fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Лікування раку грудей на різних стадіях

  Лікування раку грудей на різних стадіях
  13 Березня 2021

  Лікування раку грудей на різних стадіях

  Подібне захворювання сьогодні зустрічається у кожної 10-ї жінки. Однак, не дивлячись на неблагоприємну статистику, інколи своєчасне і правильне лікування дає позитивний результат з ймовірністю повного одужання. І все ж багатьох жінок, які зіткнулися з даною проблемою, хвилює питання, а чи можна повністю вилікувати рак молочної залози і як зробити це правильно.

  На жаль, повністю застрахувати себе від ризику захворювання раком молочної залози неможливо. А ось одужати – повністю реально.

  Рак грудей: чи можна вилікувати та як це зробити

  Коли дізнався про такий неприємний діагноз, перше, що потрібно зробити – ні в якому випадку не піддаватися паніці. Спробуйте взяти себе в руки. Потім обов’язково займіться пошуком досвідченого лікаря, який підкаже вам, що і як робити далі. Тільки досвідчений лікар може поставити вам правильний діагноз, оцінити ваш загальний стан і надати допомогу, яка приведе до позитивного результату.

  В будь-якому випадку вам доведеться дізнатися, на якій стадії можна вилікувати рак молочної залози, коли можна обійтися без операції, а коли це буде неминучим.

  Причин розвитку раку молочної залози може бути багато – ожиріння, спадковість, неправильний спосіб життя, зловживання алкоголем і нікотиновими виробами, неблагоприємне оточуюче довкілля і т.п. Але все ж, чи можна рак молочної залози вилікувати без операції, основний вплив має стадія розвитку хвороби. Тому своєчасно поставлений правильний діагноз має таке значення. В залежності від стадії розвитку раку грудей, будуть відрізнятися методики лікування і їх актуальність вцілому.

  Рак молочної залози та його стадії

  Головним показником для визначення стадії раку є розмір пухлини й наявність метастазів. Заведено виділяти кілька стадій:

  • 0 стадія. Показовою виступає неінвазивність пухлини – вона залишається в межах своєї анатомічної ділянки. В даному випадку результат лікування завжди буде позитивним.
  • 1 стадія. Діаметр пухлини не буде перевищувати 2 см, але вже стане поширюватися на тканини молочної залози. При цьому в лімфатичних вузлах ракові клітини не повинні бути знайдені.
  • 2 стадія. Розмір пухлини сягає до 5 см. В підпахвових і обов’язково недосформованих лімфовузлах вже можуть бути знайдені опухові клітини.
  • 3 стадія. Ділиться на дві підкатегорії: А-стадія (пухлина перевищує 5 см, підпахвові лімфовузли починають деформуватися), В-стадія (пухлина виходить за межі молочної залози, зачіпає шкіру, внутрішньогрудні лімфовузли, м’язи).
  • 4 стадія. Характеризується проявом метастазів. Осередки пухлини з’являються в кістках, легенях, печінці та на інших органах.

  В залежності від поширеності пухлини та її розмірів, лікар-мамолог проводить консультацію і призначає лікування, може передбачити можливі його результати.

  Рак молочной железы стадии

  Методи лікування раку грудей на різних його стадіях

  Чи можна вилікувати рак молочної залози 2 стадії

  Якщо перша та нульова стадії вважаються практично безпечними, їх можна легко вилікувати, то, починаючи з другої стадії та вище, лікування буде відрізнятися своєю кардинальністю і мірами, які будуть застосовуватися.

  На даній стадії ймовірність позитивного лікування дорівнює 60-70%. Головне – своєчасність застосування прогресивних методів лікування. У випадку наявності окремих метастазів ситуація та лікування можуть дещо ускладнитися результативністю прогресу.

  Чи можна вилікувати рак молочної залози 3 стадії

  Головний показник захворювання на цій стадії – значна втрата жіночої ваги. На даному етапі досить небезпечними можуть бути навіть звичайні простудні захворювання, які також викликають ускладнення.

  Найменш позитивні прогнози ставляться при стадії 3В. У цьому випадку ми рекомендуємо регулярно проводити МРТ з контрастом та обов’язково негайно проходити професіональне лікування.

  Чи можна вилікувати рак молочної залози 4 стадії

  Ця стадія вважається найбільш складною і проблемною. Лікування звичайно проходить в якості прийняття обезболюючих препаратів. Однак, це не показник того, що лікування на 4 стадії раку молочної залози зовсім не потрібно проводити.

  На жаль, позбутися від хвороби вдається одиницям, а ось припинити поширення ракових клітин повністю реально. Так хворий може продовжити собі життя та зробити його якіснішим і приємнішим. Лікування на цій стадії може бути тільки хірургічним.

  Чи можна вилікувати рак грудей без операції

  У більшості випадків без хірургічного втручання повністю вилікуватися від раку молочної залози неможливо, особливо, якщо мова йде про 3-тю або 4-ту стадії. Однак, сучасні методи і розробки дозволяють передбачати, що найближчим часом навіть це стане можливим.

  Можно ли вылечить рак молочной железы без операции

  В даному випадку головне – звернутися до професіональних лікарів. На жаль, в країнах СНД прийнято радикально боротися з подібними хворобами. Саме тут на питання, чи можна рак молочної залози вилікувати без операції, відповідають категоричним “ні”. А ось деякі країни, такі як Ізраїль, США та інші більш лояльні в цій справі.

  Вони також пропонують проводити операцію під час ракових захворювань молочних залоз, але при цьому намагаються максимально зберегти здорові тканини. Додатково в профільних клініках після оперування вам пропонують пластичну операцію по відновленню грудей.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги