fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Біохімічні дослідження

  Біохімічний аналіз крові

  Деякі скарги можуть привести вас на прийом до лікаря-мамолога або іншого спеціаліста-гінеколога, кардіолога, гастроентеролога, ревматолога, уролога.

  Спеціалісти досліджують причини захворювання, проводять біохімічні аналізи крові, серед яких часто діагностують наявність метаболічного синдрому.

  Метаболічний синдром – найбільш поширене захворювання сучасного світу, яке пов’язане з порушенням обміну речовин, тобто, стану, коли відбувається порушення вуглеводного, жирового та білкового видів обміну. Це, в свою чергу, запускає низку інших порушень у функціонуванні багатьох органів і систем, в першу чергу- ендокринних.

  Де в Києві зробити біохімічне обстеження (аналізи) крові?

  Своєчасна нормалізація обмінних та гормональних показників, які дають біохімічні обстеження, є гарантією того, щоб скарги не стали такими хронічними захворюваннями, як:

  • артеріальна гіпертензія;
  • цукровий діабет;
  • порушення менструального циклу та безпліддя;
  • атеросклероз, інфаркти, інсульти;
  • не виникли різні види мастопатій та певні види раку.

  Про стан вуглеводного обміну (а це показник схильності до цукрового діабету і стан компенсації вже набутого цукрового діабету) можна зробити висновки після проведення аналізу біохімії крові, ціна якого вказана на нашому сайті: глікозильований гемоглобін, індекс НОМА, С-пептид, тест толерантности до глюкози.

  Біохімічний аналіз крові покаже ризики розвитку атеросклерозу, спеціалісти оцінюють:

  • ліпідний профіль (загальний холестерин, тригліцериди, ліпопротеїди високої щільності, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди дуже низької щільності, аполіпротеїн А, аполіпротеїн В).

  Спеціалізований мамологічний центр (Київ)

  Ризики розвитку судинних ускладнень оцінюються за рівнем показників С-реактивного білка, гомоцистеїну, фібриногену.

  Про порушення білкового обміну (пуринів), що призводять до розвитку подагри, можна зробити висновок за рівнем кислоти в сечі, який показують біохімічні дослідження.

  Нормалізація всіх видів обміну неможлива без покращення стану печінки та контролю її стану за допомогою печінкових проб (АЛТ, АСТ, ЩФ, ГГТ, білірубін), що є дуже важливим.

  При комплексному підході до лікування метаболічних порушень завжди потрібно враховувати численні додаткові фактори, які показують біохімічні дослідження:

  • стан функціонування нирок (швидкість клубочкової фільтрації, наявність мікроальбумінурії, кількість креатиніну, сечовини);
  • стан згортання системи крові (коагулограма);
  • фосфоро-кальцієвий обмін, рівень магнію та вітаміну Д.

  Спеціалізований мамологічний центр (Київ) проводить комплексне обстеження пацієнтів з ознаками метаболічних порушень. Це впливає на вибір ефективної в кожному окремо взятому випадку програми дієтичних та лікувальних заходів, що приводять до норми всі вказані показники. Подібні біологічні обстеження крові та комплексний підхід у лікуванні захворювань молочної залози дозволяють нам гарантувати для вас максимальний результат та зниження ймовірності розвитку рецидивів захворювань.

  Запис на візит до центру