Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Як обрати пластичного хірурга?

  Як обрати пластичного хірурга?
  25 Травня 2024

  Як обрати пластичного хірурга?

  Вибір компетентного пластичного хірурга – одне з найбільш серйозних питань, що виникають у жінок, які бажають зробити мамопластику. Від якостей спеціаліста залежить успішність корекції фігури, безпека для здоров’я, ризик післяопераційних ускладнень, психологічний стан до та після хірургічного втручання. Існує цілий ряд важливих моментів, на які слід звернути увагу.

  Освіта і підвищення кваліфікації

  Це найперше, на що варто звернути увагу. Пластичний хірург обов’язково повинен мати відповідну освіту. Важливе значення має й авторитетність навчального закладу, у якому лікар здобував вищу освіту. Ніколи не майте справу зі спеціалістами, які приховують таку інформацію. Крім того, кожен пластичний хірург має постійно підвищувати рівень кваліфікації, проходити курси, брати участь у конференціях та інших заходах, на яких лікарі обмінюються власним досвідом і дізнаються про останні досягнення пластичної хірургії, щоб потім на практиці застосовувати їх.

  Досвід

  З кожною проведеною операцією зростає майстерність пластичного хірурга, підвищується якість результату, знижується ризик ускладнень. Якою б не була освіта, брак практики лікаря є тією тривожною ноткою, яка цілком обгрунтовано насторожує пацієнта. Що більше хірургічних втручань виконано, то більше відгуків з’являється від пацієнтів, формується рейтинг лікаря. Ви можете попросити у спеціаліста фото його робіт (до/після пластичної операції).

  Різноманіття методів пластичної хірургії

  У кожного пацієнта – свої анатомічні особливості, свої дефекти зовнішності, з якими доводиться звертатися до пластичного хірурга. Звісно, у різних випадках слід застосовувати різні методи корекції фігури. Якщо лікар володіє різноманітними методиками пластичної хірургії, він може підібрати оптимальний саме для вас. Спеціалісти, які радять всім своїм пацієнтам один і той самий тип операції, не допоможуть досягти найкращого результату, а можуть ще й погіршити ситуацію.

  Уважне ставлення до стану здоров’я пацієнтки

  Ніколи не довіряйте своє здоров’я лікарям, які несерйозно ставляться до передопераційної підготовки, попереднього обстеження. Такі дослідження і детальний збір анамнезу допомагають виявити можливі протипоказання для проведення хірургічного втручання. Це дуже важливо, оскільки пластика – це операція, і при деяких патологіях вона може викликати ускладнення. Пластичний хірург має бути відповідальним, враховувати всі індивідуальні особливості організму, виявляти ризики та попереджати пацієнтку про них, а також відмовляти у проведенні хірургічного втручання, якщо є протипоказання. Здоров’я має бути у пріоритеті.

  Рекомендації з вибору пластичного хірурга. Пластична хірургія у Києві

  Використання якісних імплантів та наявність необхідного обладнання

  Існують різні види імплантів, які різняться за формою, типом поверхні, складом, якістю, ціною. Пластичний хірург має інформувати пацієнтку про їх переваги та недоліки, обґрунтовувати вибір оптимального ендопротезу, відповідати на питання про його властивості. Крім того, компетентний спеціаліст підбирає розмір імпланту у відповідності до статури жінки.

  Необхідна умова для проведення операцій – наявність медичного обладнання, яке може знадобитися, якщо стан пацієнтки раптово погіршується під час хірургічного втручання. Ризик такої ситуації при правильній передопераційній підготовці та високій кваліфікації пластичного хірурга – невеликий, але він залишається у будь-якому разі. Поцікавтеся, які засоби є у клініці на такий випадок.

  Надання вичерпних консультацій

  Хороший лікар обов’язково проконсультує вас щодо всіх нюансів передопераційної підготовки, проведення операції та післяопераційної реабілітації. Це допомагає уникнути ситуацій, коли виникає певна проблема, а ви не знаєте, як поводитися, а також тих випадків, коли неправильні дії призводять до розвитку ускладнень або зводять до нуля успіхи корекції фігури. Оперуватися можна лише у того пластичного хірурга, який докладно відповідає на запитання, з яким легко вести діалог.

  Доброзичливість

  Доброзичливе ставлення лікаря до пацієнтів, його піклування про успіх операції та відновлення після пластики – необхідні умови для вашого спокою та позитивного настрою. Неповажність, грубість або байдужість є тими аргументами “проти”, які не слід залишати поза увагою при виборі пластичного хірурга. Пам’ятайте, що будь-яке хірургічне втручання пов’язане з хвилюваннями, і що меншим буде стрес, тим легше буде перенести операцію і період реабілітації.

  Пластична хірургія у Києві, Спеціалізований мамологічний центр

  Команда кращих пластичних хірургів – у Спеціалізованому мамологічному центрі

  Пластичні хірурги у Спеціалізованому мамологічному центрі – це ті лікарі, які дійсно мають все необхідне для безпечного і успішного проведення мамопластики. Багаторічний досвід, наявність сучасного обладнання, використання найкращих типів імплантів, ретельна підготовка до операції, якісний медичний супровід у післяопераційному періоді. А також майстерне виконання хірургічних втручань із застосуванням оптимальних методів пластичної хірургії. Під час консультацій ми детально розповідаємо про всі етапи корекції, відповідаємо на питання і ніколи не погоджуємося на проведення пластики, якщо вона може загрожувати здоров’ю пацієнтки.

  Запис на візит до центру

   •  

   Бажаєте покращити форму грудей, але ще не знайшли пластичного хірурга, якому можна довіряти? Завітайте до СМЦ у Києві, щоб пройти консультацію досвідченого спеціаліста і отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Записатися на прийом можна за телефоном або за допомогою форми запису на сайті.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги