Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Відновлення фігури після пологів

  Відновлення фігури після пологів
  5 Червня 2024

  Відновлення фігури після пологів

  Кожну молоду маму хвилює відновлення фігури після пологів. Навіть якщо протягом вагітності жінка не набрала багато зайвої ваги та ретельно доглядала за собою, форми грудей та живота все одно змінюються через природні фізіологічні процеси під час виношування дитини та грудного вигодовування. Але ж так хочеться не тільки насолоджуватися материнством, але й відчувати себе такою ж привабливою, як раніше. Незважаючи на величезну кількість порад про те, як відновити фігуру після пологів, вирішити цю проблему дійсно ефективно допоможе тільки пластична хірургія.

  Зміни фігури після пологів та її відновлення

  Протягом дев’яти місяців організм вагітної жінки переживає дуже серйозні внутрішні зміни. Малюк зростає, молочні залози готуються до процесу лактації і також збільшуються. Внаслідок цього шкіра живота та грудей розтягується. У багатьох випадках з’являються розтяжки – смуги, які можуть бути темнішими або світлішими, ніж оточуючий шкірний покрив. Вони виникають, коли всередині дерми розриваються сполучнотканинні волокна і відбуваються фіброзні зміни.

  Після пологів розтягнена шкіра живота обвисає, адже її еластичності не вистачає для того, щоб повністю повернутися до початкового стану. У деяких жінок спостерігається діастаз – розходження м’язів живота, який створює сприятливі умови для появи грижі.

  Після лактації, коли залозистої тканини у молочних залозах стає менше, розвивається птоз грудей. Крім того, може з’явитися або посилитися асиметрія грудей, у деяких жінок стає неестетичним зовнішній вигляд ареол та сосків.

  І навпаки, деякі молоді мами набирають зайву вагу на фоні гормональних змін. У такому випадку перед жінкою постає інша проблема – зайві сантиметри на талії, стегнах, занадто великий розмір бюсту, який обтяжує хребет, псує поставу, призводить до подразнення шкіри під грудьми.

  Для відновлення організму після пологів та завершення лактації потрібно піклуватися про себе:

  1. Дотримуватися правил здорового харчування;
  2. Пити достатню кількість води;
  3. Виконувати фізичні вправи;
  4. Багато часу проводити на свіжому повітрі;
  5. Уникати стресів, самолікування, шкідливих звичок, перевтоми та інших факторів, які можуть викликати гормональний дисбаланс.

  Ці рекомендації допомагають молодій мамі покращити своє самопочуття, зміцнити здоров’я. Проте повністю відновити фігуру після пологів вони, на жаль, не допоможуть. Що стосується фізичних вправ, вони дійсно дозволяють усунути надлишок підшкірної клітковини та зайві кілограми, що позитивно впливає й на організм у цілому. Але розтягнута шкіра живота та грудей все одно заважатиме досягти бажаних, підтягнутих форм тіла. І деякі інші проблеми (збільшені ареоли, діастаз м’язів) також консервативними методами вирішити не вийде.

  Підтяжка грудей та живота після пологів у Києві

  Пластика грудей після вагітності та лактації

  Не бажаєте миритися із незадовільними формами грудей після пологів? Радимо зробити мамопластику. У Києві пластику грудей проводять досвідчені пластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру, які запропонують вам найкращий метод корекції, що підходить саме вам. У нас виконуються наступні операції:

  Корекція живота після пологів

  У СМЦ пластичні хірурги також мають багаторічний досвід проведення різних видів абдомінопластики. У залежності від вашого випадку, після консультації та обстеження лікар запропонує один з методів корекції:

  • Міні-абдомінопластика – при невеликій кількості зайвої шкіри;
  • Класична абдомінопластика – з висіченням більшої кількості розтягнутих тканин та пластикою пупка;
  • Абдомінопластика з усуненням діастазу м’язів живота.

  Крім того, може проводитися ліпосакція – усунення зайвих жирових відкладень.

  Наші пластичні хірурги також можуть запропонувати вам проведення поєднаних (симультанних) операцій: одночасне виконання абдомінопластики з ліпосакцією та/або з мамопластикою. У такому випадку ви зможете усунути всі естетичні дефекти після пологів за один раз, із застосуванням всього одного наркозу.

  Відновлення фігури після пологів - мамопластика, абдомінопластика

  Мамопластика та абдомінопластика після пологів у Києві

  Пластичні хірурги СМЦ у Києві роблять все необхідне, щоб радість від народження дитини не затьмарювалася вашими переживаннями через погіршення форм тіла. Ми розкажемо вам про відновлення фігури після пологів та лактації під час консультації. Вам потрібно лише записатися на прийом до спеціаліста зручним способом – за телефоном, за допомогою онлайн-запису або у чаті на сайті.

  Запис на візит до центру

   •  

   З нашими фахівцями у сфері пластичної хірургії ви можете бути впевненими у тому, що передопераційна підготовка, операція та післяопераційне відновлення пройдуть належним чином, відповідно до сучасних стандартів. І ви зможете отримати той результат пластики, про який мрієте, – повернути привабливу та підтягнуту фігуру.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги