fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Коли потрібна підтяжка грудей. Яка буває мастопексія?

  Коли потрібна підтяжка грудей. Яка буває мастопексія?
  13 Лютого 2023

  Коли потрібна підтяжка грудей. Яка буває мастопексія?

  Якщо жінку не влаштовує форма бюсту, вона може звернутися до пластичного хірурга, щоб зробити підтяжку грудей, або мастопексію. Ця операція – справжнє диво для тих, хто хоче якомога довше виглядати молодо та привабливо, підняти власну самооцінку, покращити інтимне життя. Найважливіший крок до здійснення цієї мрії – вибір компетентного пластичного хірурга, який може правильно врахувати індивідуальні анатомічні особливості і майстерно виконати корекцію.

  У яких випадках варто робити мастопексію?

  Медичних показань для виконання мастопексії немає: ця операція призначена тільки для створення красивої форми грудей, а не для вирішення певних проблем із здоров’ям. Підтяжка грудей виконується за бажанням жінки та зі згодою лікаря, який обов’язково перевіряє наявність протипоказань для такого хірургічного втручання.

  Найчастіше мастопексію доводиться робити через те, що на форму грудей несприятливо діють такі фактори:

  • Вікові зміни. Шкіра з часом розтягується, втрачає пружність. Грудні м’язи також з віком менше підтримують форму бюсту.
  • Вагітність та лактація. Спочатку об’єм залозистої тканини збільшується, а після завершення грудного вигодовування – навпаки. При цьому шкіра розтягується, а жирової тканини не вистачає, щоб підтримати колишні форми. До того ж, вигляд грудей псують розтяжки.
  • Коливання ваги. Набір та втрата ваги тіла змінюють кількість жирової тканини у молочних залозах, через що вони спочатку збільшуються, а потім обвисають.
  • Асиметричність грудей або інші вади. У деяких жінок різниця між формою лівої та правої грудей є дуже помітною. А іноді зовнішній вигляд бюсту спотворює незвичне розташування сосків.

  Немає сенсу у проведенні підтяжки грудей, якщо жінка планує народжувати дітей. Під час вагітності, а потім – при вигодовуванні дитини розмір молочних залоз обов’язково зміниться. Ефект від операції не збережеться. А після лактації слід зачекати ще кілька місяців, доки не стабілізується гормональний фон.

  Яка буває мастопексія?

  Пластична хірургія безперервно розвивається, з’являються нові та покращуються існуючі способи підтяжки грудей. У залежності від природних особливостей грудей жінки та її побажань, лікар обирає один з наступних видів мастопексії:

  • Циркулярна. Надрізи роблять навколо ареол, висікається лише шкіра навколо ареоли. Така корекція підходить для пацієнток з незначним птозом та невеликим розміром грудей.
  • Вертикальна. Лікар робить надрізи навколо ареол та вертикально вниз. Це ефективний спосіб для усунення більш вираженого птозу.
  • Якірна. Надрізи виконують навколо ареол, вертикально вниз та під молочною залозою (контури нагадують форму якору). Цей метод корекції дозволяє максимально прибрати зайві тканини.
  • Підтяжка із зменшенням грудей. Під час такої операції прибираються зайві внутрішні тканини молочної залози таким чином, щоб зменшити розмір бюсту. Підходить для жінок із занадто великими грудями, які завдають фізичний дискомфорт та візуально збільшують повноту фігури.
  • Підтяжка грудей із встановленням імплантів. Така операція дозволяє не тільки усунути ознаки птозу, але й збільшити розмір грудей.
  • Ліпофілінг грудей. Проводиться корекція форми та додається власна жирова тканина для збільшення розміру молочних залоз. жінка в спортивному топі

  Підготовка до мастопексії

  Перед тим, як робити підтяжку грудей, жінці необхідно пройти такі обстеження:

  1. Зробити ЕКГ та ФЛГ;
  2. Здати аналізи крові (загальний, біохімічний, коагулограму, дослідження на наявність інфекцій) аналіз сечі і т.д.;
  3. Пройти УЗД молочних залоз (у віці до 35 років) або мамографію (якщо вік пацієнтки більший, ніж 35 років).
  4. Звернутися до гінеколога, у деяких випадках – до терапевта.

  За результатами обстежень лікар з’ясовує, чи немає протипоказань для проведення операції. Мастопексія не проводиться при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету, запальних процесів в організмі, хворобах печінки та нирок у стадії загострення, порушеннях імунітету та зсідання крові.

  Якщо для проведення підтяжки грудей немає перешкод у вигляді медичних протипоказань, слід починати готуватися до операції. Для цього необхідно дотримуватися наступних правил підготовки:

  • За місяць до втручання відмовитися від куріння або палити якомога менше (тютюнопаління несприятливо впливає на кровообіг та загоєння тканин).
  • Мінімум за два тижні припинити прийом аспірину або інших засобів, які впливають на зсідання крові. Слід обов’язково проконсультуватись з цього приводу з лікарем, який призначив такі препарати.
  • Перед хірургічним втручанням має пройти не менш ніж 12 годин після останнього прийому їжі. За 4 години перед операцією слід припинити пити воду чи будь-які інші напої. Це допоможе уникнути ускладнень та зменшити набряки.

  В окремих випадках можливі й інші додаткові рекомендації. Не слід нехтувати порадами лікаря, вони допоможуть легше перенести втручання та швидше пройти період реабілітації з мінімальним ризиком ускладнень.

  Проведення мастопексії та реабілітація після втручання

  Процес підтяжки грудей триває від 2 до 5-6 годин. Операцію проводять під місцевою анестезією або під загальним наркозом, у залежності від обраного методу. Розрізи роблять за розміткою, яку лікар попередньо наносить на шкіру.

  Процес реабілітації залежить від того, який метод мастопексії був застосований. Повернутися з лікарні додому після втручання можна через одну-три доби (якщо був встановлений дренаж, пацієнтку виписують після його видалення). Потрібно відвідувати лікаря для контрольних оглядів та обробки швів. Повний період реабілітації та встановлення остаточної форми грудей може зайняти до 4-6 місяців. Щоб не зіпсувати результат корекції, упродовж періоду, вказаного лікарем, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

  1. Носити компресійну білизну;
  2. Утримуватися від статевого життя;
  3. Приймати призначені ліки;
  4. Не спати на животі та на боці;
  5. Не піднімати руки догори;
  6. Не відвідувати сауни, бані, басейни, не купатися у водоймах;
  7. Не навантажувати себе фізично і не займатися спортом (починати можна через 4-6 тижнів, у залежності від самопочуття та ступеню складності проведеної корекції).

  Біль, набряки та синці – нормальні наслідки операції. Також після втручання знижується чутливість грудей, яка згодом відновлюється. Але потрібно відразу звернутися за допомогою до лікаря, якщо болісні відчуття не проходять, посилюється набряк, підвищується температура тіла.

  Підтяжка грудей у Спеціалізованому Мамологічному Центрі

  Створення привабливої форми грудей – справжнє мистецтво, тож звертатися потрібно тільки до справжніх професіоналів, щоб результат операції дійсно задовольнив вас. Довірити цю справу ви можете лікарям Спеціалізованого Мамологічного Центру.

  Запишіться на консультацію до нашого спеціаліста. Розкажіть про свої побажання та пройдіть огляд, щоб лікар зміг визначити найкращий спосіб вирішення вашої проблеми. У нашому центрі проводяться всі вищевказані види мастопексії, отже, ми обов’язково підберемо оптимальний метод підтяжки грудей. Зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом та діагностику, а також дізнатися про інші послуги.

  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги