хірургічне відновлення грудей після ГВ можливе лише через 6 місяців після завершення грудного вигодовування.

  Протипоказання до підтяжки грудей після пологів

  Мамопластика після пологів не може проводитися при лактації, плануванні вагітності та виношуванні дитини. Крім цього, операція протипоказана за наявності таких проблем зі здоров’ям:

  • злоякісні пухлини;
  • фіброзно-кістозні зміни та новоутворення у молочних залозах невстановленого патогенезу;
  • цукровий діабет;
  • загострення хронічних патологій;
  • системні інфекційні захворювання;
  • ГРВІ;
  • запалення або дерматологічні хвороби в області, що оперується;
  • тяжкі захворювання серця;
  • порушення згортання крові.

  У нашому медичному центрі всі пацієнтки проходять комплексне медичне обстеження, під час якого вдається виявити можливі протипоказання та запобігти ускладненням.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Види пластики грудей після годування

   Мамопластика після годування груддю може виконуватись різними способами залежно від ступеня птозу, наявності асиметрії та інших факторів. У нашому медичному центрі доступні пластичні операції наступних видів:

   1. Периареолярна підтяжка грудей після годування. Застосовується при мастоптозі 1 ступеня (незначне опущення молочних залоз). Суть методики у тому, що розрізи робляться навколо ареоли. Техніка відноситься до малотравматичних втручань, тому реабілітація займає мінімум часу.
   2. Вертикальна підтяжка грудей після пологів. Відмінною особливістю цієї техніки є те, що розріз робиться навколо ареоли та вниз до підгрудної складки. Цей метод дозволяє коригувати сильніші зміни, птоз 2 ступеня, розтяжки. На повне відновлення потрібно більше часу.
   3. Якірна післяпологова підтяжка грудей. Дозволяє прибрати будь-який ступінь птозу, надлишок розтягнутих тканин і створити найкращу форму залози, а жінці — повернути впевненість у своїй привабливості. Також вдається відновити розташування сосково-ареолярного комплексу, властиве молодим пружним тканинам. Розрізи робляться навколо ареоли, вниз до підгрудної складки та вздовж неї.

   Підтяжка грудей після вагітності може поєднуватися зі збільшенням або зменшенням молочних залоз при нестачі або надлишку залозистої тканини. Для збільшення може використовуватись ендопротезування або ліпофілінг.

   Якщо потрібна корекція грудей після ГВ, звертайтеся до нашого спеціалізованого мамологічного центру. Досвідчений пластичний хірург підбере оптимальну техніку операції з урахуванням стану молочних залоз та бажаного результату. Наші лікарі ювелірно виконують корекцію грудей після пологів, а вартість операції є прийнятною. Ціна пластики в кожному випадку розраховується персонально в залежності від використовуваної техніки, необхідності збільшення або зменшення грудей та інших факторів.

   Реабілітація після підтяжки грудей та перші результати

   Щоб підтяжка грудей після годування пройшла без ускладнень, під час реабілітаційного періоду слід дотримуватися нескладних правил:

   1. Перші 2 тижні спіть лише на спині.
   2. Не піднімайте руки догори при вертикальній та якірній мастопексії до 1 місяця.
   3. Не носіть тяжкості, відмовтеся від фізичних навантажень та занять спортом.
   4. Не відвідуйте лазні, сауни, басейн, солярій. Не купайтеся у водоймах до загоєння ран та зняття швів.
   5. Носіть компресійну білизну протягом рекомендованого лікарем часу.
   6. Приймайте препарати, прописані лікарем.

   Докладніше про рекомендації та обмеження розповість лікар після операції. Тривалість реабілітації коливається від 3 до 6 місяців залежно від того, яким способом було виконано підтяжку грудей після пологів.

   Якщо проведено хірургічне відновлення грудей після пологів, перші результати можна оцінити через 1 місяць, коли заживуть шви. Остаточної форми молочні залози набудуть через 4-6 місяців після повного завершення реабілітаційного періоду.

   Поради щодо збереження красивих грудей

   Відновлення грудей після ГВ може не знадобитися, якщо під час вагітності та лактації ви правильно підбиратимете бюстгальтер. Не менш важливо по черзі прикладати дитину до кожної молочної залози, щоб не допустити розтягування та асиметрії. При цьому дотримуйтесь правильної техніки прикладання дитини при ГВ.

   Для зціджування молока краще використовувати молоковідсмоктувач. Щоб запобігти атрофії залозистої тканини, рекомендується робити легкий масаж і контрастний душ. Регулярно виконуйте комплекс вправ, спрямований на зміцнення грудних м’язів.

   Якщо відновлення молочної залози після годування консервативними методами не дало бажаного результату, не поспішайте засмучуватися. Наші досвідчені фахівці готові виконати підтяжку грудей після пологів для усунення будь-яких дефектів. Усі операції проводяться в сучасних операційних блоках із використанням інноваційної апаратури.

   Якщо ви бажаєте зробити підтяжку грудей після пологів, запишіться на консультацію по телефону або через онлайн-форму на сайті. Під час консультації ви зможете уточнити, скільки коштує підтяжка грудей після пологів та інші нюанси.

   Ми повернемо вам гарні та пружні груди!

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Підтяжка грудей (мастопексія)від 55000 грн
   Периареолярна мастопексіявід 55000 грн
   Вертикальна мастопексіявід 75000 грн
   Якірна мастопексіявід 75000 грн
   Підтяжка грудей після пологів та лактаціївід 55000 грн
   Підтяжка грудей без імплантіввід 55000 грн
   Підтяжка грудей з імплантамивід 95000 грн
   Підтяжка та зменшення грудейвід 75000 грн
   Збільшення грудейвід 65000 грн
   Ліпофілінг грудейвід 46000 грн