Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Реабілітація після підтяжки грудей

  Реабілітація після підтяжки грудей
  30 Травня 2024

  Реабілітація після підтяжки грудей

  Якщо жінка бажає покращити форму своїх грудей за допомогою мастопексії, їй варто розуміти, що результат буде залежати не тільки від майстерності пластичного хірурга, а й від її подальших дій. Дотримання рекомендацій лікаря під час періоду реабілітації дає змогу досягти бажаної мети, відчути себе привабливою та більш впевненою у собі. А нехтування порадами спеціалістів може звести нанівець результати цілком успішного проведення мастопексії. Що потрібно робити і чого робити не можна у період відновлення після підтяжки грудей – дізнайтеся від пластичних хірургів Спеціалізованого мамологічного центру.

  Кілька слів про мастопексію

  Медичних показань для проведення підтяжки грудей не існує: єдине призначення цієї операції – повернення краси й привабливості жіночих форм. Якщо жінка перенесла вагітність та грудне вигодовування, значні коливання ваги і відчуває дискомфорт через птоз грудей або має незадовільні форми молочних залоз від природи, мастопексія виявляється ефективним вирішенням естетичної проблеми. Адже ніякі креми, маски, компреси, пігулки чи фізичні тренування не здатні суттєво покращити ситуацію, а деякі народні методи ще й завдають шкоди здоров’ю.

  Слід пам’ятати про те, що мастопексія – це хірургічне втручання, яке потребує серйозного ставлення на всіх етапах – підготовки, проведення та реабілітації, але результат вартий того. Лікарі Спеціалізованого мамологічного центру готові надати вичерпні консультації щодо підтяжки грудей, ви можете записатися на консультацію та дізнатися відповіді на всі хвилюючі питання. Наші спеціалісти підбирають найефективніші методи проведення мастопексії, з урахуванням анатомічних особливостей кожної пацієнтки та її побажань.

  Операція вже позаду. Що далі?

  Пластичний хірург зробив все необхідне, щоб ви позбулися естетичного дефекту і отримували задоволення від свого зовнішнього вигляду. Тепер вам потрібно запастися терпінням та дотримуватися деяких нескладних рекомендацій, які допоможуть швидше отримати помітний результат і зберегти його якомога довше. Перші 2-3 дні після підтяжки грудей необхідно залишатися у стаціонарі під наглядом лікарів. У ранньому післяопераційному періоді виникатимуть болісні відчуття, які усуваються за допомогою знеболювальних препаратів, а також розвивається набряк, можуть з’являтися гематоми. Проводиться антибактеріальна терапія, необхідна для попередження розвитку інфекцій. Після повернення додому не забувайте про найважливіші поради лікаря щодо реабілітації.

  1. Використовуйте компресійну білизну

  Починаючи з дня проведення підтяжки грудей, протягом одного місяця вам потрібно буде носити спеціальну компресійну білизну, яка фіксує молочні залози у певному положенні. Знімати її можна лише під час проведення гігієнічних процедур. Це захищає від розтягнення тканин, розходження швів, мінімізує набряки.

  2. Спати можна тільки на спині

  Сон на боці або на животі може призвести до деформації грудей, розходження швів. Лікарі радять починати спати на боці не менш ніж через 2-3 тижні після підтяжки грудей, а на животі – тільки через 1-2 місяці. Ці терміни вказуються для тих випадків, якщо у пацієнтки не виникли ускладнення.

  3. Забезпечуйте правильний догляд за швами

  Шви знімаються на 7-10 день після операції. Вдома їх потрібно обробляти антисептиками, які порадить лікар. Не використовуйте на власний розсуд народні засоби та медичні препарати, які не призначали вам. Уникайте сильного механічного впливу на місце проведення операції, носіть зручний одяг, не користуйтеся цупкими рушниками, не засмагайте під сонцем топлес. Лікар також порекомендує засіб для обробки швів, який забезпечує профілактику утворення рубців.

  Реабілітація після мастопексії, рекомендації лікарів СМЦ у Києві

  4. Утримайтеся від інтимного життя протягом перших 10 днів

  Для успішного проходження реабілітації потрібно дуже обережно ставитися до грудей та уникати інтенсивного фізичного впливу на них. Під час статевого акту є велика ймовірність випадкового пошкодження прооперованих молочних залоз. У перший час після відновлення інтимного життя спеціалісти радять обирати пози, при яких відсутнє навантаження на плечовий пояс жінки.

  5. Протягом одного місяця не займайтеся спортом і не піддавайтеся іншим фізичним навантаженням

  У період реабілітації слід припинити тренування, не можна носити важкі предмети. Упродовж тижня не піднімайте руки догори. Після завершення дії обмеження збільшуйте фізичні навантаження поступово, починаючи з тих вправ, які не пов’язані з тренуванням м’язів плечового поясу.

  6. Не купайтеся у відкритих водоймах, не приймайте ванну та не відвідуйте сауни чи бані

  Для виконання гігієнічних процедур у цей час підійде душ. Купання у ванні, а тим паче – водоймах, може призвести до потрапляння інфекції у шви, які ще не встигли загоїтися. Висока температура також негативно впливає на процес відновлення тканин після підтяжки грудей.

  7. Контролюйте харчування та вагу тіла

  Як і до мастопексії, після операції різкі коливання ваги тіла здатні зіпсувати форму грудей. Тому варто дотримуватися правил здорового харчування, які допоможуть уникнути таких ситуацій. Крім того, піклуйтеся про стабільність гормонального фону, вчасно лікуйте ендокринні захворювання, адже дисбаланс гормонів тягне за собою накопичення надмірної ваги або її надмірне зменшення.

  Відновлення після підтяжки грудей, мастопексії

  8. Очікуйте на остаточний результат операції

  Ви помітите його приблизно через 3-6 місяців після проведення мастопексії. Якщо рекомендації лікаря щодо реабілітації були дотримані у повному обсязі, у цей час остаточно визначиться підтягнута, симетрична та гармонійна форма грудей.

  Запис на візит до центру

   •  

    

   Наші професіонали подбають про вашу красу!

   Пластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру раді допомогти вам повернути красу грудей, втрачену через вікові зміни, захворювання чи вагітність. Не втрачайте шанс знов відчути радість від захоплених поглядів оточуючих. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися, який метод найкраще підходить вам. Ви зможете пройти у нас передопераційне обстеження, дізнатися про всі деталі запланованого хірургічного втручання та реабілітації після нього. Після проведення мастопексії наші спеціалісти нададуть рекомендації, враховуючи ваші особливості. Запис на прийом до лікаря проводиться за телефоном та за допомогою заявки на нашому сайті.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги