fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Коли потрібна заміна імпланта

  Коли потрібна заміна імпланта
  30 Січня 2023

  Коли потрібна заміна імпланта

  Чи можна зробити одну операцію з корекції грудей і більше не повторювати хірургічне втручання? Так, можна. Сучасні імпланти мають високу якість, яка дозволяє надавати довічну гарантію. Але трапляються випадки, коли доводиться повторно проводити мамопластику – як за власним бажанням жінки, так і за медичними показаннями.

  Які причини повторних операцій на молочних залозах при наявності імплантів?

  Зараз розберемо випадки, коли корекцію грудей проводять повторно без певних медичних показань.

  Не влаштовує розмір чи форма

  Коли планується операція, лікар підбирає імпланти з такими параметрами, які добре співвідносяться з фігурою пацієнтки. Іноді жінки не погоджуються з рекомендаціями спеціаліста і дуже наполягають на використанні протезів більшого чи меншого розміру, а вже після операції розчаровуються у результаті. Тож доводиться робити пластику повторно, обравши інші імпланти.

  Також форма та розмір самих грудей змінюються з часом через фізіологічні причини. Наприклад, бюст збільшується під час вагітності та грудного вигодовування, а потім – зменшується знов. Але для проведення повторної корекції потрібно дочекатися завершення лактації та нормалізації гормонального фону, який стабілізується упродовж кількох місяців.

  Розвивається птоз – опущення грудей

  З часом шкіра грудей розтягується. А такі фактори, як великий розмір бюсту, вікові зміни, вагітність, грудне вигодовування та коливання ваги сприяють цьому неприємному явищу. Може настати такий момент, коли навіть з імплантами груди будуть виглядати непривабливо. Але пластичні хірурги вміють виправляти такі недоліки, замінюючи імпланти.

  А нижче ми наведемо декілька ситуацій, коли заміна протезу є необхідною, тому що у жінки з’являється косметичний дефект або розвиваються ускладнення.

  Завершився термін придатності імплантів

  Протези можуть мати певний термін придатності. Імпланти, які були встановлені багато років тому, мають гіршу якість, ніж сучасні. З часом їх оболонка стає тоншою, і тому зростає ризик пошкодження чи деформації. Жінці потрібно обов’язково звернутися до пластичного хірурга для встановлення нових імплантів, коли вона помічає ознаки псування протезу або зазначений термін їх придатності добігає кінця.

  Утворилися капсульні контрактури імплант

  Після мамопластики у деяких жінок навколо імплантів з’являються щільні утворення – капсульні контрактури. Вони можуть не завдавати дискомфорту, але у тяжких випадках виникають відчуття тиску, болю, молочні залози стають холодними, утворюються косметичні дефекти, деформуються протези. Якщо розвинулися такі ускладнення, може знадобитися хірургічне видалення контрактур із заміною імплантів.

  Однак замінювати протези доводиться не завжди. Іноді після видалення ущільнення встановлюють той самий імплант, а в деяких випадках робиться невеличкий розріз, через який лікарі обережно прибирають контрактуру, не зачіпаючи протез. А якщо ущільнення невеликі і не викликають серйозних ускладнень, лікарі призначають тільки медикаментозну терапію, масаж чи фізіопроцедури.

  З’явився риплінг (зморшки на грудях)

  Таке ускладнення можливе через неправильний вибір чи встановлення імплантів або використання протезів низької якості. Також риплінг може виникнути через вікові зміни шкіри (коли вона стає недостатньо пружною). На грудях з’являються хвилеподібні зморшки, особливо помітні, коли жінка нахиляється. Окрім заміни імплантів, для усунення такого дефекту може проводитися ліпофілінг (введення власної жирової тканини під шкіру грудей).

  Бюст спотворює косметичний дефект “дабл бабл”

  Так називається дефект, при якому груди виглядають подвійними (немов одна куля розташовується над другою). Він може бути наслідком помилок пластичного хірурга, а іноді виникає через анатомічні особливості молочних залоз або через утворення капсульної контрактури. Для вирішення цієї проблеми замінюють імпланти або роблять ліпофілінг, розправляють внутрішні тканини.

  Стався нещасний випадок

  Якщо жінка потрапила в аварію чи травмувалася за інших обставин, можуть постраждати й протези. Проколоті, деформовані, тріснуті, зміщені імпланти обов’язково потрібно замінити.

  Дізнатися про те, що імплант пошкоджений, можна за зміною форми грудей, їх деформацією. При розриві старих протезів жінка може відчувати біль та печіння у молочних залозах. Нові імпланти мають інший склад наповнювачу, тому їх пошкодження не викликає таких відчуттів. Але розвиток запалення та погіршення загального самопочуття можливі при розривах будь-якого протезу, отже звернутися за допомогою до лікаря потрібно терміново. Якщо пошкодження імплантів викликало запальний процес, після їх видалення може знадобитися час на лікування та відновлення. Тільки після одужання можна буде встановлювати нові протези.

  Застереження від лікаря

  Є жінки, які залюбки експериментують із зовнішністю або хочуть мати дуже великі груди, і для цього роблять багато пластичних операцій. Лікарі не радять проводити мамопластику дуже часто, тому що це може призвести до деформації грудей та фіброзу тканин. Рішення про заміну імплантів має бути зваженим.

  Виникло бажання замінити імпланти?

  Зверніться до Спеціалізованого Мамологічного Центру, щоб проконсультуватися з лікарем. Він проведе огляд, вислухає побажання і порадить оптимальний варіант. У нас можна встановити сучасні імпланти замість старих або пошкоджених, відкорегувати форму грудей, якщо вони розтягнулися, та вирішити будь-які інші проблеми у сфері мамопластики. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися детальніше про послуги центру та записатися на прийом.

  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги