Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Як обрати розмір грудей?

  Як обрати розмір грудей?
  8 Червня 2024

  Як обрати розмір грудей?

  Коли жінка вирішує зробити мамопластику, вона замислюється: як обрати розмір грудей? Звісно, при зверненні до висококваліфікованого пластичного хірурга Спеціалізованого мамологічного центру ви не залишитеся на самоті з цією проблемою, лікар застосує всі свої знання та досвід, щоб допомогти обрати оптимальні імпланти, а також підбере найкращу методику їх встановлення.

  Вибір розміру грудей перед встановленням імплантів

  Правильно обрати розмір грудей – дуже важливий момент при підготовці до встановлення імплантів. Цей фактор, безумовно, вплине на кінцевий результат мамопластики. Не завжди це легко зробити, адже вибір залежить від багатьох нюансів:

  1. Побажання жінки, її суб’єктивного сприйняття ідеальних форм тіла;
  2. Природних анатомічних особливостей пацієнтки, її зросту, статури, вихідного розміру грудей, їх базового діаметру та симетричності (при значній асиметрії можуть знадобитися імпланти різного розміру);
  3. Професіоналізму пластичного хірурга, який має об’єктивно оцінити форми тіла жінки та підібрати розмір грудей таким чином, щоб досягти ідеальних пропорцій;
  4. Взаєморозуміння пацієнтки та пластичного хірурга, ступеню довіри жінки до фахівця та правильності його рекомендацій.

  Кожні 150-180 мл об’єму імпланта збільшують розмір грудей приблизно на 1 розмір. В інтернеті можна знайти фото до та після мамопластики і подивитися, як виглядають результати різних операцій. Але на основі побаченого не можна зробити висновок, як саме виглядатимуть ваші груди після корекції, адже форми тіла кожної жінки унікальні.

  Варто пам’ятати, що імпланти різняться ще й за профілем (низький, середній, високий, екстрависокий), і результат залежатиме також від методу їх встановлення.

  Як обрати розмір грудей перед мамопластикою

  Які нюанси слід врахувати?

  Важливо, щоб під час пошуку оптимального варіанту були враховані такі важливі нюанси:

  1. Груди виглядатимуть природно тільки у тому випадку, якщо їх розмір відповідатиме пропорціям тіла і буде підібраний індивідуально. На досвід та поради родичів або знайомих орієнтуватися не варто.
  2. Якщо жінка побоюється, що результат операції буде дуже помітним для оточуючих, та обирає занадто маленькі імпланти, після корекції вона може залишитися незадоволеною своїми формами, після чого виникатимуть думки про заміну імплантів на більші за розміром.
  3. Набагато збільшити розмір грудей за одну операцію неможливо, адже для великих імплантів потрібен певний запас шкіри. Якщо пацієнтка хоче дуже об’ємні груди, пластику доведеться робити у кілька етапів, щоб шкірний покрив поступово розтягнувся.
  4. Зробивши занадто великі груди, жінка може зіткнутися з неприємними сюрпризами: підвищеним навантаженням на хребет, подразненням шкіри у субмамарній складці, складнощами із вибором білизни та одягу. Крім того, надмірний тиск великих імплантів може погіршити стан тканин самої молочної залози, створюючи підвищений тиск та ускладнюючи кровообіг.
  5. Якщо імпланти великі, вони збільшують вагу грудей, внаслідок чого сильніше розтягується шкіра, тому згодом може знадобитися повторна операція для усунення мастоптозу.

  Крім того, не варто забувати, що остаточно форма та розмір грудей визначаються лише за кілька місяців після мамопластики. Протягом періоду реабілітації поступово зникне набряк, а імпланти займуть своє положення. Щоб відновлення пройшло успішно, обов’язково дотримуйтеся порад лікаря, зокрема – носіть компресійну білизну.

  Як обрати розмір грудей, поради пластичного хірурга

  Збільшення розміру грудей у Києві

  Хвилюєтеся, що перед мамопластикою не зможете правильно обрати розмір грудей? Це не привід для того, щоб відмовлятися від можливості покращити форми свого тіла. Просто зверніться до пластичних хірургів Спеціалізованого мамологічного центру у Києві. Рівень професіоналізму наших фахівців приємно здивує вас. На консультації ви зможете точно дізнатися, як досягти бажаного результату, які імпланти для цього необхідні. Ви можете бути впевненими у тому, що запропонований розмір буде оптимальним для фігури, ваші побажання будуть враховані, лікар надасть вичерпну консультацію та відповість на всі питання, що вас цікавлять.

  Наші спеціалісти допомагають усунути естетичні дефекти грудей різного ступеню складності, такі як:

   

  Запис на візит до центру

   •  

   Почати шлях до приємних змін у своїй зовнішності та житті потрібно із запису на прийом до пластичного хірурга. Щоб пройти консультацію у зручний час, будь ласка, напишіть повідомлення у чаті, заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте нам.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги