fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Види грудних імплантів!

  Види грудних імплантів!
  14 Січня 2022

  Види грудних імплантів!

  Існують різні види грудних імплантів. Вони відрізняються формою, розмірами та іншими параметрами. Для їх виготовлення застосовуються традиційні та інноваційні матеріали. Варто розібратися у їх відмінностях та особливостях, щоб правильно вибрати ендопротези для маммопластики.

  Які бувають форми грудних імплантів?

  За формою імпланти для грудей можна розділити на дві категорії – круглі та краплеподібні. Кожен із видів має своє призначення та особливості, які важливо враховувати при виборі відповідного варіанту.

  Круглі імпланти

  Імпланти круглої форми виглядають, як напівсфери. Найвища їхня точка розташована по центру. Головна особливість полягає в тому, що такі імпланти збільшують об’єм у верхньому полюсі молочних залоз, тому створюють ефект push-up. Перевага напівсферичних ендопротезів у тому, що у разі їх повороту немає естетичних дефектів. Якщо розмір підібраний правильно, виглядають гармонійно та природно.

  Круглі імпланти відновлюють втрачений об’єм та форму грудей. Вони застосовуються для корекції опущення, асиметрії або за бажання збільшити бюст відразу на кілька розмірів.

  Краплевидні імпланти

  Краплевидні ендопротези ще називають анатомічними. Вони повторюють природну форму жіночих грудей. Більший об’єм зосереджений у нижній частині. Краплевидні імпланти виглядають природно, підходять для усунення незначного птозу (опущення молочних залоз) та небажанні суттєвого збільшення розміру. Такий варіант кращий для худеньких дівчат, у яких маленький шар підшкірно-жирової клітковини, а також для тих, хто хоче зробити груди “трампліном”.

  Головний недолік краплевидної форми в тому, що при повороті імпланту помітні дефекти. У таких випадках потрібне реендопротезування (повторна маммопластика). Тому їх не рекомендується встановлювати спортсменам, у яких підвищені навантаження на верхній плечовий пояс, і можливі навіть незначні травми.

  Види імплантів у залежності від наповнювача

  Залежно від використовуваного наповнювача бувають такі види грудних імплантів:

  1. Сольові. Наповнюються фізрозчином. Оскільки речовина містить таку ж кількість хлориду натрію, як кров і лімфа, воно безпечна для організму. Навіть при випадковому пошкодженні та витіканні не викликає ускладнень та побічних дій. Особливість сольових імплантів для грудей у ​​тому, що вони встановлюються через невеликий розріз, а потім заповнюються фізрозчином. Наразі застосовуються рідко, оскільки здатні згодом втрачати об’єм. Найчастіше використовуються у вигляді тимчасових імплантів, коли потрібно розтягнути та підготувати м’язи до встановлення постійних ендопротезів.
  2. Силіконові. Як наповнювач використовується когезивний гель із силікону. Матеріал давно використовується в маммопластиці та добре вивчений. Виробляються імплантати з низькою, середньою та високою щільністю гелю. До незаперечних переваг належить природність тактильних відчуттів, естетичність. При пошкодженні протезу гель не мігрує до інших частин тіла. Головний мінус силіконових протезів – необхідність великих розрізів під час встановлення. Якщо імплант пошкодиться, це неможливо помітити. Виявити пошкодження допомагає магнітно-резонансна томографія грудей.
  3. Гідрогелеві. Гідрогель ще називають біоімплантом, оскільки при пошкодженні оболонки він розпадається на безпечні для організму речовини – воду, вуглекислий газ та глюкозу. Гідрогелеві імпланти мають хороші естетичні показники, пружність, схожу з натуральними тканинами молочних залоз. Не викликають контрактур (розростання та ущільнення тканин навколо протеза). Коштують дорого, але при цьому з часом втрачають форму, зменшуються у розмірі. До мінусів відноситься відсутність сертифікації FDA, оскільки гідрогель недостатньо вивчений.
  4. Силікатні. Складаються з гелю та силікатних кульок. Головна перевага таких протезів для грудей у ​​тому, що вони мають невелику вагу, а тому не збільшують навантаження на хребет. Вибирають їх за природну форму. Стали застосовуватися нещодавно, тому поки що повністю не вивчені. Залишаються невідомими можливі довгострокові побічні дії.

  Види імплантів залежно від оболонки

  Деякі виробники під час виготовлення грудних імплантів оболонку роблять із поліуретану. Новою розробкою, яка набуває все більшої популярності, є нанотекстурована оболонка. Вона має матову поверхню та м’яку текстуру.

  Імплант з нанотекстурованою оболонкою не вростає у тканини, а тому згодом він значно опускається, що заздалегідь прогнозується хірургом. Рекомендується встановлювати такі ендопротези у щільні тканини.

  Типи поверхонь імплантів

  Грудні ендопротези виготовляються з гладкою або шорсткою поверхнею. Імпланти з гладкою текстурою м’які та приємні на дотик, але вважається, що відсоток розвитку капсулярної контрактури у них вищий (надмірне розростання фіброзної тканини навколо імпланту) через свою рухливість. Це може призвести до деформації протезу та молочної залози. З появою естетичних дефектів потрібна повторна мамопластика. Усунути деформацію нехірургічними методами неможливо.

  Ендопротези із шорсткою поверхнею мають гарне зчеплення з навколишніми тканинами, тому знижений відсоток переворотів та зміщення, утворення контрактури.

  Як правильно підібрати профілі імплантів?

  Профілем називається співвідношення висоти ендопротезу до ширини основи. За цим показником грудні імпланти поділяються на такі типи:

  1. Міні, або низькі. Відрізняються тим, що мають широку основу та невелику висоту. Зазвичай застосовуються для усунення птозу. Не надають молочним залозам великого об’єму, тому не підходять для збільшення розміру.
  2. Demi, або середні. Варіант для поціновувачів природності. Відмінно підходять дівчатам з невеликими грудьми (першого чи другого розміру).
  3. Full, або високі. Якщо порівнювати всі види грудних імплантів, цей варіант підходить для жінок, які бажають мати великі груди, підняті вгору.
  4. Corse, або екстрависокі. Такі протези мають великий профіль, тому молочні залози з ними починають сильно виступати вперед. Використовуються при повторній мамопластиці.

  Оскільки від профілю безпосередньо залежить візуальне сприйняття збільшених грудей, при виборі варто відштовхуватися від особистих побажань та особливостей статури, щоб параметри були пропорційними.

  Які бувають розміри імплантів?

  Важливо знати, що розміри імплантів визначаються їх об’ємом. Один розмір – це в середньому 150-200 мл. Хоча деякі виробники використовують і менші значення (від 30 мл), що дозволяє точно підібрати бажаний розмір для кожної жінки.

  Не поспішайте вибирати найбільші ендопротези, оскільки вони можуть виглядати неприродно. При виборі враховуйте низку факторів:

  • статура, зокрема, зріст та вага;
  • ширина грудної клітки;
  • вихідний об’єм молочних залоз та їх стан (наявність птозу, вікових змін та ін.).

  На візуальне сприйняття впливає і профіль, пляма контакту імпланта з молочною залозою.

  Висновки

  Знаючи, які бувають види грудних імплантів, чим вони відрізняються, які переваги та недоліки мають, простіше зробити правильний вибір. Але насамперед прислухайтеся до порад та рекомендацій пластичного хірурга.

  Фахівці нашого мамологічного центру завжди готові прийти вам на допомогу та підібрати протез, який допоможе набути бажаної форми та розміру грудей, а також скоригувати наявні недоліки. Лікарі завжди враховують індивідуальні особливості організму та побажання жінки при підборі ендопротезів для збільшення молочних залоз. Наші пацієнтки завжди залишаються задоволені результатом пластичної операції.

  Записуйтесь на консультацію до нашого пластичного хірурга — телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги