Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  antonova

  Антонова Ганна Дмитрівна

  Лікар-мамолог

  • Досвід

   Антонова Ганна Дмитрівна - лікар-мамолог нашого центру, загальний стаж роботи 36 років, високоорганізований спеціаліст в області грудної залози у жінок і чоловіків. Девіз - постійне вдосконалення спеціальності для надання пацієнту консультації і необхідної допомоги, спираючись на останні наукові дані в області захворювань молочної залози. Володіння діагностичними методами дослідження грудей дозволяє брати участь в комплексному обстеженні жінок. Тема здоров'я молочної залози дуже гостро стоїть в Україні, і ми раді, що Ганна Дмитрівна з радістю ділиться зі своїми колегами знаннями і 15-річним досвідом роботи в Європейській клініці, 6 років з яких були присвячені тільки проблемам молочної залози. Об'ємний професіональний досвід і кропітливий підхід до пошуку відповіді пацієнту
  • Навички

  • Освіта

   Наукова робота “Рак молочної залози у чоловіків”, з опублікуванням статті в науковому журналі “Hellenic Surgical Oncology” 2011.2 (2): 144 - 151. Доктор вдосконалив знання в науково-практичних конференціях по хірургії і мамології (м. Афіни). Відвідувала щомісячні семінари по темах загальної хірургії і захворювань молочних залоз, що сприяло активному втіленню в життя бажання допомагати людям.
  • Наукова діяльність

   Московський медичний інститут ім. М.І.Пирогова, факультет лікувальної справи. Кримський медичний інститут ім. С.І.Георгієвського - інтернатура за спеціальністю хірургія. Харківський інститут удосконалення лікарів: невідкладна хірургія органів грудної і брюшної порожнин. Hellenic surgical society - щомісячні семінари по темам загальної хірургії - Греція, Афіни. Greek school of mastology - екс спеціалізація по мамології - Греція, Афіни. International breast ultrasound school - “Ультразвукові методи діагностики захворювань молочної залози” - Греція, Афіни. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Стажування по хірургії. Спеціалізація по УЗД.

  Відгуки

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   107 reviews

  Ганна Дмитрівна дуже розумний, професійний лікар. Зверталась вперше з приводу болі в молочній залозі. Все пояснила те, що не пояснювали інші лікарі та заспокоїла.
  Ганна Дмитрівна приємна людина. Спілкування з нею пройшло легко, спокійно.
  Щира рекомендую.
  В центрі персонал привітний та ввічливий.

  Ганна Дмитрівна порядна, вихована людина. Приємно мати справу з таким лікарем. Пофесійна, відповідальна, не байдужа!
  Турбувала біль в молочній залозі. Лікар провела детальний огляд, пояснила та відповіла на турбуючі питання, які післи прийому зникли)
  В клініці дуже привітний персонал.
  Щира рекомендація даного центру та лікаря.

   by Валерія on Мамологічний Центр
  Дуже детально все пояснює

  Була на плановому осмотрі. Дуже детально розповіла для чого робити мамографію. Відповіла на всі питання.

  -

  Была на консультации у Анны Дмитриевны по поводу боли в груди. Доктор внимательно осмотрела меня, подробно и максимально доступно объяснила ситуацию, ответила на все волновавшие меня вопросы. Я осталась очень довольна приемом.

  Ганна Дмитрівна мене консультує більше пяти років. Дуже ввічлива, професіонал. Консультацію надає зрозумілу. Якщо вам важливо ваше здоровя, то це саме той лікар

  Page 1 of 22:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »