fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Корекція сосків

  У більшості випадків деформації сосків не несуть небезпеки для життя та здоров’я, однак вони можуть викликати у жінки серйозний психологічний дискомфорт та незручності. Виправити проблему допоможе корекція сосків. У пластичній хірургії операція вважається нескладною і не пов’язана з ризиками для здоров’я. Пластику соска можна зробити в спеціалізованому мамологічному центрі. У нас встановлено сучасне обладнання, а всі втручання виконують досвідчені пластичні хірурги.

  Показання до проведення операції

  Корекція сосків грудей проводиться за такими показаннями:

  • великий розмір сосків;
  • втягнуті (плоскі) соски;
  • асиметричність набутої чи вродженої етіології;
  • надмірно велика довжина;
  • інші естетичні дефекти, яких жінка бажає позбутися.

  Корекція сосків грудей може проводитись як самостійна операція або в комплексі з підтяжкою та іншими втручаннями.

  Корекція чоловічих сосків виконується за аналогічними показаннями для усунення набутих чи вроджених дефектів. Часто операція проводиться разом із підтяжкою при гінекомастії.

  Якщо потрібна корекція форми сосків, ціна операції в нашому медичному центрі доступна, тому кожен охочий може позбавитися естетичних дефектів і повернути собі впевненість у привабливості.

  Основні види операції

  Корекція форми сосків може проводитись різними способами залежно від наявної проблеми. Наші пластичні хірурги найчастіше проводять такі види операцій:

  1. Секторальна резекція. Техніка використовується при великих сосках. Лікар видаляє частину тканин у вигляді сектора, а потім ушиває операційну рану.
  2. Клиноподібна резекція. Застосовується для зменшення довжини сосків. Їхня верхня частина висікається та ушивається.
  3. Корекція втягнутого соска. Лікар розтинає тканини, які утримує сосок, а потім фіксує його у правильному положенні.

  Підготовка до операції та техніка виконання

  Підготовка до операції завжди починається із консультації пластичного хірурга. Якщо заплановано корекцію плоских сосків, пацієнт обов’язково здає аналізи, проходить УЗД грудних залоз та інші дослідження, консультується з вузькопрофільними фахівцями.

  Не менш важливо перед операцією відмовитися від прийому препаратів, що впливають на згортання крові, куріння та алкоголю. Необхідно дотримуватися збалансованого харчування та всіх рекомендацій лікаря.

  Операція з корекції сосків проводиться під місцевою анестезією з седацією. Загальний наркоз застосовується лише при паралельному проведенні підтяжки грудей чи іншого втручання. Операція з корекції втягнутих сосків триває від 30 до 60 хв.

  Лікар робить розріз тканин залежно від обраної техніки проведення операції. Потім видаляє надлишки тканин або виконує реконструкцію соска, після чого накладає шви та стерильну пов’язку.

  Запис на огляд до мамолога в клініку

   Протипоказання до проведення операції та побічні ефекти

   Пластика на сосках протипоказана при наявності таких проблем зі здоров’ям:

   • порушення згортання крові;
   • цукровий діабет та інші системні захворювання;
   • ГРВІ та інші інфекційні патології;
   • загострення хронічних захворювань;
   • деякі психічні патології;
   • серцеві хвороби та ін.

   Корекція сосків у жінок не проводиться при вагітності та грудному вигодовуванні. У таких випадках операцію варто відкласти на деякий час.

   У нашій клініці перед хірургічним втручанням обов’язково проводиться комплексне медичне обстеження, за результатами якого вдається виявити протипоказання та запобігти ускладненням.

   Після пластики сосків іноді виникають такі побічні дії:

   • поява гематоми;
   • інфікування та розвиток запального процесу;
   • зниження або підвищення чутливості сосків (у більшості випадків згодом повертається до норми).

   Щоб знизити ризик розвитку ускладнень, звертайтеся до досвідчених пластичних хірургів і суворо дотримуйтесь усіх рекомендацій лікаря після операції.

   Реабілітація після пластики сосків та результати

   Якщо пластика сосків у чоловіків та жінок проводилася без підтяжки та інших додаткових маніпуляцій, реабілітація проходить швидко через мінімальне хірургічне втручання. Оцінити перші результати можна через 1-2 тижні, коли зникає набряк тканин.

   У період реабілітації важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, щоб не допустити розвитку ускладнень. Мінімум на 2 тижні під забороною сауна, лазня, басейн, солярій. Приймати гарячу ванну також не можна. Не менш важливо виключити навантаження на грудні м’язи. Необхідно приймати призначені лікарем препарати та дотримуватися інших його рекомендацій.

   Корекція втягнутих сосків у Києві доступна у нашому мамологічному центрі. Послуги надають висококваліфіковані та досвідчені хірурги, які повернуть соскам ідеальну форму. Дізнатися, скільки коштує корекція сосків, можна під час консультації у пластичного хірурга.

   Записуйтесь на первинний прийом до лікаря за телефоном або через форму на сайті.

   Ціни на послуги

   НазваЦіна
   Зменшення грудейвід 75000 грн
   Видалення грудних імплантатів (один)від 40000 грн
   Заміна грудних імплантів (один)від 44000 грн
   Корекція сосків (один)від 24000 грн
   Корекція ареол (одна)від 24000 грн
   Видалення гелю з грудей (однієї)від 53000 грн
   Корекція рубціввід 14000 грн
   Корекція тубулярних грудейвід 40000 грн