Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Ліпосакція у Києві

  Ліпосакція у Києві
  7 Червня 2024

  Ліпосакція у Києві

  Ліпосакція – це один з ефективних методів пластичної хірургії, який допомагає зробити форми тіла більш стрункими, підтягнутими. Таку малотравматичну операцію можна зробити у Спеціалізованому мамологічному центрі у Києві. У цій статті ми розповімо, у яких випадках проводиться ліпосакція, як вона проходить, які особливості має. А для того, щоб дізнатися, чи підходить цей метод вам, завітайте до нашого центру на консультацію пластичного хірурга.

  Показання до ліпосакції

  Коли варто робити ліпосакцію жінкам та чоловікам? Цей метод застосовується, коли пацієнт бажає провести корекцію форм тіла, якщо у нього є локальні підшкірно-жирові відкладення. Може проводитися ліпосакція у зоні талії, живота, стегон, підборіддя, пахв. Естетичні дефекти у вигляді таких скупчень жиру часто виникають внаслідок змін гормонального фону (у тому числі, після вагітності), а також через малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування, спадкову схильність. Без допомоги пластичних хірургів позбутися їх важко. Навіть після тривалих фізичних тренувань та втрати певної кількості зайвої ваги такі жирові відкладення залишаються, викликаючи у людини психологічний дискомфорт та невпевненість у собі.

  Ліпосакція не застосовується для видалення вісцерального жиру та жирових відкладень під мязовою фасцією, а також при ожирінні, при якому надлишковий жир спостерігається по всьому тілу. Цей метод допомагає покращити форми певної ділянки тіла, а не боротися із зайвою вагою. Якщо ви незадоволені своєю фігурою, зверніться до компетентного пластичного хірурга, який допоможе правильно обрати метод корекції, перевірить можливі протипоказання до операції та забезпечить бажаний результат. При необхідності ліпосакція може проводитися одночасно з абдомінопластикою, мамопластикою у рамках симультанної операції.

  Як проводиться ліпосакція?

  Ліпосакція є малотравматичною операцією. Для комфорту пацієнта може бути достатньо застосування місцевого знеболення, без загального наркозу, а при видаленні жиру з обширних зон може застосовуватися седація.

  Під час ліпосакції пластичний хірург використовує вакуумний відсмоктувач – апарат, який створює від’ємний тиск, під дією якого жирові відкладення видаляються з-під шкіри за допомогою канюлі (тонкої конусоподібної трубки) через маленькі проколи (2-10 мм). Зібраний жир може використовуватися для ліпофілінгу, тобто вводитися у ті частини тіла, які пацієнт бажає збільшити, щоб скорегувати форму (груди, сідниці).

  Наприкінці операції у місцях проколу встановлюється дренаж, який вилучається через 1-2 дні. Завдяки накладанню косметичних швів, сліди від процедури видалення жиру будуть практично непомітними.

  Як проходить ліпосакція

  Реабілітація після ліпосакції

  Під час відновлення після ліпосакції необхідно носити компресійну білизну протягом 4-6 тижнів. Протягом 2 місяців не можна засмагати, відвідувати лазню та сауну, ходити до басейну та піддаватися фізичним навантаженням. На початку реабілітації після видалення жиру можуть виникати синці, набряки, ущільнення, зміни чутливості шкіри в обробленій зоні. Це нормальна реакція організму на процедуру, протягом 2-4 тижнів вона зникає. Якщо з’явилися ущільнення, вони зменшуються та зникають протягом кількох місяців. Перші результати операції можна помітити через 1-2 місяці, а остаточний результат проявляється приблизно через 6 місяців.

  Ризик можливих ускладнень після ліпосакції (запалення, відвисання шкіри в обробленій зоні, некроз тканин), а також ризики незадовільних результатів процедури (бугристість поверхні тіла, асиметричність) мінімізуються, завдяки зверненню до компетентного пластичного хірурга. Радимо вам обирати надійний медичний центр для проведення операції і чекаємо на вас у СМЦ.

  Скільки триває результат ліпосакції?

  Збереження результату ліпосакції залежить від багатьох факторів, серед яких – коливання ваги та вагітність. Дотримання правил здорового харчування, фізична активність, профілактика і вчасне лікування ендокринних розладів та порушень обміну речовин допомагають зберегти отриманий результат на довгі роки.

  Щодо вагітності: корекцію фігури радять робити приблизно через 6-12 місяців після завершення лактації, оскільки раніше гормональний фон жінки є нестабільним. Оптимально також проводити видалення жиру тоді, коли пацієнтка вже не планує вагітніти. Однак, вагітність не протипоказана після ліпосакції, хоча з її плануванням краще зачекати 2-3 роки після корекції форми тіла.

  Видалення жирових відкладень живота, стегон, пахв, підборіддя

  Ліпосакція у Києві

  Усувати естетичні дефекти можна і потрібно, адже вони впливають на наше життя, впевненість у собі під час спілкування з оточуючими людьми та інтимну сферу. Можливо, саме ліпосакція стане оптимальним вирішенням вашої проблеми. Якщо ви вже вирішили змінити свою фігуру на краще або ще маєте сумніви – проконсультуйтесь із пластичним хірургом у СМЦ у Києві. Ми оберемо найкращий метод корекції фігури для вас, адже у нашому центрі доступні різні види пластики.

  Запис на візит до центру

   •  

   Запис на консультацію проводиться за допомогою онлайн-заявки, у чаті на сайті або за телефоном. Зв’яжіться з нами, і ми заплануємо візит на зручний для вас час.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги