Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом
  Реконструкція і пластика грудей

  Реконструкція і пластика грудей

  Пластична операція грудей: сучасна хірургія

  Причин для того, чому вам може знадобитися пластика молочної залози, може бути велика кількість, починаючи від бажання носити глибоке декольте і закінчуючи необхідністю її поновлення після народження, хвороб і операцій. Незважаючи на причини, пластика молочних залоз може розглядатися з різної сторони питання, через це ми з вами поговоримо про його практичну частину.

  Реконструкція молочної залози після мастектомії: ціна корекції грудей у Києві

  Якщо вас не влаштовує форма ваших грудей або цікавить питання про її відновлення після лікування раку, вам, напевно, знадобиться пластика грудей, ціна на яку у нас приємна і демократична.

  П’ять питань про пластику грудей і корекцію молочних залоз.

  № 1. Які застосовуються імпланти?

  У нас кожній пацієнтці пропонують найбільш безпечний і естетичний варіант, виходячи з індивідуальних особливостей. Краплевидні і анатомічні імпланти Allergan, Mentor або Polytech – наш вибір. Вони перевірені часом – вже більше 20 років застосовуються в естетичній хірургії і встановлені мільйонам жінок по всьому світу.

  Чому віддали перевагу їм ми:

  • Мінімальний відсоток ризику – ймовірність ускладнень дуже низька серед імплантів.
  • Підтверджена безпечність – з 1992 року проведені сотні досліджень..
  • Особлива надійність – навіть при пошкодженні оболонки силікон не витікає.
  • “Пам’ять форми” – повертається в початковий стан після будь-якого впливу.
  • Повна природність – груди як справжні завдяки особливій в’язкості гелю.
  • Швидке приживлення – через особливу структуру поверхні імплантату він швидко інтегрується в навколишній тканині, а поверхня запалення – знижується.

  Ми є офіційними партнерами провідних світових виробників імплантів, звертаючись до нас, наші клієнти отримують вартість імплантів за ціною виробника, а також повний перелік гарантій: пожиттєвий гарантійний паспорт на імпланти, оригінальну продукцію, гарантію безкоштовної заміни імплантів у форс-мажорних випадках (0,03 % випадків форс-мажора від загальної кількості встановлених імплантів).

  № 2. Які види операцій виконуєте?

  Широко застосовуються малотравматичні косметичні техніки операцій будь-якої складності. Спеціалісти центру володіють досвідом проведення мамопластики більше 15 років і виконують будь-які види корекцій, роблять пластику грудей після хірургічного втручання і в процесі нього, наприклад, під час видалення новоутворення з одномоментною реконструкцією молочної залози.

  Хірурги Мамологічного центру проводять підтяжку грудей, зміну об’єму грудей, корекцію соска і ареоли і багато іншого. Як встановити імпланти, якщо вони необхідні – під залозу, фасцію, м’язу, який саме вид втручання обрати, вирішує лікар, виходячи із конкретної клінічної ситуації, даних обстеження і побажань пацієнтки.

  Ми успішно проводимо корекцію форми молочних залоз за допомогою ліпофілінгу з довготривалим збереженням результату. Ця методика зарекомендувала себе при необхідності нерадикальної корекції молочної залози, а також під час постхірургічних, посттравматичних і вроджених деформацій залози, під час збільшення молочних залоз і для покращення форми.

  №3. Як бути з вагітністю і лактацією, якщо планується пластика грудей?

  Під час вагітності і лактації груди піддаються певним змінам. На думку деяких хірургів, з операцією варто почекати і робити її вже після годування дитини грудьми. А якщо “зробити груди” – це мрія всього життя? Відкладати життя роками? Є інша думка. За нашим досвідом і даними клінічних досліджень, на вагітність і лактацію наявність імплантів не впливає. Варто тільки почекати приблизно рік.

  № 4. Яка підготовка?

  Щоб уникнути несподіванок, пацієнтку перед мамопластикою ретельно обстежують. Через це будьте готові витратити декілька годин свого часу. Це загальноклінічні обстеження – рентген грудної клітини, ЕКГ, аналізи – як перед будь-якою операцією, плюс мамологічна діагностика – мамографія, УЗД, консультації вузьких спеціалістів та інші дослідження за показаннями. Ми маємо переконатися, що протипоказань для корекції грудей у вас немає.

  № 5. Скільки триває операція, на який день знімають шви, коли видно кінцевий результат, коли можна стати до роботи, вийти в “світ”, вирушити в подорож?

  Тривалість залежить від вихідних даних і об’єму втручання. Звичайно – від 40 хвилин до 3 годин. Шви знімають на 7 – 10 день. Період реабілітації – до двох тижнів. Застосування максимально щадних технологій – в пріоритеті. Компресійну білизну носять до 2 місяців. Через 3 місяці можна оцінити кінцевий ефект мамопластики. В подорож, особливо в теплі країни, теж варто рушати не раніше, ніж через 3 – 6 місяців, через це планувати поїздки з урахуванням цього часу.

