fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Про центр

  Єдиний Спеціалізований мамологічний центр у Києві

  У нас ви зможете розв’язати всі питання відносно здоров’я молочних залоз: пройти сучасне обстеження, дізнатися причину стану, отримати оптимальне лікування, пройти реабілітацію і попередити рецидиви, зробити якісну пластику і реконструкцію грудей.

  Компетентні спеціалісти в одній клініці

  Сьогодні не треба шукати потрібного лікаря по всьому місту. У нашому спеціалізованому центрі мамології в Києві працюють лікарі різного профілю: мамологи-терапевти, пластичні хірурги, онкологи, ендокринологи, УЗ-діагности, рентгенологи, цитологи. Всі вони спеціалізуються на діагностиці і лікуванні молочних залоз.

  Сучасні технології для комплексного обстеження і лікування грудей в Києві

  Ми допомагаємо, якщо у вас є привід для хвилювання, або, коли ви просто хочете перевірити молочні залози. Ми компетентні в усіх напрямках мамології і готові відповісти на ваші питання. У нашому центрі в місті Київ виконують всі види УЗД, рентгенологічні і інвазивні методи діагностики, проводять ефективне і щадне індивідуальне лікування на основі сучасних світових протоколів.

   

  Ми можемо допомогти, якщо ви:

  Дбаєте про груди

  Збережіть красу і здоров’я! Пройдіть просте, комфортне і інформативне обстеження – УЗД молочних залоз і отримайте висновок експерта, який більш як 10 років діагностує захворювання грудей. Ми виявляємо утворення від 0,4 мм і фіксуємо порушення на самій ранній стадії, до того, як розвивається серйозна хвороба.

  Годуйте грудьми

  У нашій клініці розв’язуються всі питання, пов’язані зі змінами в грудях під час лактації. Мамологи готові вас проконсультувати, обстежити, виявити причини порушень і призначити сучасне лікування. Ви зможете дати своїй дитині найкраще харчування.

  Шукайте найкраще лікування

  Ми успішно діагностуємо і лікуємо: порушення гормонального балансу, запалення, порушення під час лактації, захворювання шкіри грудей, проблеми після пластики / збільшення грудей, проблеми краси грудей різного характеру, хвороби підпахвових лімфовузлів, паразитарні захворювання грудей, патологію розвитку молочних залоз, злоякісні утворення.

  Підозрюєте гірше

  Без паніки. 80 % утворень – доброякісні, а на ранній стадії рак виліковний у 90 %. Головне – виконувати рекомендації. За 1 – 2 відвідування ми виконуємо повне обстеження: цифрову мамографію, біопсію, цитологічні дослідження і проводимо міждисциплінарний консиліум по вашому випадку, куди залучаються всі потрібні спеціалісти – онкологи-мамологи, променеві терапевти, хіміотерапевти та інші. Отримайте відповіді та дійте.

  Для чого ми працюємо?

  Наша місія – вивести експертну медичну допомогу на рівень турботи про жіноче здоров’я. Ми застосовуємо найсучасніші медичні технології і клінічні протоколи для діагностики і лікування, надаємо спеціалізовану медичну допомогу і сервіс найвищої якості.

  Що для нас важливо?

  Наше завдання – дати розумне рішення в кожному окремо взятому випадку, вдосконалювати лікарську майстерність, а набуті знання і накопичений досвід направляти на користь пацієнтів. Ми знаємо, що питання, пов’язані зі здоров’ям власних грудей, тісно переплітаються у жінки з хвилюванням втратити її красу. Тому прагнемо зняти всі страхи, ставимося до пацієнтів, як до своїх рідних і близьких, оточуємо кожного турботою і увагою.

  Як ми досягаємо задуманого?

  Наша мета – взяти краще з державної і приватної медицини, додати кваліфікацію, технології, сервіс, турботу про пацієнтів, відповідальність за результат. Через це ми вибрали спеціалістів, які люблять свою справу, чий рівень дозволяє працювати з найскладнішими випадками.

  У нашому центрі проводять навчання для лікарів столиці і всієї України в цілому, розробляють протоколи і рекомендації, задають стандарти діагностики і лікування. Ми застосовуємо технології, які довели свою ефективність, прагнемо підтримувати той рівень сервісу, яким би користувалися самі.

  3 причини звернутися в Спеціалізований мамологічний центр

  Причина №1. Наша команда – світлі голови, золоті руки

  Ми запрошуємо на роботу тільки тих, до кого звернулися б самі. Тих, хто прийшов за покликом совісті, а не на «хлібне місце». Тих, хто працює заради одужання пацієнта, готовий рости і розвиватися як професіонал, несе відповідальність за все, що робить і говорить. Лікарі нашого центру досконально розберуться у вашій ситуації і разом з колегами підберуть оптимальний варіант рішення.

  Причина №2. Ваша посмішка замість страху

  Розуміємо, що кожен візит до лікаря – стрес. Думки «а раптом щось знайдуть» змушують відтягувати зустріч «до останнього» і нехтувати профілактикою. Ми створили доброзичливу, спокійну, послаблювальну атмосферу, розвіюємо страхи, вселяємо впевненість, боремося за ваше здоров’я і долаємо всі труднощі разом з вами.

  Причина №3. Реальна допомога, а не медичний бізнес

  Розуміємо, що здоров’я вимагає фінансових вкладень. Тому ми робимо якісну діагностику та лікування більш доступними, що не призначаємо непотрібних дорогих обстежень, не «розкручуємо» пацієнтів на додаткові послуги.