Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Що таке симультанні операції?

  Що таке симультанні операції?
  4 Червня 2024

  Що таке симультанні операції?

  Останнім часом зростає затребуваність симультанних операцій, під час яких здійснюється два або навіть три хірургічних втручання. Вони застосовуються у різних галузях медицини і набувають популярності у сфері пластичної хірургії. Якщо вам потрібно вирішити кілька естетичних проблем, досвідчені хірурги Спеціалізованого мамологічного центру у Києві можуть запропонувати вам зробити це у рамках однієї, поєднаної операції.

  Симультанні операції – які вони бувають?

  Одномоментні, поєднані, або симультанні операції – це приклад застосування найсучасніших досягнень пластичної хірургії. Можна поєднувати у різних комбінаціях мамопластику, абдомінопластику, ліпосакцію, ліпофілінг, блефаропластику та інші види операцій.

  У залежності від того, яким чином здійснюються хірургічні втручання, можливе синхронне або послідовне виконання симультанних операцій: пластичні хірурги одночасно працюють над корекцією різних областей тіла або маніпуляції на проблемних ділянках виконуються по черзі. Оптимальна методика обирається індивідуально для кожного пацієнта.

  Мамопластика та абдомінопластика, симультанні операції у Києві

  Переваги симультанних операцій

  Тисячі пацієнтів у всьому світі вже оцінили позитивні результати симультанних операцій, адже вони мають важливі переваги:

  1. Доводиться перенести тільки один наркоз (хоча тривалість його може бути довшою, ніж при звичайній операції, проте це знижує навантаження на організм у порівнянні із повторним застосуванням наркозу);
  2. Необхідно пройти одну підготовку, не витрачаючи зайвий час та гроші на обстеження, щоб підготуватися до різних пластичних операцій;
  3. Відновлення різних прооперованих ділянок тіла відбувається одночасно, тож потрібно буде пройти один період реабілітації;
  4. Ціна симультанної пластичної операції буде нижчою, ніж вартість окремих хірургічних втручань;
  5. Можна за більш короткий час позбутися всіх недоліків зовнішності та швидше покращити якість свого життя.

  Запорука блискучого результату операції

  Варто розуміти, що отримати бажаний результат всіх видів пластики у рамках симультанної операції та уникнути проблем зі здоров’ям можна лише при зверненні до надійного медичного центру, і ось чому:

  • Виконання таких хірургічних втручань вимагає від пластичних хірургів глибоких знань, багатого практичного досвіду, бездоганних навичок взаємодії з іншими лікарями, які входять до складу оперуючої бригади.
  • Ще на етапі планування операції хірург, до якого ви звернулися по допомогу, має правильно спланувати та поєднати різні види пластики, адже не всі вони добре поєднуються. Наприклад, не слід робити мамопластику одночасно з глютеопластикою (тобто, корекцію грудей та сідниць), адже це унеможливлює дотримання правил під час реабілітації: після цих хірургічних втручань не можна спати на животі, а також на спині.
  • Підготовка до симультанних операцій вимагає ретельного передопераційного обстеження. Призначаються клінічний та біохімічний аналізи крові, коагулограма, аналізи на інфекції, загальний аналіз сечі, ЕКГ, флюорографія. Повний перелік досліджень залежить від того, які саме види пластики заплановані. Пластичний хірург має оцінити стан здоров’я пацієнта та перевірити можливу наявність протипоказань. До них відносяться захворювання внутрішніх органів, зокрема ті, при яких не можна застосовувати тривалий наркоз.
  • Операційні блоки медичного центру мають бути оснащеними обладнанням, яке дозволяє контролювати життєві показники пацієнта, щоб звести до мінімуму можливі ризики ускладнень.
  • Медичний супровід має бути якісним на всіх етапах, включаючи період реабілітації. Для цього необхідний комфортний, добре оснащений стаціонар з компетентним медперсоналом, а також вичерпні консультації лікарів щодо процесу відновлення кожної прооперованої зони.

  Симультанні, поєднані пластичні операції у Києві

  Симультанні пластичні операції у Києві

  Довіра до пластичного хірурга – неодмінна умова успішного проведення пластики. Спеціалістам СМЦ у Києві дійсно можна довірити виконання операцій, зокрема – симультанних.

  У нашому центрі є всі необхідні умови для того, щоб корекція тіла насправді змінювала життя пацієнтів на краще: майстерність лікарів, застосування новітніх технологій, повна забезпеченість діагностичним обладнанням, комфортна психологічна атмосфера. Ми уважні до найменших дрібниць, які можуть вплинути на результат хірургічного втручання та ваше здоров’я.

  Запис на візит до центру

   •  

   Щоб дізнатися, чи можливе проведення симультанної операції у вашому випадку, запишіться на консультацію пластичного хірурга. Для цього необхідно звернутися до нашого контакт-центру – за телефоном, у чаті або за допомогою форми запису на сайті.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги