Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Пластика ареоли та соска у Києві!

  Пластика ареоли та соска у Києві!
  18 Квітня 2024

  Пластика ареоли та соска у Києві!

  Краса жіночих грудей залежить від гармонії всіх їх особливостей – симетрії, підтягнутості, відповідності розміру до пропорцій тіла. Розмір, форма та положення ареол та сосків також мають важливе значення. Їх естетичні дефекти можуть виникати через перенесені операції, травми або через вроджені вади розвитку. Однак все це можна виправити, завдяки професіоналізму пластичних хірургів Спеціалізованого Мамологічного Центру у Києві.

  Показання для пластики ареоли та соска

  Чому жінки звертаються до пластичних хірургів для проведення пластики ареоли та соска? Показання для цієї операції можуть бути такими:

  • Занадто великий діаметр ареол відносно до розміру молочних залоз, їх неправильна форма;
  • Розмитість межі пігментації ареол;
  • Занадто велика довжина сосків;
  • Втягненість сосків;
  • Дефекти форми сосково-ареолярного комплекса, утворені внаслідок травм або хірургічних втручань з приводу лікування раку, фіброаденоми, занедбаних форм маститу;
  • Аномалії розвитку, включаючи повну відсутність ареоли та соска (ателія).

  Якщо пацієнтку не задовольняють лише особливості сосково-ареолярного комплекса, проводиться пластика ареол та/або сосків. В інших випадках корекція цієї ділянки виконується разом з аугментаційною мамопластикою або мастопексією.

  Чоловіки також звертаються до пластичного хірурга для пластики ареоли та соска, зокрема – при гінекомастії – надмірному розростанні тканин грудей, внаслідок чого вони виглядають неестетично та нагадують жіночі молочні залози.

  Зверніть увагу! Якщо деформація сосків та ареол виникла раптово, з невідомих причин, це може бути симптомом захворювань, серед яких є й такі небезпечні, як рак молочної залози. Тому у цьому випадку терміново зверніться до мамолога для проходження діагностики.

  Як проводиться пластика ареоли та соска?

  Існують різні види пластики ареоли та сосків, пластичний хірург обирає та пропонує той метод, який є оптимальним у кожному конкретному випадку. Зокрема, можуть здійснюватися:

  1. Клиноподібна резекція сосків – видалення крайньої частини сосків, якщо вони виглядають занадто довгими;
  2. Секторальна резекція сосків – зменшення товщини сосків за рахунок видалення їх фрагментів у вигляді сектора та подальшого ушивання;
  3. Усунення втягненості соска за рахунок розсічення тканин, які спотворюють його форму;
  4. Видалення сектору ареоли з подальшим зшиванням – при їх збільшеному діаметрі;
  5. Циркулярна корекція ареол – видалення зайвої ділянки по краю ареоли (по колу);
  6. Корекція положення сосково-ареолярного комплексу – підняття або усунення асиметричності;
  7. Повна реконструкція соска та ареоли – при відсутності сосково-ареолярного комплексу через вади розвитку або після видалення грудей.

  Операція може проводитися як на одній молочній залозі, так і на обох, це залежить від того, з якою проблемою звернувся пацієнт до пластичного хірурга. Зазвичай при такому хірургічному втручанні достатньо місцевої анестезії, але якщо пластика ареоли та соска виконується разом з мастопексією або аугментаційною мамопластикою, застосовується загальний наркоз. Лікар, який проводить корекцію, надає рекомендації, яких надалі потрібно дотримуватися під час відновлення, щоб результат операції був найкращим та зберігся надовго.

  Пластика соска та ареоли після травми, операції, при аномаліях грудей

  Пластика ареоли та соска – запис до пластичного хірурга

  Не варто страждати через психологічні комплекси, якщо у вас є естетичні дефекти сосків та ареол – пластику можна зробити у Спеціалізованому Мамологічному Центрі. Наші лікарі володіють різними методиками корекції грудей, тому обов’язково зможуть вам допомогти повернути красу та привабливість. Пильну увагу ми приділяємо передопераційній перевірці здоров’я пацієнток, щоб хірургічне втручання було безпечним і не викликало ускладнень. Обстеження також проводяться у нашому центрі, тому ви зможете пройти їх швидко та з комфортом.

  Запис на візит до центру

   •  

   Зателефонуйте нам або заповніть заявку на сайті, щоб записатися на прийом до пластичного хірурга, дізнатися про можливість проведення пластики та почати підготовку, а також запитати про вартість пластики ареоли та соска у вашому випадку.