  Реконструкція молочної залози після мастектомії

  3 головних питання, які частіше задають жінки про процедуру.

  Проведення реконструктивної операції після повного видалення пухлини – досить складний і особливий процес. Необхідне виключне вміння, щоб після оперування у жінки залишилося достатньо кількості тканин, щоб реконструкція молочної залози пройшла успішно. Наші хірурги володіють виключними навичками і професіоналізмом, застосовують тільки якісні імпланти. Тому вони можуть провести якісне відновлення молочної залози після мастектомії, а також підкоригувати здорову залозу.

  № 1. Як бути з пластикою, якщо планується хіміотерапевтичне лікування і променева терапія?

  Ми радимо зробити пластику до променевої терапії, одразу після видалення новоутворення. Під дією опромінення тканини змінюються і заживлення ускладнюється. “Хімію” можна проводити і одразу після операції. Терміни індивідуальні і залежать від стадії, об’єму втручання і загального стану.

  № 2. Які види операцій ви виконуєте?

  Онкопластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру здатні вирішити будь-яку задачу, виконати реконструкційну пластику і заповнити об’єм за допомогою переміщення залозистої тканини, пластику власними шкірними шматками: як найближчими, так і віддаленими. Також ми готові провести реконструкцію молочної залози за допомогою імплантів і надати пацієнткам переваги: меншу тривалість і травматичність, швидку реабілітацію, кращу естетику. В нашій клініці проводять одно – і двохетапні реконструкції грудей. Головне – результат.

  № 3. Чи є особливості планового обстеження після?

  Вам, швидше за все, говорили, що після лікування раку потрібно періодично проходити планові огляди. УЗД після пластики і установки імплантів зовсім не заважає проведенню дослідження. Напроти, УЗД допомагає виключити ускладнення після пластики: запалення тканин, формування фіброзної капсули.

  Основні наші секрети правильної пластики і реконструкції

  Кожна форма грудей ідеальна по-своєму, але інколи навіть ідеальні потребують корекції. Через це в нашому Центрі для вас завжди можлива пластика після видалення грудних залоз або корекція по доступній ціні. Кожна операція проходить у нас на вищому професійному рівні за рахунок особливих секретів успіху.

  По-перше, Спеціалізована мамологічна клініка. Ми більше 15 років проводимо пластику як здорових грудей, так і грудей після мастектомії в місті Києві. Ми ніколи не заощаджуємо на обладнанні, застосовуємо тільки високоякісні імпланти, розхідники, якісний шовний матеріал. У нас ви можете досягти будь-якої форми грудей. Наші спеціалісти готові вирішити найскладніші питання і допомогти в найбезвихідніших випадках, завдяки застосуванню тільки перевірених методик і практик оперування.

  По-друге, компетентний “свій” лікар. Будь-яка пластика молочних залоз припиняє бути особливою і таємною процедурою через те, що наші лікарі можуть доступно пояснити всі складнощі і нюанси процедури, ставляться з особливим розумінням до страхів і хвилювань клієнта. “Свій” лікар розкаже вам, що таке пластика грудей (Київ), ціна на яку у нас завжди демократична. Він може знайти підхід до кожної жінки, правильно оцінить можливості ризику і загрози, підбере вашу ідеальну форму грудей. Такий лікар завжди працює на результат і може гарантувати вам бездоганність результату.

  По-третє, якісне обстеження. Обстеження проводять не заради “галочки”, а максимально комплексно з повною оцінкою загального стану і форми молочних залоз, особливостей мамологічного статусу. Для підбору імплантів і проведення обстеження наші лікарі застосовують тільки сертифіковані цифрові мамографи і професіональні апарати для УЗД. Від цього наша пластика грудей, ціна (Київ) на яку залишається однаково демократичною, стає безпечною і ефективною.

  По-четверте, грамотні рекомендації. Грамотний супровід і надання рекомендацій – кожен наш лікар має багатий і професійний досвід. Тому він може вам підібрати імпланти, визначитися з формою грудей, відповісти на будь-яке питання. З ним пластика молочних залоз і реабілітаційний період після неї пройде легко і безболісно. Він допоможе вам пришвидшити процес заживлення, розповість про особливості поведінки під час реабілітаційного періоду, все про імпланти і попередить про шкоду, яку ви можете через незнання нанести собі.

  По-п’яте, увага до пацієнта. Поза тим, що наша пластика молочних залоз відбувається максимально безболісно, наступні перев’язки також не створюють вам дискомфорту. Наші палати відрізняються підвищеним комфортом (в них розміщується не більше 2-х осіб). У Центрі ми підтримуємо повну санітарію, створюємо для вас затишок і комфорт.

  Ми розуміємо, наскільки для вас важлива пластика молочних залоз. Ми готові допомогти змінити ваше життя і разом йти в цьому напрямку від початку і до кінця вже сьогодні.

  Записатися на візит до центру