Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  ben-ivan

  Бень Іван Анатолійович

  Лікар-рентгенолог

  • Досвід

   З 2008 року працював на посаді лікаря-рентгенолога у відділенні променевої діагностики “Київського міського консультативно-діагностичного центру”; набув унікальний досвід роботи і підвищив свій професіоналізм. З 2015 працював старшим лікарем відділення Променевої діагностики, з 2017 є завідуючим відділенням Рентгенівської діагностики.
  • Навички

   В тонкощах володіє методами дослідження променевої діагностики: рентгенологічними, рентгеноскопічними і додатковими методами діагностики у відповідності з європейськими стандартами. Цікавиться новаторськими методами діагностики і вивчає нові методики досліджень; постійно займається розвитком у професійній сфері; активно відвідує конференції та семінари за спеціальністю, проходив навчання на вузькоспеціалізованих і атестаційних циклах.
  • Освіта

   У 2012, 2015 брав участь в навчально-освітній програмі “Школа сучасної мамографії”. За час роботи зарекомендував себе кваліфікованим спеціалістом. Постійно підвищує свій професійний рівень, постійно бере участь у впровадженні в роботу нових методів обстеження і лікування. Бере участь в науково-практичних конференціях і семінарах, активно знайомиться з науковими досягненнями і науковими працями в області рентгенології і мамографії.
  • Наукова діяльність

   2006 - закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. 2006 - 2008 - проходив інтернатуру на базі кафедри радіології НМУ ім. О.О.Богомольця. Після проходження інтернатури було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Радіологія”. 2009, 2017 - пройшов ТУ “Променева діагностика захворювання молочної залози” в НМАПО ім. П.Л.Шупика. 2010 - пройшов спеціалізацію по рентгенології на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика. 2012 - пройшов ТУ “Діагностика і лікування захворювань органів травлення” в НМАПО ім. П.Л.Шупика. 2016 - пройшов ТУ “Дотримання правил радіаційної безпеки при застосуванні ІІІ в медичних закладах” в НМАПО ім. П.Л.Шупика. 2018 - проходив атестацію атестаційною комісією при Департаменті охорони здоров'я. Була присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю “Рентгенологія”.

  Відгуки

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   1 reviews

  Дуже дякую лікарю за високий професіоналізм,за чуйність.