Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  11 питань про збільшення грудей

  11 питань про збільшення грудей
  20 Червня 2021

  11 питань про збільшення грудей

  1. Імплант чи імплантат?

  Для початку потрібно розібратися з термінологією. Як правильно говорити – “імплант” чи “імплантат”? Слово “імплант” до нас прийшло від англійського “іmplant”, що в перекладі означає “пересаджувати, вживляти”. “Імплантат” – це те, що вживляють. Тобто, “імплант” є процесом установки “імплантата”.

  2. Що таке силікон?

  Cилікон одержують із кремнію – напівметалічного або металоподібного елементу, який в природі сполучається з киснем, утворюючи діоксид кремнію, або кремнезем. Пісок на пляжі, кварц – все це кремнезем. Двоокис кремнію – найбільш поширена речовина на Землі. Під час нагрівання кремнезему з вуглецем при високій температурі може утворитися силікон. За подальшої обробки силікон може перейти в довголанцюгову сполуку, або полімер, який називають силоксановим. Він може являти собою рідину, гель або резиноподібну речовину. Різні кремнійвмісні сполуки застосовуються в складі лубрикантів і масел, а також силіконової резини. Кремнійорганічні сполуки містяться в багатьох предметах повсякденного застосування, таких як лаки, крем для засмаги і креми для рук, антиперспіранти, мило і жувальна гумка.

  Питання про імпланти та збільшення грудей

  3. Чи безпечні силіконові імплантати?

  У спеціальних дослідженнях було доведено, що в коров’ячому молоці і дитячих сумішах, що маються у продажу, вміст двоокису кремнію значно вищий, ніж в грудному молоці жінки, яка має імплантати.

  Інститут медицини дійшов висновку:

  “Не доведено те, що силіконові імплантати відповідають за розвиток будь-яких серйозних захворювань організму. Жінки постійно контактують з двоокисом кремнію у своєму повсякденному житті”.

  4. Яка середня тривалість життя імплантата?

  Ми працюємо з високоякісними імплантатами, для виробництва яких застосовується гель високої в’язкості, виключно медичний силікон. Виробник дає пожиттєву гарантію. Але існує декілька різних причин, чому жінці може знадобитися операція по заміні імплантата. У деяких випадках це робиться за бажанням самої жінки, а в інших є наслідком ускладнення, наприклад, дистопії, або зміщення імплантата. Термін придатності імплантата індивідуальний у кожної жінки. Деяким жінкам заміна імплантата необхідна вже через кілька років, тоді як інші можуть жити з ними до 10 – 20 років.

  5. Чи можлива алергія на силікон?

  Алергія може виникнути у кожної людини практично на будь-яку речовину, присутню на Землі. Однак алергія на силікон зустрічається вкрай рідко. У нашому повсякденному житті ми постійно стикаємося з двоокисом кремнію. Він міститься у багатьох предметах повсякденного застосування, таких як лаки, крем для засмаги і крем для рук, антиперспіранти, мило і жувальна гумка.

  6. Яка вага грудного імплантата?

  Вага імплантата залежить від його розміру і об’єму наповнення. Імплантат об’ємом 200 мл, заповнений гелем (близько 250 мл), буде мати вагу 250 г.

  7. Чи викликають грудні імплантати утворення розтяжок?

  Установка імплантатів може викликати утворення слідів від розтягнення тканини (“розтяжок”), однак, це відбувається вкрай рідко. Якщо турбує ця проблема, досить обрати імплантат меншого розміру для того, щоб уникнути надмірного розтягнення шкіри, або імплантат з регульованим об’ємом, який повільніше розтягує шкіру, поступово збільшуючи об’єм. Розтяжки на шкірі молочних залоз більшою мірою залежать від індивідуальних її особливостей, вмісту в ній еластину і колагену.

  8. Коли можна літати і / або займатися підводним плаванням?

  Багато жінок з імплантами займаються підводним плаванням і літають на літаках. При зміні тиску може спостерігатися деяке розтягнення і скорочення оболонки імплантату. Це може призводити до утворення деякої кількості бульбашок повітря всередині імплантату. Ці явища можна усунути самостійно протягом 24 – 48 годин.

  Збільшення грудей імплантами

  9. Коли можна знову одягати бюстгальтер?

  Багато лікарів просять, щоб після імплантації жінки не носили бюстгальтер з твердими вставками (кісточками) упродовж 3-х місяців. Протягом цього періоду навколо імплантата буде формуватися рубцева тканина. Через це додатковий тиск “кісточок” може викликати утворення слідів у рубцевій тканині, які залишаються постійними. Після закінчення періоду первинного заживлення, бюстгальтер з твердимивставками теж не потрібно носити постійно, щоб не створити додатковий тиск на тканину молочної залози. А ось носіння підтримуючої білизни показано під час занять активним видом спорту, це попередить або стримає опущення молочних залоз в майбутньому.

  10. Чи збережуть груди природну рухомість?

  Це залежить від багатьох факторів: типу імплантата, методу розрізу, від здатності організму переносити присутність імплантата, від особливостей формування капсули навколо імплантата. У багатьох жінок грудні імплантати зберігають м’якість і хорошу рухомість. Тоді як у інших груди можуть стати більш щільними, а імплантат буде швидше зафіксований в певному положенні. На це впливають природні властивості тканин молочної залози.

  11. Який вплив дає паління на процес заживлення після операції?

  Паління призводить до того, що кровоносні судини стискаються, що веде до погіршення кровозабезпечення і перенесення кров’ю кисню в зоні хірургічного втручання. Для швидкого заживлення тканини потребують кровозабезпечення. При зниженому кровозабезпеченні тканини заживають повільніше. Лікарі рекомендують пацієнтам різні терміни утримання від паління перед операцією і після неї. Ми схильні до думки, що ці терміни складають від одного-двох до п’яти тижнів (до і після операції). Пацієнт повинен запитати лікаря, як довго, на його думку, потрібно утримуватися від паління перед проведенням операції і після неї.

  Запис на візит до центру

   •  

   Отримати більше інформації про імплантати та збільшення грудей ви можете у Спеціалізованому мамологічному центрі у Києві. Записатися на консультацію до пластичного хірурга можна за телефоном, за допомогою повідомлення у чаті або заявки на сайті.