fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Онкопсихолог

  Ми знаємо, як руйнується звичний устрій життя і в який стрес впадає жінка при підтвердженні діагнозу “рак молочної залози”. Складно навіть уявити, наскільки змінюється побут, цінності, життєві пріоритети.

  Ця хвороба є тяжким соматичним захворюванням, тобто, першопричини тілесні, вони не пов’язані з тілесним здоров’ям. Ми спостерігаємо і знаємо, яка непроста ситуація панує в душі і сім’ї хворої на рак людини. І саме в цей момент, коли все єство людини, його фізична і ментальна оболонка повинні налаштуватися на боротьбу за життя, особливо важливо отримати правильний емоційний “поштовх”, знайти психологічну опору і поставити пацієнту мету подолати хворобу. Психологічна допомога онкохворим – це найважливіший етап в процесі одужання людини.

  Через це заохочення кваліфікованих психологів і ведення пацієнтів з онкопатологіями, обумовлене і необхідне. Ми даємо нашу впевненість у правильності, детальності і педантичності в процесі діагностики і лікування, але нам складно гарантувати одужання, якщо пацієнт абсолютно здався. В такі моменти досвідчений психолог надасть пацієнту і його сім’ї психологічну підтримку, яка стане основою і додатковим “ключем” до успіху в період лікування. Психологічна допомога хворому на рак (Київ) буде впливати на результат лікування не менше, ніж самі медикаменти.

  У зв’язку з тим, що період діагностики в Києві, вибору тактики лікування і самого лікування захворювання проходить певні стадії, змінюється з цими стадіями і психіка жінки. Починаючи від першої шокової інформації про діагноз, після цього – прийняття діагнозу, або складніше – неприйняття. Потім проходження курсу лікування, який супроводжується фізичним і психологічним виснажливим періодом: можливе видалення молочної залози або її частини, можливі токсичні наслідки хіміотерапії, можливі інші побічні ефекти лікування.

  Психологи розрізняють, за різними джерелами, до чотирьох переломних моментів у житті жінки з раком молочної залози. І кожен етап вимагає особливої методики роботи з пацієнткою. Онкопсихологи саме і спеціалізуються на такій індивідуальній допомозі. В цей період спільниками в лікуванні, крім професійної медичної команди, стають близькі і кохані жінці люди, які разом з досвідченим психологом допомагають пройти всі етапи лікування, повіривши в швидше одужання і позитивні наслідки.

  Будемо чесними, в даний момент ми не змогли знайти достойних спеціалістів такого важливого, складного і вузькоспеціалізованого профілю. Оскільки ми вважаємо, що психолог повинен бути не просто кваліфікованим психологом, але й володіти певними природними якостями, життєвим досвідом. Зараз ми інтенсивно шукаємо таких спеціалістів собі в команду, бо розуміємо, що як лікарі-експерти робимо все від нас залежне, щоб дати жінкам одужання і впевненість в завтрашньому дні, але як психологи – ми прагнемо, щоб психологічна допомога хворим на рак була максимально ефективною.

  Записатися на візит до центру

  • cf7form shortcode key error, unable to find form, did you update your form key?