Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мастопексія – фото до та після підтяжки грудей

  Мастопексія – фото до та після підтяжки грудей
  31 Травня 2024

  Мастопексія – фото до та після підтяжки грудей

  Якщо жінка бажає покращити форми свого тіла, їй цікаво знати заздалегідь, який результат операції вона може отримати. Перегляд фото до та після мастопексії (підтяжки грудей) допомагає визначитися з тим, який вид корекції варто обрати, а також оцінити професіоналізм та майстерність різних спеціалістів. На цій сторінці ви можете ознайомитися з прикладами робіт пластичних хірургів Спеціалізованого мамологічного центру, а також дізнатися основну інформацію про мастопексію.

  У яких випадках проводиться мастопексія?

  Мастопексія – це метод корекції форми грудей, при якому усуваються ознаки мастоптозу, тобто виконується підтяжка. При цьому зайві тканини видаляються, коригується положення ареол, сосків. Таке хірургічне втручання не має медичних показань, тобто, на стан здоров’я молочних залоз воно не впливає. Мастопексія допомагає поліпшити форми грудей, повернути їм підтягнутий вигляд, дозволяє жінці виглядати більш молодо та привабливо.

  Найпоширеніша причина, через яку доводиться робити підтяжку – це мастоптоз внаслідок розтягнення шкіри грудей після вагітності та лактації. Хоча існує ще низка факторів, які роблять форму бюсту незадовільною:

  1. Збільшення віку;
  2. Різке схуднення та часті коливання ваги тіла;
  3. Гормональні розлади;
  4. Погіршення стану шкіри через неправильний догляд, незбалансоване харчування, порушення обміну речовин, зловживання алкоголем чи тютюнопаління;
  5. Використання неправильно підібраного бюстгальтеру;
  6. Наявність грудей великого розміру (через більшу вагу молочних залоз шкіра розтягується швидше);
  7. Вроджені аномалії розвитку грудей;
  8. Наслідки операцій на грудях;
  9. Необхідність корекції грудей після видалення імплантів.

  Ця операція може виконуватися лише на одній молочній залозі (наприклад, після хірургічного лікування або для усунення асиметрії чи іншої вади розвитку грудей), але найчастіше проводиться одночасно з обох сторін.

  Нагадуємо, що мастопексія проводиться без встановлення імплантів і вона не дозволяє збільшити розмір грудей. Навпаки, під час підтяжки може виконуватися редукція – зменшення грудей, що актуально для жінок із занадто великим бюстом, макромастією. Якщо ви бажаєте збільшити груди, вам підійде аугментаційна мамопластика (встановлення імплантів) або ліпофілінг (збільшення розміру за рахунок введення жирової тканини, взятої з іншої ділянки тіла).

  Від чого залежить результат підтяжки грудей?

  Результати мастопексії, як і тривалість збереження ефекту, залежать від багатьох факторів:

  • Рівень професіоналізму оперуючого пластичного хірурга, його досвід;
  • Вибір виду мастопексії (периареолярна, вертикальна, якірна) та його відповідність індивідуальним анатомічним особливостям грудей, побажанням пацієнтки;
  • Якість виконання хірургічного втручання, накладання швів;
  • Стан шкіри, її еластичність;
  • Дотримання рекомендацій лікаря пацієнткою під час реабілітації після мастопексії;
  • Вагітність чи коливання ваги у майбутньому, які провокують повторне опущення грудей.

  Таким чином, результати підтяжки грудей залежать від спільних зусиль пластичного хірурга та пацієнтки, а також фізіологічних особливостей її організму. Для того, щоб бути задоволеною результатом після мастопексії, варто довіряти проведення операції тим лікарям, які надають вичерпні консультації, правильні рекомендації та забезпечують якісний супровід на всіх етапах, зокрема – під час підготовки до підтяжки грудей та реабілітації після хірургічного втручання.

  Фото до та після мастопексії у СМЦ

  Пропонуємо переглянути фото результатів підтяжки грудей – операцій, виконаних пластичними хірургами Спеціалізованого мамологічного центру.

  Мастопексія, фото до та після 1. Підтяжка грудей у Києві

  Мастопексія, фото до та після 2. Підтяжка грудей у Києві

  Мастопексія, фото до та після 3. Підтяжка грудей у Києві

  Мастопексія, фото до та після 4. Підтяжка грудей у Києві

  Запрошуємо на консультацію пластичного хірурга

  Якщо після перегляду фото результатів мастопексії до та після операції у вас виникли питання щодо корекції грудей, пропонуємо записатися на консультацію до пластичного хірурга. Вибір оптимальної методики підтяжки можливий тільки після огляду та обговорення ваших особистих побажань. Остаточну вартість мастопексії лікар також може оголосити лише після проведеної консультації.

  Запис на візит до центру

   •  

    

   Мастопексія у Спеціалізованому мамологічному центрі у Києві – це можливість позбутися недоліків фігури:

   1. Під контролем фахівців, на рахунку яких – десятки пластичних операцій з використанням різноманітних методик;
   2. Без стресу;
   3. З можливістю отримати правдиві, розгорнуті відповіді на будь-які питання щодо операції, підготовки та процесу відновлення;
   4. З розумним співвідношенням ціни на мастопексію та якості наданих медичних послуг.

   Ви можете записатися на консультацію до пластичного хірурга СМЦ у будь-який зручний для вас спосіб: зателефонувати, замовити зворотній дзвінок або скористатися сервісом запису онлайн. Наші спеціалісти обов’язково знайдуть та запропонують вам найкраще рішення вашої проблеми.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги