fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  11 питань про збільшення грудей

  11 питань про збільшення грудей
  20 Червня 2021

  11 питань про збільшення грудей

  1. Імплант чи імплантат?

  Для початку потрібно розібратися з термінологією. Як правильно говорити – “Імплант” чи “Імплантат”? Слово “Імплант” до нас прийшло з англійського “Implant”, що в перекладі означає “пересаджувати, вживляти”. “Імплантат” – це те, що вживляють. Тобто, “Імплант” є процесом установки “Імплантату”.

  2. Що таке силікон?

  Cилікон одержують із кремнію – напівметалічного або металоподібного елементу, який в природі сполучається з киснем, утворюючи діоксид кремнію або кремнезем. Пісок на пляжі, кристали та кварц – все це кремнезем. Двоокис кремнію – найбільш поширена речовина на землі. Під час нагрівання кремнезему з вуглецем при високій температурі може утворитися силікон. За подальшої обробки силікон може перейти в довголанкові сполуки, або полімер, який називають силоксановим. Він може являти собою рідину, гель або резиноподібну речовину. Різні кремнії, що містять сполуки, застосовуються в складі лубрикантів і масел, а також силіконової резини. Кремнійорганічні сполуки містяться в багатьох предметах повсякденного застосування, таких як лаки, крем для засмаги і креми для рук, антиперспіранти, мило і жувальна гумка.

  3. Чи безпечні силіконові імплантати?

  У спеціальних дослідженнях було доведено, що в коров’ячому молоці і дитячих сумішах, що маються у продажу, вміст двоокису кремнію значно вищий, ніж в грудному молоці жінки, яка має імплантати.

  Інститут медицини прийшов до наступного висновку:

  “Не доведено те, що силіконові імплантати відповідають за розвиток будь-яких серйозних захворювань організму. Жінки постійно контактують з двоокисом кремнію у своєму повсякденному житті”.

  4. Яка середня тривалість життя імплантату?

  Ми працюємо з високоякісними імплантатами, для виробництва яких застосовується гель високої в’язкості, виключно медичний силікон. Виробник дає пожиттєву гарантію. Але існує декілька різних причин, чому жінці може знадобитися операція по заміні імплантату. У деяких випадках це робиться за бажанням самої жінки, а в інших є наслідком ускладнення, наприклад, дистопія або зміщення імплантату. Термін придатності імплантату індивідуальний у кожної жінки. Деяким жінкам заміна імплантату необхідна вже через кілька років, тоді як інші можуть жити з ними до 10 – 20 років.

  5. Чи можлива алергія на силікон?

  Алергія може виникнути у кожної людини практично на будь-яку речовину, присутню на землі. Однак, алергія на силікон зустрічається вкрай рідко. У нашому повсякденному житті ми постійно стикаємося з двоокисом кремнію. Він міститься у багатьох предметах повсякденного застосування, таких як лаки, крем для засмаги і крем для рук, антиперспіранти, мило і жувальна гумка.

  6. Яка вага грудного імплантата?

  Вага імплантату залежить від його розміру, і об’єму наповнення. Імплантат об’ємом 200 мл, заповнений гелем (близько 250 мл) буде мати вагу 250 гм.

  7. Чи викликають грудні імплантати утворення розтяжок?

  Установка імплантатів може викликати утворення слідів від розтягнення тканини (“розтяжок”), однак, це відбувається вкрай рідко. Якщо турбує ця проблема, досить обрати імплантат меншим розміром для того, щоб уникнути надмірного розтягнення шкіри або імплантат з регульованим об’ємом, який повільніше розтягує шкіру, поступово збільшуючи об’єм. Розтяжки на шкірі молочних залоз більшою мірою залежать від індивідуальних її особливостей, вмісту в ній еластину і колагену.

  8. Коли можна літати і /або займатися підводним плаванням?

  Багато жінок з імплантами займаються підводним плаванням і літають на літаках. При зміні тиску може спостерігатися деяке розтягнення і скорочення оболонки імплантату. Це може призводити до утворення деякої кількості бульбашок повітря всередині імплантату. Ці явища можна усунути самостійно протягом 24 – 48 годин.

  9. Коли можна знову одягати бюстгальтер?

  Багато лікарів просять, щоб після імплантації жінки не носили бюстгальтер з проволковими вставками (кісточками) протягом 3-х місяців. Протягом цього періоду навколо імплантату буде формуватися рубцева тканина. Через це додатковий тиск “кісточок” може викликати утворення слідів у рубцевій тканині, які залишаються постійними. Після закінчення періоду первинного заживлення, бюстгальтер з проволковими вставками теж не потрібно носити постійно, щоб не створити додатковий тиск на тканину молочної залози. А ось носіння підтримуючої білизни показано під час занять активним видом спорту, це попередить або стримає опущення молочних залоз в майбутньому.

  10. Чи збережуть груди природну рухомість?

  Це залежить від багатьох факторів, як от: типу імплантату, методу розрізу, від здатності організму переносити присутність імплантату, від особливостей формування капсули навколо імплантату. У багатьох жінок грудні імплантати зберігають м’якість і хорошу рухомість. Тоді як у інших груди можуть стати більш щільними, а імплантат буде швидше зафіксований в певному положенні. На це впливають природні властивості тканин молочної залози.

  11. Який вплив дає паління на процес заживлення після операції?

  Паління призводить до того, що кровоносні судини стискаються, що веде до погіршення кровозабезпечення і перенесення кров’ю кисню в зони хірургічного втручання. Для швидкого заживлення тканини потребують кровозабезпечення. При зниженому кровозабезпеченні тканини заживають повільніше. Лікарі рекомендують пацієнтам різні терміни утримання від паління перед операцією і після неї. Ми схильні до думки, що ці терміни складають від одного-двох до п’яти тижнів (до і після операції). Пацієнт повинен запитати лікаря, як довго, на його думку, потрібно утримуватися від паління перед проведенням операції і після неї.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги